До 1 вересня все має бути готово, - Шмигаль

Основним завданням уряду та місцевої влади зараз є підготовка до організації навчального року

До 1 вересня все має бути готово, - Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив очільникам Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки провести перевірки шкіл та дитячих садочків на дотримання безпечних умов навчання в період карантину.

Про це він сказав під час засідання Кабінету Міністрів, зазначивши, що основним завданням уряду та місцевої влади у найближчі тижні є якісна підготовка до навчального року.

«Ми провели всі традиційні й стандартні підготовчі заходи до організації навчального процесу. Але сьогодні необхідно говорити про особливість проведення навчального процесу в період пандемії коронавірусу. Тому одразу хочу дати доручення головам Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки: напередодні та після 1 вересня провести перевірки шкіл та дитячих садочків на дотримання безпечних умов навчання в період карантину», — заявив Шмигаль.

За його словами, дуже важливо в цьому питанні тримати постійну комунікацію з місцевою владою та батьками.

«Важливо пояснити, де які є загрози. Де є проблеми — там необхідно допомогти. І до 1 вересня все має бути готово. Інакше будемо приймати радикальні кадрові рішення. Безпека дітей та вчителів — це головний пріоритет у цьому навчальному році», — наголосив прем’єр-міністр.

Він також закликав місцеві органи влади приділити організації навчального процесу велику увагу, за необхідності створити комісії та поставити на контроль дотримання заходів епідеміологічної безпеки в закладах освіти.

Освіта.ua
19.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Можно с уверенностью сказать, что "всё готово": показатель заболеваемости растёт! осенью будут все готовы....
ДепартаментДюсолей
Так, яке головне завдання влади - "Безпека дітей та вчителів" чи за будь-яких причин вивести всіх з 1 вересня на навчальний процес???
Олекса Позняк
"Безпека дітей та вчителів — це головний пріоритет у цьому навчальному році», — наголосив прем’єр-міністр." От брехлива моль. Розтягли 60 мыльярдыв ковыдовських, ні копійки на противірусне обладнання шкіл, ні копійки на обладнання для дистанційки чи інтернет по селам, навіть на маски ні копійки. Але головний приорітет. І щоб учителі були щасливі. Гниди зелені
Мед
Для Олекса Позняк: я вас трохи справлю:зелені не зелені,але гниди мало зказано,як йшли до влади стільки було обіцянок.Але за Порошенка що краще було скільки з реформами Супрун що було б до нового року лікарів в лікарнях-не було б,з інфекційними,психіатричні-оті люди вулицями мали гуляти,щоб було б?,а зараз Порошенко так говорить скільки він дає в пожертву "своїх".Але проблема Зеленського в тому що він прийшов до влади,щоб того не було!А ви кажите за 60 міліярдів,та скільки люди кажуть лікуються за свій рахунок і тест і томограму,в Закарпаттю маски закупили-по завищених цінах і що хтось понесе покарання а один другий,вже б третій знав,а ще з конфіскацією майна.А то один в одного краде головне щоб мені сьогодні було добре і держава не така-та наша держава найкраща для тих хто при кориті,красти і чим більше і одягнути вишиту сорочку гімн хто голосніше і перед виборами вилізти сісти на ровер(вже трій їздить),і говорить всім як він любить своє місто і людей в них.А через пів року квартира машина в Києві,я хотів срати на вас дибілів-ті,що мене вибрали,а до наступних виборів я ще щось придумаю пообіцяти.
Олекса Позняк
Для Мед: вам ще 100 років буде Порошенко винуватий. Порох залишив у бюджеті 130 мільярдів. Ці украли 130 + ще300 мільярдів зробили дефіцит. Уроди
Коментувати
Аріель
Кількість інфікованих вже наближається до 2000 в день, але основне завдання зараз для влади таки розпочати навчальний рік за будь-яку ціну 1 вересня?