У червні можуть запрацювати інклюзивні центри для дітей

Центри можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення карантину

У червні можуть запрацювати інклюзивні центри для дітей

З 1 червня інклюзивно-ресурсні центри можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів.

Відповідний лист Міністерства освіти щодо організації роботи центрів спрямований на адреси керівників обласних департаментів освіти і науки.

У МОН зазначають, що відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів відбудеться з метою забезпечення зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти.

Розпочати роботу зможуть інклюзивно-ресурсні центри тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину.

Зокрема, освітнє відомство рекомендує забезпечити першочергове обстеження дітей, які йдуть в 1 клас у 2020/2021 навчальному році.

Під час роботи інклюзивно-ресурсні центри мають дотримуватись постанови головного державного санітарного лікаря від 21 травня 2020 року щодо організації роботи дитячих садків на період карантину з урахуванням особливостей роботи ІРЦ.

МОН також заохочує батьків або інших законних представників дітей з особливими освітніми потребами користуватись порталом для дистанційного подання документів до інформаційно-ресурсних центрів.

Освіта.ua
26.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів