Маємо гарні приклади, як школи отримують засоби дезінфекції, - Мандзій

Обов'язок щодо забезпечення шкіл засобами дезінфекції покладений на засновників шкіл

Маємо гарні приклади, як школи отримують засоби дезінфекції, - Мандзій

Обов'язок щодо забезпечення шкіл засобами дезінфекції та індивідуального захисту покладений на засновників закладів освіти.

Про це, під час виступу на Серпневій конференції «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021», сказала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, до старту нового навчального року у школах необхідно провести роз’яснення та інструктажі для працівників закладів освіти, розмістити інформаційні плакати про респираторні захворювання, гігієну та етикет кашлю.

Окрім того, адміністраціям закладів освіти необхідно розробити гнучкий графік допуску та маршрут руху учнів у закладі освіти, забезпечити наявність засобів гігієни у санітарних кімнатах, розмістити контейнери для збору використаних масок, розробити графік харчування здобувачів освіти, а також організувати роботу груп продовженого дня із дотриманням умов соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

«У нових реаліях ми маємо співпрацювати, оскільки від відповідальності кожного залежить наша безпека. Міністерство освіти і науки надало загальні рекомендації щодо організації освітнього процесу. Засновники закладів забезпечують школи засобами дезінфекції та індивідуального захисту для вчителів. Цей процес забезпечення засобів вже розпочато. Ми маємо гарні приклади того, як у школи поступають засоби дезінфекції», - наголосила Любомира Мандзій.

Освіта.ua
19.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nikolai Petrovich
Які ще засновники? Вони поховались як м... на кораблі. У них сьогодні проблема ВИБОРИ. Ніхто з них про школу і не думає. Все ляже на керівників шкіл і вчителів, бо гроші в т.зв. засновника. А вчителі будуть просити (ніби це їм особисто потрібно) батьків. От і докоичались про очне навчання. Думати треба!
Местный
Цитата с сегодняшнего письма от МОН Щодо організації освітнього процесу. "Керівник закладу П(ПТ)О спільно з ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ (!!!) повинні забезпечити: - необхідну кількість дезінфікуючих та мийних засобів, засобів індивідуального захисту тощо відповідно до рекомендацій МОЗ з метою проведення протиепідемічних, дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19"
Andrii
Якщо засновником закладу (ПТУ) є Міністерство освіти і науки, тоді хто забезпечить засобами дезінфекції?
Юрій
Маска ніколи не відносилась до "індивідуальних засобів захисту" (за виключенням "ватно-марлева пов"язка" яка захищає від пилу, але аж ніяк не від вірусу). До засобів індивідуального захисту відносяться протигази (з різним маркуванням фільтруючо-поглинаючої коробки) та респіратори теж з відповідним маркуванням в залежності від призначення.
Вчителька
Родители христа ради подайте на дезинфекторы, полтенц0а и моющие???? дкткам три маски в день - от так оно и будет????
Местный
Для Вчителька: да
Коментувати
unforgiven 2
Таке враження, що МОН знаходиться десь на іншій планеті.
мама
а я имею пример смс про то что мы, родители, должны закупить дезтнфекторы, маски детям и моющие средства
1
Для мама: Внезапно, правда? Ну, дистанционное же плохое. Да, а знаешь в чем самая мякотка, самый, так сказать, сок? Денежки ты, вот да, лично ты, свои будешь тратить исправно и регулярно, а толку от этого будет чуть менее чем 0. А все потому, что в детском коллективе добиться дистанции невозможно в принципе.
Местный
Для мама: ну вы же сами это хотели...
Коментувати
Местный
По этой фразе видно на сколько она далеко от реалий.