В кожній аудиторії ЗНО будуть присутні 17 осіб

Під час проведення тестування в аудиторіях будуть присутні 15 учасників та два інструктори

В кожній аудиторії ЗНО будуть присутні 17 осіб

Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в аудиторіях будуть присутні 15 учасників тестування та два інструктори.

Про це у коментарі Громадському радіо сказала заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

«Наразі відстань між учасниками в аудиторії становитиме 1,2 метра, кількість учасників в аудиторії — 15, плюс старший інструктор і інструктор. Коли ми говоримо про складання ЗНО, мова йде відсутність комунікації між учасниками. Наприклад, в закладах громадського харчування або банках передбачена активна комунікація між особою, яка звернулась по допомогу та іншою людиною. Якщо ж ми говоримо про ЗНО, то учасники фактично знаходяться один за одним і не комунікують між собою», - сказала Вакуленко.

За її словами, наразі оприлюднено рекомендації Головного санітарного лікаря України, в яких передбачена необхідність проведення дезінфекції і провітрювання приміщень, а також всіх поверхонь приміщень.

«Учасники мають мити руки, дезінфікувати їх і знаходитися в масках. Наразі триває комунікація для забезпечення видатків на закупівлю всіх необхідних засобів індивідуального захисту, а також засобів дезінфекції», - зазначила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Море любові
Почему никто не думает о безопасности учителей, даже не задумывается, а согласятся ли они подвергать риску свое здоровье, здоровье своих пожилых родителей? Если бы в министкрстве 2 месяца сработали, так как в школе, могли бы найти безопасную альткрнативу ЗНО.
Лариса
Не розумію, чому багатьох так бентежить одночасне перебування у одній кімнаті 17 осіб. Давайте будемо відвертими,адже переважна більшість людей,тим більш молодь, зовсім не дотримуються умов карантину. Майбутні учасники тестування проводять вечори в компаніях,вільно гуляють,обіймаються та проводять багато часу в приміщеннях де є скупчення людей. Не думаю,що під час проведення ЗНО буде більша ймовірність захворіти ніж зараз ,кожної миті у будь-якому місці. Панікують ті хто дійсно не готовий та не хоче проходити тестування.
Выпускник
Для Лариса: да, блин. Паникуют те, кто собирается поступать заграницу. А это МОН не хочет отменить ДПА, чтобы выдать атестаты вовремя. А до 15 июля - срок вступительной кампании в Европе. Пройти это долбаное зно вообще не проблема. Пусть выдадут атестат.
Олександр
Для Лариса: Ви пишите, що можна заразитися в магазині чи на вулиці, алн враховуюте те, що тут особа САМОСТІЙНО приймає рішення про відвідування чи не відвідування магазину і враховує чи ігнорує небезпеку зараження у скупченні людей. Однак ДПА у формі ЗНО є обов’язковим. Тобто в мене і моєї дитини не має можливості самостійно прийняти рішення чи ризикувати. Погляньте тут https://dt.ua/EDUCATION/chim-mozhu-348760_.html скільки дітей здає ЗНО для вступу в омріяні виші, а скільки сотень тисяч дітей примусово заганяють на ДПА (потрібне МОН для того щоб вчергове сказати, що лише у 6 тисяч з них були необ’єктивні оцінки). Тому я за ЗНО, як право і за скасування ДПА (випускники 11 класів нічим не гірші за випускників 4 та 9 класів).
Коментувати
Наталя
А раніше скільки осіб знаходилося в аудиторії? Нічого не змінилося. Було 15 осіб та два інструктори. Усього 17. Як же ми убезпечуємо наших дітей? Адже ніяких відмінностей від попередніх років немає. До речі, два медпрвцвника було і раніше. Так де Зно по новому??
Катя
Давайте підтримаємо петицію про відміну ДПА!Адже деякі діти будуть поступати за кордон і їм потрібно видати атестати швидше. https://petition.president.gov.ua/petition/91602
liketaurus
Чергова дурня - загальні фрази без жодної конкретики. Хто буде мити та дезинфікувати приміщення, якщо на пункт тестування не допускають технічний персонал?!
Юлія
Для liketaurus: Вчителі.
Коментувати
Обурений батько
Поясніть,що зі ЗНО в 21 році,які предмети готувати в мед,на ветеренарію,біохімію?Відмініть дебілізм обов язковоі математики,історію чи англійську теж мають здавати ті кому вони потрібні.Верніть,як зно в мед укр,біологія,хімія або фізика.І так само дпа укр і два за вибором,це буде справедливо по відношенню до учнів.В іншому випадку навіщо профільність в школі.
Макс
Это вообще нормально? Капец.... значит в офисе президента сказали до 10 человек в кабинете, а этому УЦОЯО аж 17 человек. Ахренели http://ru.osvita.ua/test/73806/
Маргарита
Для Макс: Так зошити по 15 номерів комплект у кожен кабінет надрукували ще до Нового року, такі гроші втюхали, думаєте, хтось зараз буде передруковувати на комплект по 10 зошитів? Все пов’язано з грошима, і ніякий карантин чи безпека здоров’я тут ні до чого.
Коментувати
Віктор Сергійович
Все вірно сказано! А хто там ниє, що не може писати в масці, у вас є можливість залишитись ще на один рік навчання. Можливо наступного року маски відмінять. Всі діти, що готувались, будуть складати ЗНО. Ледацюгам, як танцюристам завжди щось заважає.
Сергій
Для Віктор Сергійович: Згідний з Вами. Тим більше, наступного року прийдеться складати обов’язкові ЗНО з української мови та літератури, математики, і третій предмет на вибір, або англійська, або історія України
LLQ
Для Сергій: вы оба мыслите как тупые, ограниченные бараны, которые думают что зно - это реальные знания и #безкорупции. Иdиоты.
Vlad
Для LLQ: Оскорбление - доводы неправых.
Коментувати
совесть
Технологія 15 учнів на одну аудиторію наразі вже неможлива до зміни. Так що, п. Президенте, вибачте, але здійснювати передрук всього надрукованого із нумерацією до 15 на зошитах за бюджетні кошти ми, пересічні бюджетники, не даємо згоду. Бережіть гроші на їжу, пенсіонерів й друк гарних підручників для школярів. Однак не може не хвилювати масочний режим. Це багатьом тупим може допомогти отримати кращі результати, якщо за них на тестування прийде хтось інший, у масці, але розумніший... Це шалений шанс для зловживань на пунктах тестування. Тримаймося!
Kyrylo
Для совесть: Ну про приход других людей, это прям уже слишком. Всё равно надо будет снять маску и паспорт показать, чтобы подтвердить личностью
Віктор Сергійович
Ага...прийде Фантомас і напише за дурня ЗНО)) фантазії тролям не має меж))
Коментувати
Я
Все понимаю насчёт санобработки и индивидуальных средств защиты. Нужно и важно, вот только как это сделать? В южных областях Украины летом температура в помещении даже при закрытых жалюзи и открытых настежь дверях доходит до +37 в солнечный день. Как тут высидеть в маске три часа, не получив тепловой удар?
Andy Meinetwegen
Для Я: Да никто не будет сидеть в маске, кто заставит, если в аудитории только участники и инструкторы? Уже сейчас на маски многие забили, а в +37 какая вероятность инфицирования...
Оля
Для Я: Вы можете за месяц предвидеть погоду? Еще в прошлом году май был жарким, в нынешнем - холодный. Июнь тоже может быть нежарким. НЕ ищите, лодыри, причину увильнуть от ЗНО!
Валентина
Повністю згодна з Вами Олю, це безтолкові люди не хотять здавати ЗНО, бо вони мають гарні оціночки завдяки батькам і мріяли про те, що по цим оцінкам їх приймуть у Вузи, де вони займуть місця розумних людей
Коментувати
Маша
Як можна писати в масках? Я не можу в ній нормально дихати взагалі. Як можна зосередитися на завданнях якщо складно дихати. Хай спробують просидіти 2-3 години в масці...
гість
Рискова пані. Адміністрація Президента 10, ця пані 17. Потенціальний цап відбувайло.