Виступаю за права педагогів на гідну зарплату, - Шкарлет

В.о. міністра освіти наголошує на необхідності дотримання прав педагогів на зарплату та соціальний захист

Виступаю за права педагогів на гідну зарплату, - Шкарлет

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет наголошує на необхідності дотримання прав педагогів на гідну зарплату та соціальний захист.

Про це він написав у своєму Telegram, зазначивши, що фінансування освіти має бути одним з державних пріоритетів.

«Ознайомився з вимогами Профспілки працівників освіти і науки України. Як освітянин повністю їх підтримую. Постійно виступаю за дотримання прав педагогів на гідну зарплату та соціальний захист. Розумію, що фінансування освітньої галузі має бути одним із пріоритетів. Економити на освіті не можна», - зазначає Шкарлет.

За його словами, процес формування проєкту Державного бюджету на 2021 рік був дуже складним. Водночас Міністерству освіти і науки вдалося відстояти підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році.

«На 20% заплановано збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року. Постійно веду перемовини з Мінфіном та звертаюся до народних депутатів, щоб не переносити на пізніший термін наступне збільшення ще на 8,4%», - наголосив в.о. міністра освіти.

Він також повідомив, що прогнозний зведений бюджет 2021 року на освіту до другого читання становить понад 295 млрд грн, з них видатки на освіту без місцевих бюджетів — 169,6 млрд грн.

Згідно з проєктом Держбюджету-2021 загальні видатки на освіту становлять 6,6% від ВВП.

Освіта.ua
01.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Більш тупішого керівника освітянська сфера ще не бачила( бідні, бідні учителі та учні
:)
Який результат від тих виступів Шкарлета? Нульовий!!! До чого ця самореклама псевдотурботливого Шкарлеьа в Телеграмі, якщо питання вирішується в кабміні України? Нехай виступить ще і в туалті, ефект буде той самий :)
Лисий
Що цей йолоп може ще пообіцяти?