У разі потреби профосвіта зможе виходити з карантину

У разі нагальної потреби заклади профосвіти зможуть долучати учнів до очного навчання

У разі потреби профосвіта зможе виходити з карантину

З 1 червня учні закладів професійної освіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, зможуть виходити на заняття. Також для випускників зазначених закладів може бути організована державна кваліфікаційна атестація.

Відповідний лист Міністерства освіти і науки надісланий на адреси регіональних департаментів освіти і науки.

В освітньому відомстві наголошують, що розпочати роботу зможуть заклади професійної освіти тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину.

Окрім того, директор закладу освіти має погодити механізм роботи з місцевим управлінням освіти.

Планується, що після 1 червня відвідувати заклади професійної освіти учні зможуть для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми з виробничого навчання чи практики, відпрацювати водіння транспортного засобу тощо.

Під час уроку в кабінеті мають знаходитися не більш як 10 осіб одночасно.

У разі ухвалення рішення про відновлення роботи закладу освіти його адміністрація має забезпечити необхідні протиепідеміологічні умови, зокрема, дворазове прибирання, дезінфекцію, інформування про використання захисної маски, заборону перебування у закладі сторонніх осіб, дотримання дистанції, щоденний температурний скринінг працівників і учнів тощо.

Щоб уникнути скупчення учнів у закладі, адміністрація може змінювати графік освітнього процесу: починати заняття в різний час, скоротити чи збільшити тривалість перерв, запланувати позмінне навчання.

Незважаючи на послаблення карантинних умов, Міністерство освіти і науки не рекомендує застосовувати очне навчання без нагальної потреби та комбінувати його з дистанційним опануванням матеріалу.

Освіта.ua
25.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Зауваження щодо анкетування для студентів. У першому пункті "Ні" означає відсутність у положеннях закріпленого положення про вибір предметів, тобто ЗВО за вас обирає, хоча закон про вищу освіту має діяти для усіх ЗВО і вибір має бути у будь-якому ЗВО. Запитання і відповіді там вже відредаговані, щоб було зрозуміло студентам. Просимо - не писати дурниць. Повторне анкетування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Дмитро
Анкетування для студентів ЗВО, результати якого підуть у МОН: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Дмитро
Ви краще розберіться з універами щодо вибіркових дисциплін, а щодо до сесій мені байдуже.
ДепартаментДюсолей
Далі розмиті, а не чіткі формулювання від МОН? А потім скажуть, що вони справилися з складною ситуацією?
Аня
Для ДепартаментДюсолей: Аня транспорт де?чим добиратися?І взагалі - логіки нема ні в чому...І в цьому "карантині" теж!!!!
Коментувати