1 вересня підвищать посадові оклади бюджетників

Рішення ухвалено у зв'язку з підвищенням розміру мінімальної зарплати з 4 723 до 5 000 грн

1 вересня підвищать посадові оклади бюджетників

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо підвищення з 1 вересня 2020 року посадових окладів (тарифних ставок) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

Відповідне рішення ухвалено у зв'язку з підвищенням на законодавчому рівні розміру мінімальної заробітної плати з 4 723 до 5 000 грн.

Цим рішенням встановлюється посадовий оклад працівника 1-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки у розмірі 2 225 грн, що у співвідношенні з розміром мінімальної заробітної плати 5 000 грн буде становити 44,5 відсотка (2 225 грн/5000 грн), а також - розмірів посадових окладів за всіма розрядами ЄТС, розрахованих виходячи з нового розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, рішення уряду дозволить не допустити збільшення розриву між ставкою 1-го тарифного розряду і новим розміром мінімальної заробітної плати, що з 1 вересня становитиме 5 000 грн.

Також Уряд доручив керівникам установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери забезпечити диференціацію заробітної плати за рахунок встановлення доплат, надбавок, премій залежно від складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його праці.

Освіта.ua
26.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолий
Вища категорія. 30 років стажу. навантаження 20 год. І Яка ЗАРПЛАТА??? Депутатам нашим таку зарплату і всі привілеї, які маємо ми вчителі. Але кого навчили те і маємо.
Сергій
Шановні колеги, потрібен страйк але не під час канікул або у вихідні, а в понеділок і під час навчального процесу. Тоді буде повага
Інна Новохацька
Я вчитель і 10000 зарплати не маю. Хто вам у вуха вклав такі цифри. До речі маю всі можливі доплати крім перевірки зошитів і класного керівництва. На ставку 10000 НЕМАЄ. На .5 ставки да буде 10000. Тільки не всі мають таке навантаження.
Зоя
У глааного арача психбольницы 14 разряд 5385 оклад 25% вредность - 1346,25. выслуга -30% - 1615.5 всего - 8750 вся з/п . А учителя у нас на руки получают не меньше 10000 на руки, а то и больше. ВСЕ говоря о маленькой з/п, но пишут только посадовый оклад, а об остальных доплатах, надбавках и премия никто не пишет.
кек
Для Зоя: ну конечно же! Зп учителя от 10000!! Я вам вот что скажу , сейчас берут в школу даже без пед образования, бросайте все и скорее пишите заяву, я думаю Вас возьмут минимум на 27 часов математики, в если повезет то и заступником з ВР еще и Класное дадут впридачу!!! Торопитесь, начнется опять карантин будете сидеть дома и получать ЗАРПЛАТУ ПРОСТО ТАК ! Тысячи гривен ждут ВАС!!!
Іван
Для Зоя: У вчителя вищої категорії теж 14 розряд. Оклад (буде з 1 вересня) 5385. Плюс 30 відсотків за вислугу років(35 років стажу), плюс 10 відсотків(навіть не знаю точно за що, здається якась доплата). Класного керівництва не маю, як і за перевірку зошитів. Ще 20 відсотків за престижність (не у всіх областях вона така, а значно менша) . Все! Рахуємо - 8616.Мінус всі податки (20,5 відсотків).Чистими-6850!!! Премію дають раз на рік- на день вчителя (50 відсотків дають від окладу, вийде чистими 2141). А щодо репетиторства то далеко не всі його мають(фізкультурники, трудовики і інші).Але репетиторство - це після роботи у вільний час. Ідіть, Зоя, в магазин, після закриття помийте магазин, або знайдіть іншу роботу додаткову і ви підробите.Хто хоче той шукає. Хтось таксує, хтось робить ремонти і т.д.
Валентина
Ваша правда, а 10000 грн.- це більше годин, тобто 1,25 ставки. Це додатково ще декілька класів, а якщо у класах по 35 учнів, то дуже "весело" перевіряти зошити. Стосовно репетиторства - це робота у другу зміну, буває до 20.00. А потім підготовка до урокіа та перевірка зошитів 1-2 ночі. Саме так живе більша частина "ненажерливих", ненависних вам учителів!!! А ще кожна вчителька - мама і дружина!!! ЗАЗДРЯТЬ НАМ УСІ, НУ Й НЕХАЙ. ЗНАЧИТЬ МИ ПОПЕРЕДУ!!! ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДОРОВЬЯ
Коментувати
Ольга
Питання не в тому, яка зарплатня, а в тому, скільки буде коштувати хлібина. Не знаю, колеги, як у вас, а в нашій школі треба ж іще, щоб вчителька купила крейду, папір, миючі для прибирання класу, сміттєві пакети і т.д. ( З батьків ні в якому разі не можна цього просити, бо це ж корупція). Уявляєте, скільки після підвищення зарплати я зможу всього купити для рідної школи!!!
Игор
Згадую всі теле передачі на протязі 2-ох років,і побудову від так названої влади:деспоти,наркома... ни,алкоголіки,неадекв... атні... ,сцикливі,дибіли,тупі ,брехуни,обсирачі,скупердяї,жадні ,гібридно словесні моногамці ,шахраї,аферисти,які між собою непорозумінь а потерпіли нівчому невинні люди від їхнього артистизм у крадіжок!!! Українська справжня правда!!!
Ірина
Хочу отримати відповідь від нашої влади:"Коли привяжуть мінімалка до тарифної сітки?"Тоді зникнуть всі запитання і проблеми.
Світлана
Мінімалка -5000грн., а ставка вчителя вищої категорії- 5385грн.Браво, Президенте!
Анна
Для Світлана: 5385грн це приблизна ставка підполковника ЗСУ. Чи ви вважаєте шо вчитель має отримувати більше ніж підполковник? Ви, як і всі вчителі лукавате, і не договорюєте шо на руки отримаєте в рази більше, +репетиторсво, + працюєте пів дня, +канікули кожні 2 місяці, ще й ціле літо!! То чи має вчитель отримувати зп як підполковник ЗСУ?!?!
Оля
Для Анна: Чоловік - простий солдат-контрактник лтримує 10 000 грн. А підпоковник 5385? Ви, голубка, брехлива штучка, яка нічого не знає ні про зарплати в армії, ні в школі. Тай про обсяги роботи теж.
Для Анна
Для Анна, а попрацювати в школі і нічого не робити не пробували.
Коментувати
Ольга
Працюю вихователем. Сьогодні взяла 2300 ( разом з авансом 4600).На вихідні відправляю студента на навчання і готую школяра до школи. У чоловіка ,у зв’язку з карантином,роботи майже немає. Щоб ви всі подавилися своїми 200 грн!!!!
Дежавю
4000 доларів кажете? А? Ганьба! Жовтень покаже! Люди нагадають! Податки піднявши налаштували так що вже нудить!
1
Для Дежавю: И юный Октябрь впереди... На самом деле, конечно же, нет. Ты сходишь на выборы и вместо этих толстосумов выберешь других. И ничегошеньки не поменяется. И ты сам, в глубине души, это знаешь.
Коментувати
Ретро
Да, теперь учитель первой категории имеет оклад на 50 грн больше уборщицы. Молодцы!
Vlada
Опять уравниловка, стыдно, очень стыдно , господа, вы лучше не сделали, только шум подняли.
Володимир
Укрпросвіткорупція.
Anna
Збільшення мінімальної заробітної плати урядом є способом підвищення податкових надходжень до державного бюджету, оскільки чим вищою є мінімальна заробітна плата, тим вищими є податки з неї (див. Оподаткування заробітної плати). https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0
Правда
Боже! Підвищать на 200 гривень, а крику, крику, наче на 20 тисяч!!! Проживемо і налікуємось на 5 тис??? Собі на 200 гривень збільшили? Ганьба!!!
Настя
Для Правда: Істинна правда. Якби не вибори вони і то би не підвищили. Кинуть голу кістку,а гавкають на цілий світ. Ганьба!
Воспоминания.
Вони долари з гринями для вчителів переплутали. І не соромно кричати про таке?, Он їм 34 тисячі замало у місяць. Ганьба!
Коментувати
1
4000 долларов. Дооо.