Вчителі не отримають додаткових доплат за карантин

Додаткових доплат для вчителів за роботу в умовах карантину бюджетом не передбачено

Вчителі не отримають додаткових доплат за карантин

Додаткових доплат для вчителів за роботу в умовах карантину бюджетом не передбачено.

Про це, під час брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання ЗМІ.

За її словами, всі педагоги та учні під час карантину безперечно докладали максимум зусиль для того щоб адаптуватись до нових умов.

«Учителі опанували нові інструменти дистанційних технологій, опанували і виконували програми. І ми вдячні всім педагогічним працівникам, усім учителям за роботу та готовність швидко вчитися. В бюджеті 2020 року не передбачено встановлення додаткових доплат для вчителів. Але ми зараз працюємо над новою концепцією оплати праці педагогічних працівників», - сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Освіта.ua
27.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Я отримувала 2/3, бо в нас Департамент видав наказ, що всі, хто працює на ставку не можуть виконувати свої функції у повному обсязі, хоча насправді виконувала все і працювала навіть набагато більше. І виконувати роботу було набагато складніше...
???
Какие доплаты этим бездельникам? Родителям доплатить! Да, мы родили для себя, а вот учиться они должны в школе. Только не у таких ненавистных идиотов, как сейчас.
Надія
Є багато шкіл, де вчителі старались, проводили онлайн-навчання. Потім ще перевіряли виконані роботи у фото-зображеннях. Це дуже важко, ніхто не був готовий. Таким вчителям потрібні доплати. Спробуйте перевірити фото-роботу, ще й відмітити помилки. Але такому педагогу як у мого сина - я б ще й зняла зарплату. Лише один раз за час каратнину вона зняла одне коротке відео, як ділити у стовпчик і один тип задачі. І ВСЕ!!! А далі лише завдання, "грайтеся" у вчителів батьки самі. Щодня у різні години скидала завдання, а термін виконання - до 13:00. Слів немає, учитель з ВЕЛИКОЇ букви. І це випускний 4-ий клас. Скільки годин щодня вона відпрацювала? Хто контролював? Жодного балу не було виставлено. Чекаємо на табель-сюрприз. Хто мав контролювати таке халатне відношення? Ми втікаємо з цієї школи геть. Ганьба таким учителям. Вони псують подальше ставлення дітей до навчання і педагогіа. Дякувати Богу, далеко не всі такі. А всіх під одну планку ставлять. Для чого відділи освіти? Де контроль?
Местный
Та выплатите хоть то, что должны, без всяких надбавок.
Eugen Zimmermann
Сумісникам у нашому районі взагалі нічого не заплатили. Міським сумісникам заплатили за тарифікацією, а нам - взагалі нічого. І, собаки, нічого не казали до останнього, щоб ми не забили.
твои ученики
Для Eugen Zimmermann: так тебе и надо личинка вонючая
Коментувати
Олекса Позняк
Та забороніть наказом хоч збирати звіти про дистанційку на карантині для районо. Задовбали падлюки. Допомоги від цих методистів нуль. Зате тепер заповни табличку за кожен день роботи і добав скріншоти та відео з зуму. Дармоїди і трутні на нашому горбу демонструють видимість своєї роботи. Ми пахали! Коли вже закриють цей розсадник коррупції, збіговисько дармоїдів та гирюна ногах творчого вчителя.
Софія
Дякую всім батькам за їх небайдужість і наполегливість! Завдяки карантину стало зрозуміло, кому з Вас потрібні знання, що дає вчитель Вашій дитині. А вчителям, котрі добросовісно працювали щодня, дійсно було важко: через роботу з комп’ютером псується зір, ниє спина. WI-FI - за свої кошти, за електроенергію платимо втричі дорожче. Телефон зависає, на ноутбуці кілька разів перестановлювала програми через перевантаження. Тому перевірені роботи учнів, матеріали уроків зберегти важче. І, якщо друга хвиля коронавірусу,як обіцяють, нахлине у вересні, то - здрастуй, дистанційне навчання. І все ж таки, головне, аби всі ми були здорові. Переживемо і звикнемо.
ми і не чекали
1. Є червень. документацію ми здамо. Настає час методичних структур. Шановні Боги-методисти! Навчіть учителів володіти комп"ютерними технологіями. Як правильно вести зум, скайп, як записувати.... Ви ж маєте нас НАВЧАТИ!. 2. Обов"язково всі школи мають працювати на єдиному портала (Гугл, Мій клас,..), а не шукати яким шляхом дітям донести до відома батькам, а батьки мають пам"ятати кому що відправити (один вимагає вайбер, другій- пошта, третій класрум, четвертий - фейсбук,..). 3. Забезпечити учителів технікою. У школи достатньо надходило тезніки, роздати. Для чого ті комп"ютерні класи, якщо школи не працюють. 4. Скласти адміністрації нормальний розклад і завдання систематизувати і нормувати. Але це все фантастика. Методисти не будуть нікого нічого вчити, бо нічого самі не вміють. Дармоїди отримували 2 місяці гроші, нічого не робивши. Портали чомусь не бажають керівники створювати, реєструватися. Техніку ніхто не дасть (ми ж будемо на ній працювати, ще зіпсується)
Лані
Для ми і не чекали: Чому, у нашому закладі, якщо виникала потреба, вчителі брали ноути додому. Тільки треба було звернутися до директора. Не думаю, що він не зацікавлений у тому, щоб вчителі якісно працювали, а діти отримували знання.
Коментувати
1
Ну комп новий і далі залишиться тільки мрією, ніяке МОН мені на його гроші не дасть, а от на окуляри 1200 грн., могли б і виділити крихітну премію, бо геть зір "посадила" за 2,5 місяці безсонних ночей, перевіряючи щодня учнівські роботи.... А це - втрата здоров’я. Але, найбільше хвилює питання, що буде у вересні, якщо 15 учнів ходитиме в клас, а 15 - батьки залишать на дистанційному? Вдень я буду вчити перших, а вночі - других? Але, це вже занадто! З мене досить! І не лише з мене - колеги налаштовані радикально!
Валенсия
Для 1: Как я, Вас понимаю. 40 эфиров, каждый день проверка домашних. Это просто Ад. А какое напряжение. Роботы присылали и ночью. Отчитайся, где правильно, а где какие ошибки. Программа выполнена на 100%.Я выжата, как лимон. Родители не поймут.
Валенсия
Для 1: Да, комп. безнадёжно сдох, работала с телефона. Про новый ноутбук только мечтаю. Работает на своей технике, свет свой, здоровье наше. А нам спасибо Теперь спустя новые технологии спустя на шею учителям.
Лотоцька
Тому й нема на заході "відповіді на запитання". Є тести. Тоді ніхто не мусить сидіти ночами й потім пояснювати дітям чи батькам "звідки в нього така оцінка а того інакша". Звичайно, творчі завдання, але й там оцінювання відповідне, адекватне, а не як в нас, боги червоної пасти, як розмалюютьі все з знаками оклику, дитині після двох, трьох разів де брати надхнення на "від себе".
Коментувати
Ник
Какие доплаты? Подавляющее большинство учителей прекрасно отдохнула за счет государства и родителей!
Табачник
Для Ник: Я твой семейный бюджет шатал.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Одним словом - всім педагогам спасибі, а всім працівникам МОН - ПРЕМІЇ! Хоча мало б бути навпаки....
Психолог Никодим
Між тим, не варто забувати, що згідно зі ст. 21 КЗпП роботодавець зобов’язаний забезпечити працівника всім необхідним для виконання його трудових обов’язків, і це повною мірою стосується і дистанційної роботи. Отже, недостатньо просто доручити працівникові виконувати його трудові обов’язки вдома. Потрібно ще й подбати про те, щоб у нього вдома було все необхідне для такого виконання. А це зазвичай такий «джентльменський набір» сучасного працівника, як комп’ютер (ноутбук), Інтернет, мобільний зв’язок, принтер, папір, програмне забезпечення тощо. Звісно, що частину з цього переліку працівник може мати й удома та використовувати в роботі. Однак у такому разі слід обумовити це окремо в наказі (розпорядженні) та передбачити порядок компенсування витрат працівника на експлуатацію його власного майна.
Психолог Никодим
Для Психолог Никодим: Це має бути внутрішній документ роботодавця, який регламентує порядок переведення працівника на дистанційну роботу у зв’язку з карантином та визначає всі його нюанси. Зокрема, цілями цього документа може бути визначення: категорій працівників, які будуть переведені на дистанційну роботу; порядку технічного забезпечення працівників необхідним обладнанням та матеріалами (комп’ютерами, оргтехнікою, папером тощо) на весь час виконання роботи дистанційно; робочого часу, графіка та режиму роботи працівників, які виконують свою роботу дистанційно; порядку обговорення робочих питань між працівником та роботодавцем в умовах дистанційної роботи (електронна пошта, месенджери, Skype тощо); відповідальності працівника за пошкодження наданого йому обладнання для виконання роботи дистанційно;
Психолог Никодим
Для Психолог Никодим: порядку обговорення робочих питань між працівником та роботодавцем в умовах дистанційної роботи (електронна пошта, месенджери, Skype тощо); відповідальності працівника за пошкодження наданого йому обладнання для виконання роботи дистанційно; переліку правил безпеки, яких зобов’язаний дотримуватися працівник під час виконання роботи (під’єднання до робочого комп’ютера (ноутбука) сторонніх USB-носіїв, роздрукування в домашніх умовах робочих документів, використання публічних Wi-Fi мереж тощо); порядку та розміру компенсації працівникові за використання ним у дистанційній роботі власної оргтехніки, матеріалів, засобів зв’язку, Інтернету тощо. У разі передання працівникові для дистанційної роботи обладнання (матеріалів, інструментів тощо) слід не забувати оформлювати це накладними або актами, оскільки карантин не скасовує необхідності ведення обліку матеріальних активів (цінностей) роботодавця.
Психолог Никодим
Для Психолог Никодим: Нагадаємо, що договір про повну матеріальну відповідальність укладається лише із працівниками, які обіймають посади (виконують роботи), наведені в Переліку посад і робіт, що заміщаються або виконуються працівниками, з якими підприємством, установою, організацією можуть укладатися письмові договори про повну матеріальну відповідальність за незабезпечення збереження цінностей, переданих їм для зберігання, оброблення, продажу (відпуску), перевезення або застосування у процесі виробництва. Якщо працівник не входить до такого Переліку, то згідно зі ст. 133 КЗпП він нестиме лише обмежену матеріальну відповідальність. Проте з таких працівників можна буде стягнути повний розмір матеріальної шкоди у випадках, зазначених у ст. 134 КЗпП. Не будьте рабами, все законодавчо передбачено.
Коментувати
Ігор
Вибачте. Про які види додаткових доплат для вчителів за роботу в умовах карантину йде мова зі слів в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій???
Психолог Никодим
Для Ігор: А хіба у вас не заплатили за квітень? У нас всім предметникам, які дистанційно щоУроку перевіряли учнівські роботи, але раніше не мали доплат за перевірку ( географи, фізкультура, історія, образотворче і тд) - всім встановили на основі колективної угоди за понаднормову роботу доплату 10( якщо в початкових) і 15 ( середня і старша ланки) %. Думав - так усюди. Крім того, за аренду власного обладнання( кого школа не змогла забезпечити ), але там вже залежно від року випуску компа чи ноута з мобілкою. Читаймо законодавство, профспілка Ваша спить, мабуть ( або кумасі начальства).
Олена
Для Психолог Никодим. Ми нічрнр не отримували, вперше таке чую. Здивована, якщо чесно)))
олена
Для Психолог Никодим: цікаво буде дізнатися, де саме так виплачували?)))
Коментувати