Профспілка просить уряд підняти зарплати педагогів

Профспілка наполягає на необхідності забезпечення виконання норм закону «Про освіту»

Профспілка просить уряд підняти зарплати педагогів

Профспілка працівників освіти і науки наполягає на необхідності забезпечення виконання норм закону «Про освіту» щодо встановлення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі 3 мінімальних заробітних плат та підвищення його не менше ніж на 10 % за кожною наступною кваліфікаційною категорією.

Відповідне звернення профспілки спрямоване до Міністерства освіти і науки, Кабінету Міністрів та профільного комітету парламенту.

У профспілці також наголошують, що найменший посадовий оклад науково-педагогічного працівника має встановлюватися на 25 % вище від посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії з 10%-ю диференціацією за кожним наступним окладом.

«Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень закону «Про освіту» ці норми набрали чинності з 1 січня 2018 року та реалізуються поетапно до 2023 року зі щорічним збільшенням окладу педпрацівника найнижчої кваліфікаційної категорії до 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», - зазначають у Профспілці працівників освіти і науки.

Зважаючи на процес формування проекту Державного бюджету України на 2021 рік профспілка розраховує на вжиття належних заходів для реалізації передбачених статтею 61 закону «Про освіту» норм та забезпечення постанови Уряду № 822, передбачивши видатки на освіту у розмірі не менше ніж 7 % ВВП відповідно до статті 78 закону «Про освіту».

Освіта.ua
24.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
Ну шо? Где профспилка? Об учителей и дальше " ноги вытирают"? С 1 вересня минималка 5 тысяч,а ставка учителя 5087( и это высшей категории! До которой некоторым дожить надо). Ставки других категорий- НИЖЕ минималки! Шо курят в правительстве???
Юрій Панасюк
Панове вчителі, ну що за запитання? Хто з Вас не здавав щорічно ліві баблоси на баклабораторію, яка НІХРІНА і НІКАДА не робила аналізів.З цих неправомірних "вознагражденій" не один "білий халатик"з чорною душею квартирку прикупить. Приїде представник з м. Козятин, збере бабло з директорів(зібране загодя з учителів директорами)та ще по 20ці ( щоб у "кудись" не пхати "хрін зна що і якої якості" на гнутій кородованій "люмінтієвій" паличці шмат вати. Це не медогляди.Це сучасний "пофігізм" комуняцької ідеології, що повинно бути так, як Ван Ванич порішав в кОбінетах.І сьогодні в лікарні без великого "сидора" та бабла" ти "нахрін" нікому не потрібен. Кожен з нас в лікарні сьогодні це "статистичні дані" про роботу медицини на місцях та відмиванні держкоштів. А профспілка-вона давно ручна, карманна та продажна,як голова профспілки Погребищенського р-ну Боднарчук Наталія.Дотогож тупа в законодавстві.(відповідь на звернення надасть через 30днів, так записано в Конституції-дослівно з її слів ).
Методист
Цю норму Закону ніхто не спішить виконувати, а п.5 Прикінцевих положень Закону України "Про повну загальну середню " виконали дуже швидко, бо його виконання зробить з 1 вересня безробітними тисячі людей, а це - економія для держави.УСЕ ДЛЯ НАРОДУ!!!
гість
Зупинка медогляду передбачено постановою КМУ номер 291 від 22 квітня 2020 року, яка своєю чергою доповнює постанову КМУ номер 211 від 11 березня 2020 року. З постанови: "На період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 950), строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду".
гість
Для гість: Профспілка не хоче проконтролювати виконання цієї Постанови? Чому вчмиелів ганяють по потенційно небезпечних поліклініках з мето. проходження медогляду? Це тому що 36000 зайвих? Карантин до 31.08 і ще 30 днів це 30.09.
Оксана
Дуже цікаво, чому в нас не виконується постанова про призупинення медоглядів, чому директори засталяють вчителів проходити медогляд, бігати по лікарнях, навіть склали маршрути. Де наша профспілка? Чому не захищає наші права. З кожним днем кількість хворих зростає.
Коментувати
100%
Профспілкові бонзи "окучують" мізкі своїх платників профвнесків :) профбонзи лише патякають, до дійсної боротьби за інтереси вчителів і науковців справа і не наблизиться!
Зевиборець
По- моему ,хороших не было никогда! Поэтому люди и голосовали. Думали- появился. Бы. А учителя во все времена рабами были,их никто за людей не считал!
"Шарю"
Є тут виборці Зе? Ну як вам? Хороший президент, правда?)
О да!
Для "Шарю": Такой же, как и Порох. Хуже от ПАПа только тем, что не дает грабить страну друзьям Порошенка, обходится своими кадрами. А так все один к одному.
Коментувати
батяня
Не нужно им ни хрена повышать - осенью выборы, пусть идут в депутаты и все у них будет чики-пуки
3.14здец
Для батяня: ебать ты долбоебом вырос
Местный
Для батяня: уже накатил что ли?
батя
Для 3.14здец: Было-было, ну чтоб кто-то матюком подписался. Молодец, самокритичный.
Коментувати
родитель
Учителя просидели все лето дома, а зарплату получат полностью, еще и в течение года месяц каникул, рабочий день до 14.00, необлагаемая налогом подработка в виде репетиторства - кому тут мало платят?
Мрак
Для родитель: какой дебил это пишет, давай вперёд и у тебя будет лето каникул с зарплатой в три копейки,
Учитель-Олигарх
Для родитель: Завидуйте молча! Не мешайте отдыхать на Мальдивах!
Кек
Для родитель: Ты кукарекаешь и больших доходах учителей но почему же работаешь кассиром в АТБ?
Коментувати
Олекса Позняк
У данській тюрмі крім повного забезпечення кожен зек отримує 7 євро на день кишенькових. Якщо зек забажає працювати - у бібіліотеці, кухня, прибирання - його зарплата 3000 євро
енгекгшщгкщ
Для Олекса Позняк: Так почему вы еще здесь?
Коментувати
учитель
Я де ж Бабак з 4000 євро чи доларів що він там обіцяв? Може спочатку ворогів в освіті повигонити.
Володимир
А вонючий ЦК профспілки нічого не знає про дерибан субвенції?.
Бухгалтер
Профспілка ще б трошки подумала про бухгалтеров-працівників освіти....а то таке враження що вони працюють не в освіті
Illya Olefir
Профспілка (все-таки просить чи наполягає ? ) збільшити відрахування на свою користь від своїх німих рабів.
Местный
Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам з 1 вересня цього року. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що «зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу - на близько 2,5 тис. грн, а молодшого медичного персоналу – на близько 1250 грн». --- Педагоги никаких прибавок к зарплате не получат, ибо напечатанные деньги пустят на медиков и на поднятие минималки.
Val
Для Местный: Врачи важнее учителей, которые в век свободного доступа к любой учебной информации, часто занимаются профанацией.
Местный
Для Val: в этом году, к сожалению, пришлось моей семье столкнуться очень плотно с врачами... меня забанят, если я напишу чем занимаются врачи.
Володимир
Підтримую! Бестолоч просто а не лікарі. Багато кому вулиці мести.
Коментувати
Микола
Держава не виконує закон про освіту, не виплачуючи вчителям їх законну зарплату, тим самим фактично обдурує їх, а профспілка просить уряд підняти зарплати педагогів, які і так по закону повинні бути більшими. О це так "розклад". Приїхали!
Жиза
Для Микола: Закон реализуется поэтапно до 2023 года. Т.е. три минималки (примерно 13к) учитель должен получать с 1 января 2024 года. Потому нарушений нет.
Іванна
Ви вірите в те, що буде виконано положення Закону ,,Про освіту" щодо зарплати вчителів? Не смішіть...Щось придумають, щоб не виконати. Я не вір’ю.
Жиза
Для Іванна: Ой, я тебя прошу, как два пальца. Вот смотри, еще 7 лет назад учителя получали по 1500-2000. А сейчас по 6000-7000. Жить становится лучше, жить становится веселее. Улавливаешь?
Коментувати
Василь Шминдрук
Як там у М.Старицького «За двома зайцями»: «Барышня уже легли и просять!»
Сергей Лимонов
Профспілка просить ! На колінах??? Плазуючи як завжди перед владою! Сором і за уряд-і за таких ось "захисників"!
Катерина
Для Сергей Лимонов: Читайте уважно: Профспілка працівників освіти і науки наполягає на необхідності забезпечення виконання норм закону «Про освіту» щодо встановлення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі 3 мінімальних заробітних плат та підвищення його не менше ніж на 10 % за кожною наступною кваліфікаційною категорією!!!! НАПОЛЯГАЄ!!!
Коментувати
123456789
Сюр какой-то. Сейчас покричат о повышении, ничерта не добавят, а потом каждая собака будет тыкать о "миллионах" учителей. Как же это уже надоело. Отьебитесь со своей зп, со своими конкурсами, со своими методкабинетами и профсоюзом. Просто дайте тихо работать.
Астоль
Для 123456789: вам учителям и так много платят. Здесь речь о научно-педагогических работниках! Именно нам нужно поднять ЗП. Смешно, когда девочка из педа получает в 2 раза больше, чем доцент и кандидат наук.
123456789
Для Астоль: А может всем нужно сделать человеческую ЗП?
За Конституцію
Для Астоль: Ставка девочки из педа ниже ставки техработника, то бишь, уборщика школьного коридора. А вот с доцентами и кандидатами еще нужно разобраться, как они учат, в том числе и девочек в педе. Ибо в результате диплом не обязательно=знания и умения специалиста.
Коментувати