Профспілка просить уряд підняти зарплати педагогів

Профспілка наполягає на необхідності забезпечення виконання норм закону «Про освіту»

Профспілка просить уряд підняти зарплати педагогів

Профспілка працівників освіти і науки наполягає на необхідності забезпечення виконання норм закону «Про освіту» щодо встановлення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі 3 мінімальних заробітних плат та підвищення його не менше ніж на 10 % за кожною наступною кваліфікаційною категорією.

Відповідне звернення профспілки спрямоване до Міністерства освіти і науки, Кабінету Міністрів та профільного комітету парламенту.

У профспілці також наголошують, що найменший посадовий оклад науково-педагогічного працівника має встановлюватися на 25 % вище від посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії з 10%-ю диференціацією за кожним наступним окладом.

«Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень закону «Про освіту» ці норми набрали чинності з 1 січня 2018 року та реалізуються поетапно до 2023 року зі щорічним збільшенням окладу педпрацівника найнижчої кваліфікаційної категорії до 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», - зазначають у Профспілці працівників освіти і науки.

Зважаючи на процес формування проекту Державного бюджету України на 2021 рік профспілка розраховує на вжиття належних заходів для реалізації передбачених статтею 61 закону «Про освіту» норм та забезпечення постанови Уряду № 822, передбачивши видатки на освіту у розмірі не менше ніж 7 % ВВП відповідно до статті 78 закону «Про освіту».

Освіта.ua
24.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Зупинка медогляду передбачено постановою КМУ номер 291 від 22 квітня 2020 року, яка своєю чергою доповнює постанову КМУ номер 211 від 11 березня 2020 року. З постанови: "На період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 950), строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду".
гість
Для гість: Профспілка не хоче проконтролювати виконання цієї Постанови? Чому вчмиелів ганяють по потенційно небезпечних поліклініках з мето. проходження медогляду? Це тому що 36000 зайвих? Карантин до 31.08 і ще 30 днів це 30.09.
Коментувати
100%
Профспілкові бонзи "окучують" мізкі своїх платників профвнесків :) профбонзи лише патякають, до дійсної боротьби за інтереси вчителів і науковців справа і не наблизиться!
Зевиборець
По- моему ,хороших не было никогда! Поэтому люди и голосовали. Думали- появился. Бы. А учителя во все времена рабами были,их никто за людей не считал!
"Шарю"
Є тут виборці Зе? Ну як вам? Хороший президент, правда?)
батяня
Не нужно им ни хрена повышать - осенью выборы, пусть идут в депутаты и все у них будет чики-пуки
3.14здец
Для батяня: ебать ты долбоебом вырос
Местный
Для батяня: уже накатил что ли?
батя
Для 3.14здец: Было-было, ну чтоб кто-то матюком подписался. Молодец, самокритичный.
Коментувати
родитель
Учителя просидели все лето дома, а зарплату получат полностью, еще и в течение года месяц каникул, рабочий день до 14.00, необлагаемая налогом подработка в виде репетиторства - кому тут мало платят?
Мрак
Для родитель: какой дебил это пишет, давай вперёд и у тебя будет лето каникул с зарплатой в три копейки,
Учитель-Олигарх
Для родитель: Завидуйте молча! Не мешайте отдыхать на Мальдивах!
Кек
Для родитель: Ты кукарекаешь и больших доходах учителей но почему же работаешь кассиром в АТБ?
Коментувати
Олекса Позняк
У данській тюрмі крім повного забезпечення кожен зек отримує 7 євро на день кишенькових. Якщо зек забажає працювати - у бібіліотеці, кухня, прибирання - його зарплата 3000 євро
енгекгшщгкщ
Для Олекса Позняк: Так почему вы еще здесь?
Коментувати
учитель
Я де ж Бабак з 4000 євро чи доларів що він там обіцяв? Може спочатку ворогів в освіті повигонити.
Володимир
А вонючий ЦК профспілки нічого не знає про дерибан субвенції?.
Бухгалтер
Профспілка ще б трошки подумала про бухгалтеров-працівників освіти....а то таке враження що вони працюють не в освіті
Illya Olefir
Профспілка (все-таки просить чи наполягає ? ) збільшити відрахування на свою користь від своїх німих рабів.
Местный
Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам з 1 вересня цього року. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що «зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу - на близько 2,5 тис. грн, а молодшого медичного персоналу – на близько 1250 грн». --- Педагоги никаких прибавок к зарплате не получат, ибо напечатанные деньги пустят на медиков и на поднятие минималки.
Val
Для Местный: Врачи важнее учителей, которые в век свободного доступа к любой учебной информации, часто занимаются профанацией.
Местный
Для Val: в этом году, к сожалению, пришлось моей семье столкнуться очень плотно с врачами... меня забанят, если я напишу чем занимаются врачи.
Володимир
Підтримую! Бестолоч просто а не лікарі. Багато кому вулиці мести.
Коментувати
Микола
Держава не виконує закон про освіту, не виплачуючи вчителям їх законну зарплату, тим самим фактично обдурує їх, а профспілка просить уряд підняти зарплати педагогів, які і так по закону повинні бути більшими. О це так "розклад". Приїхали!
Жиза
Для Микола: Закон реализуется поэтапно до 2023 года. Т.е. три минималки (примерно 13к) учитель должен получать с 1 января 2024 года. Потому нарушений нет.
Іванна
Ви вірите в те, що буде виконано положення Закону ,,Про освіту" щодо зарплати вчителів? Не смішіть...Щось придумають, щоб не виконати. Я не вір’ю.
Жиза
Для Іванна: Ой, я тебя прошу, как два пальца. Вот смотри, еще 7 лет назад учителя получали по 1500-2000. А сейчас по 6000-7000. Жить становится лучше, жить становится веселее. Улавливаешь?
Коментувати
Василь Шминдрук
Як там у М.Старицького «За двома зайцями»: «Барышня уже легли и просять!»
Сергей Лимонов
Профспілка просить ! На колінах??? Плазуючи як завжди перед владою! Сором і за уряд-і за таких ось "захисників"!
Катерина
Для Сергей Лимонов: Читайте уважно: Профспілка працівників освіти і науки наполягає на необхідності забезпечення виконання норм закону «Про освіту» щодо встановлення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі 3 мінімальних заробітних плат та підвищення його не менше ніж на 10 % за кожною наступною кваліфікаційною категорією!!!! НАПОЛЯГАЄ!!!
Коментувати
123456789
Сюр какой-то. Сейчас покричат о повышении, ничерта не добавят, а потом каждая собака будет тыкать о "миллионах" учителей. Как же это уже надоело. Отьебитесь со своей зп, со своими конкурсами, со своими методкабинетами и профсоюзом. Просто дайте тихо работать.
Астоль
Для 123456789: вам учителям и так много платят. Здесь речь о научно-педагогических работниках! Именно нам нужно поднять ЗП. Смешно, когда девочка из педа получает в 2 раза больше, чем доцент и кандидат наук.
123456789
Для Астоль: А может всем нужно сделать человеческую ЗП?
За Конституцію
Для Астоль: Ставка девочки из педа ниже ставки техработника, то бишь, уборщика школьного коридора. А вот с доцентами и кандидатами еще нужно разобраться, как они учат, в том числе и девочек в педе. Ибо в результате диплом не обязательно=знания и умения специалиста.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!