Мандзій: на ЗНО ми дотримуємось всіх заходів безпеки

Міносвіти буде дотримуватись всіх протиепідеміологічних заходів при проведенні тестування

Мандзій: на ЗНО ми дотримуємось всіх заходів безпеки

Міністерство освіти і науки буде дотримуватись всіх протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це, під час брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Графік зовнішнього незалежного оцінювання, як було обіцяно, затверджено. Основна сесія відбудеться з 25 червня до 17 липня. Результати оголосять до 29 липня», - сказала Мандзій.

Вона вкотре підкреслила, що безперечним пріоритетом є збереження здоров'я учнів, студентів та педагогічних працівників.

«Всі пункти зовнішнього незалежного оцінювання повинні бути забезпеченими та комфортними, як для учасників, так і для педпрацівників та інструкторів. Карантин послаблений, але ми дотримуватимемось всіх протиепідеміологічних заходів. Під час тестування всі учасники та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти тестування — антисептиками і дезінфекторами», - наголосила в.о. міністра освіти і науки.

Як відомо, головним санітарним лікарем затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лилия
Мой ребенок в ОЧКАХ, КОМФОРТ?? ВЫ ОПЛАТИТЕ ЛЕЧЕНИЕ ЕСЛИ НЕ ДАЙ БОГ РЕБЯТА ЗАБОЛЕЮТ???!
Оксана
Високі температури повітря, маски, багато дітей в окулярах, знервовані .. цікаво, про які комфортні умови здачі ЗНО ми говоримо. А зробити ІФА тести дітям не можуть? І дозволити зняти маски, які ні від чого не захищають. При тому , що ще має бути контроль, коли дітей змусять двічі зняти маски, для ідентифікації особистості. .... ? У нас, як завжди, дів не знає, що робить права І у мене питання, як Достукатись до наших міністрів?
вчитель
Пані Мандзій!!! Час іде . І ваші лозунги тут ні до чого!!! Потрібна КОНКРЕТИКА! Коли пункти отримають маски, антисептики! Хто зробить дезінфекцію в кімнатах,і хто цю роботу оплатить. Чи МОН думає що за ті копійки, які одержать вчителі, забезпечуючи проведення ЗНО і це забезпечать.
Олександр
Знову лише якісь загальні фрази ні про що. Проте для чого тво говорить про те, що пункти ЗНО мають бути КОМФОРТНИМИ? Будь-який екзамен апріорі не може бути комфортним. А тут екзамен високих ставок, принаймні для тих, хто хоче зачепитися за бюджетні місця. Про багатогодинне перебування в масці і комфорт я взагалі мовчу. Але знову ні слова про ігнорування МОНом і МОЗом доручення Президента України про 10 осіб на аудиторію.
Інна
Правильно! Закону дотримуватися не треба, головне безпека. Вас же за порушення законодавства ніхто ж не покарає! А те, що навчальний рік потрібно до 1 липня закінчити і, відповідно, видати атестати, вас це не цікавить. Видамо на початку серпня. Браво, пані Любомиро!!!!
Олександр
Для Інна: початок серпня це дуже оптимістично. МОН вже анонсував, що "буде можливість подавати заяви в електронному кабінеті вступника без самого свідоцтва про повну загальну середню освіту, але за записом про його замовлення в ЄДЕБО. Оригінали свідоцтв про повну загальну середню освіту можна буде подавати після початку навчання."
Kyrylo
Для Олександр: Есть такой нюанс, как студенты, которые за границей поступают
Олександр
Для Kyrylo: я знаю і про цей нюанс, і про багато інших. Але МОН їх вперто не бачить.
Коментувати