В уряді думають, коли підвищувати зарплату вчителям

Мінфін та Міносвіти працюють над тим, щоб напрацювати можливості підвищення зарплат

В уряді думають, коли підвищувати зарплату вчителям

Зарплату вчителям підвищать цього або наступного року, в Кабінеті Міністрів працюють над цим рішенням.

Про це сказав прем`єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу під час робочої поїздки до Херсону, повідомляє Укрінформ.

«По зарплатах вчителів, ми сьогодні напрацьовуємо можливості, які в нас є, працює Мінфін, Міносвіти над тим, щоб збільшити якщо не в цьому році, то в наступному. В нас такі плани є», - заявив прем’єр.

Також він додав, що вчителі мають бути належно оцінені державою за важку і непросту роботу, тим більше в умовах пандемії COVID-19.

Освіта.ua
10.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Спочатку зупинили плановане підвищення зарплат вчителям в 2019р.Потім обіцяли реформу зарплати у вересні.Тепер наступного року підняти з 5000 до 6000гр. це вища категорія і максимум вислуги! НЕ СОРОМНО??? При цьому Шмигаль каже, що середня зарплата має бути 15 тисяч. НЕ СОРОМНО???!!! НЕ СОРОМНО???!!!
Влад
Спочатку зупинили плановане підвищення зарплат вчителям в 2019р.Потім обіцяли реформу зарплати у вересні.Тепер наступного року підняти з 5000 до 6000гр. це вища категорія і максимум вислуги!НЕ СОРОМНО!!!
фіва
Вони думають все життя...Тільки слова, бла-бла-бла.Чую кожного року від усіх чиновників ,,вчитель має отримувати достойну зарплату". Помру і не дочекаюсь...
Ляна
Раньше хоть выборов боялись. А теперь перед выборами не отдать то, что идет по тарифной сетке!!! Это вообще вытерли не только ноги об учителя, но и другие места. Никто себе этого не позволял, ни одна власть. Ставка технички и учителя с высшей категорией практически равны. Все в класс купи за свои деньги. А потом проверят как школа к учебному году готова.
гість
учитель - це кілок об який може потертися кожна свиня. Як класно і влучно сказано. І стоїть цей кілок та все надіється,що колись зацвіте. На жаль- ніколи.
Віра
Добавлять пару гривень. А крику буде... А хвальби... І почнуть того вчителя ще більше ненавидіти ті, хто і нині і не любить,і не поважає.
СУМ
Обіцянка, то цяцянка, а вчителю радість! :( ще вчора треба було підвищувати зп, тоді сьогодні була б нормальна освіта.
Правда
В Запорожье 5% престижность, кое-где 12%.,. .
Юрий
А шо, с первого сентября уже усе, повышения не будет? А как рассказывали, как рассказывали. Уже даже посчитали, кто сколько будет получать с повышением. Ну да, это ж не топ-чиновникам повышать зарплаты. МВФ же не требует повышение зарплат учителей.
Тіна
По ставленню до вчителя видно,які неуки при владі. Неуки і діпхнули від ньогохапуги. Мій син до карантину побував у Ірані. Розказував,що те,що він з вищою освітою,вже викликало особливе ставлення і повагу у місцевих. А коли ще сказав,що він сину учителя!!!! А у нас ... Як сказала колись одна старенька: "Учитель-це кілок,об який може потертися кожна свиня". Чого чекати від керівників,які купили дипломи,списали наукові праці,дорвалася до корита! Вони найбільше зневажають тих,вибачте,кого відіпхнули ,тих,хто мовчки спостерігає. Згадують МарІванівну,яка шпори витрушувала з їхніх кишень. І тепер із її кишені готові витратити все копієчки! Висновок: не відбирайте шпори: виб’ється у люди- відбере гроші
Аріель
Може не треба думати підвищувати чи не підвищувати, а просто виконувати раніше прийняті рішення на законодавчому рівні! Хоча тим лошарам педагогам можна знову лапші навішати і вони знову це глотнуть!
Учитель 5%
В Харькове 5% за престижность. В Харькове 5% за престижность. В Харькове 5% за престижность. В Харькове 5% за престижность. Почему???? Кто это решает?
Аріель
Для Учитель 5%: Це твої керівництво тебе кидає! До них всі притензії!
Коментувати
1
4000.гривен
Вася Пупкін
Для 1: долярів
Коментувати
Вчитель
Азіров обіцяв,Куля в лоб обіцяв,пан Гройсман обіцяв,Самокатчик обіцяв, серу Шмигалю залишається також пообіцяти, а ще до дня учителя обіцянку приурочити
Вася Пупкін
Для Вчитель: На зміну злодіям прийшли лохи.
OLGA
Для Вчитель: При Азарову хоть понемногу, но повышали регулярно. А патриоты только обещают...
Местный
Для OLGA: что Вы пишете??? Вы делаете патриотам больно - Вы заставляете их думать. Патриотам думать запрещает партия.
Коментувати
A_N_R_I
Це називається - після дощика в четвер . . бббббббббб... бббббббббббббббббббб... бббббббббббббббббббб... бббббббббббббббббббб... бббббббббббббббббббб... бббббббббббббббббббб... бббббббббббббббббббб... бббббббббббббббббббб... ббб...