Перший урок у школах можуть присвятити коронавірусу

Прем’єр-міністр доручив в. о. міністра освіти і науки опрацювати таку можливість

Перший урок у школах можуть присвятити коронавірусу

Перші уроки у школах варто провести у просвітницькому форматі щодо COVID-19.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, що була присвячена питанням просвітницької роботи для запобігання поширенню епідемії.

«На початку епідемії нам вдалося здолати паніку в суспільстві. Проте, сьогодні люди почали забувати про загрозу. Переконаний, що наша злагоджена робота врятує не один десяток тисяч життів та збереже здоров’я людей», — зазначив Шмигаль.

Глава уряду додав, що необхідно почати великий суспільний діалог, аби уникнути ризику перевантаження захворілими системи охорони здоров’я.

«Потрібно повернути людей до розуміння, що це реальна небезпека. Але водночас, що життя не зупиняється. Діти мають вчитися, підприємства працювати, люди — мати змогу ходити до церкви, при цьому дотримуючись правил безпеки», — наголосив прем’єр-міністр.

Представники Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій підтримали важливість об’єднання зусиль з Урядом. Вони поділилися своїм досвідом у запобіганні поширенню коронавірусу в громадах та надали власні пропозиції стосовно інформаційної роботи з населенням.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль також підтримав низку пропозицій представників Всеукраїнської Ради церков, зокрема, про те, що перший урок у закладах освіти варто присвятити темі захисту від коронавірусної інфекції.

За результатами зустрічі прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив в. о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету опрацювати таку можливість.

Освіта.ua
20.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аріель
Перший урок буде присвячений збільшенню кількості контакту між школярами і збільшенню поширення вірусу!
Поясніть
В церкві зробили фотографії без масок без дистанції,виклали в інтернет-поштрафували всіх від 2-10 тисяч.Зірки ходять на день народження,на різні вечірки,що вони там дотримуються дистанції і всі в масках-це все фотографують і у фейсбук,кого оштрафували?Чому ви держава робите таку різницю,як всіх то всіх!Людей не потрібно повертати до розуміння,люди немалі і кожен має голову на плечах.Але,якщо президент фотографується з тими дітьми хто набрав високі бали ЗНО без маски без дистанції,робить селфі,може з себе почніть, а потім притензії до народу!Але я вам скажу з тим коронавірусом і з тим,що робиться,люди вже вам владі не вірить! І взагалі зневірився!Пише в новинах:Тіна Кароль поїхала в Нью-Йорк,фотографія без дистанції,без маски,люди їдуть віддихати з-за кордон,якщо це все серйозно?,чому ви все те дозволяєте,якщо на роботу,я розумію людям потрібно заробити,бо в Україні економіка піднята,а де?,а відпочивати?-не можна в себе вдома?
Олекса Позняк
Для Поясніть: Гроші 60 мільярдів виділених на вірус вже вкрали через дороги. Тому видавать дітям маски немає за що. Я вже тобі дурепі, пояснював що одна справа на вулиці де вірус відносить вітром і інша в приміщенні де хворий видихає і концентрація ковіду постійно підвищується. Знайди в іннеті як одна дурепа в Швейцарії прийшла на хор і заразила відразу 60 чоловік. Те ж буде в нашій школі. Я вже звільнився
Поясніть
Для Олекса Позняк:чуєш ДИБІЛ,я розумію,що на тебе коронавірус вплинув,але останній раз я чую,що ти обзиваєш людей! І на ти ми не переходили!-зрозумів?-людино чи худоба?Якщо не розумієш про що саме написано,прочитай ще раз і ще раз.Скажи мені,в церкві штрафують людей-заражаються,а на вечірках-не можна заразитися?Ти не читав що написано,якщо коронавірус серйозно,для чого людей пускати з-за кордон на відпочинок?,не може виникнути така ситуація як була на початку,з Китаю людей забирали.
Коментувати