Офіс Президента: в аудиторії ЗНО може бути не більше 10 осіб

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо запобігання поширенню COVID-19

Офіс Президента: в аудиторії ЗНО може бути не більше 10 осіб

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо запобігання поширенню COVID-19, під час якої були обговорені питання проведення зовнішнього оцінювання в 2020 році.

За інформацією прес-служби Офісу Президента, Володимиру Зеленському доповіли, що зараз триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.

В Офісі Президента наголошують, що ЗНО має відбутися за чіткими правилами, щоб уникнути заражень. У приміщенні під час проведення тестування зможуть одночасно перебувати не більше 10 осіб.

Разом з тим, у Міністерстві освіти і науки неодноразово наголошували, що формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році змінюватись не буде. За правилами під час складання ЗНО в аудиторії можуть перебувати 15 учасників і 2 інструктори.

Рекомендації головного санітарного лікаря, що видані наприкінці минулого тижня, також не містять вимог щодо кількості осіб, які можуть перебувати в аудиторії ЗНО. Згідно з рекомендаціями МОЗ, місця розсадки учасників мають бути визначені з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метри один від одного.

Освіта.ua
25.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люба
Самый логичный выход из этой ситуации,пускай сдают ЗНО только те выпускники которые поступают в ВУЗах.
Олекса Позняк
Для Люба: с каждого сдающего ЗНО чиновники имеют "на карман". Погонят всех хоть умирайте
Коментувати
Кузя
Будь ласка скасуйте зно бо янічого не знаю. Мені ніколи було готуватись. Дуже сподіваюсь на Зеленського він точно скасує бо він з людьми.
Олекса Позняк
Для Кузя: хахаха
Коментувати
Діана
Це все добре , але як ЗНО писали коли діти маже три місяці не вчаться , а репетитори не працюють ? Але це ж "нічого " , головне що по 10 чоловік будуть сидіти
освіта
Все це добре аудиторії, відстань та інше. А як дітям доїхати в переповнених автобусах до місця тестування за 100 кілометрів? Чи де взяти скільки автобусів, щоб розмістити всіх дітей?
Олександр
А тут чергова стаття в Дзеркалі тижня https://dt.ua/EDUCATION/chim-mozhu-348760_.html про те скільки дітей здає ЗНО для вступу в омріяні виші, а скільки сотень тисяч дітей примусово заганяють на ДПА (потрібне МОН для того щоб вчергове сказати, що лише у 5% з них були необ’єктивні оцінки). І про те, як МОЗ і МОН ігнорують доручення ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.
Черкаси
Невже Президент не розуміє примітивності і ницьості нинішнього Мону . Самозакохані молоді люди, цинічні і обмежені , без достатніх знань, хочуть заробити... І на чолі ця абсолютно не готова п. Мандзій...Конфліктна, недалека галичанка...
Виктория
Я оплатила сыну трёх репетиторов, многие родители класса тоже самое. Это десятки тысяч, и теперь кто-то поднимает вой об отмене ЗНО. Идите вы лесом. Метро запустили, всё открывается, а ноют только неудачники. Противно этот плач читать. Идите в бурсу, если нет ума сдать ЗНО.
Лена
Для Виктория: Еще бьі купила себе ума. Не дай бог кто- то заболеет
Вячеслав
Уууууу яжплатила!!! А те що твоя дитина ризикує захворіти тебе не цікавить. Молодець.
Полина
Болеют все и будут болеть, нам с этим жить,молодежь не умирает. Открывают рынки, торговые центры, метро, транспорт. Заразится можно везде и когда угодно. Меры предосторожности принимаются. Хватит ныть, недоучки. Готовьтесь к ЗНО, бездари...
Коментувати
Олена Максимівна
Якщо влада, не доведи Боже, скасує ЗНО, вона підпише собі вирок. Не слухайте цих тролів - двієчників. Цілий рік не працювали, тепер хочуть повернути корупцію при вступі. Діти готувались, а теперь через сотню дурнів скасувати. Та не бути такому. Тільки ЗНО!!!
Suka
Для Олена Максимівна: ЗНО 2020 року буде СКАСОВАНО. Вiдповiдний наказ вже пiдготовлений)
Витя
Разве, что ты сам указ подготовил, ибо на другое ума больше нет. Такие недалёкие и ратуют за отмену. Пиши следующий указ. За увеличение дурдомов.
орел
а што, правда, скасовано будэ, а где прочитати можна, и што нездавтаь? где зсылка, покажить будьласка
Коментувати
Alex
https://petition.president.gov.ua/petition/91602 Люди голосуйте за отмену ДПА, вместе мы сможем это сделать!!!
Мама
Нет слов...Всю нараду загнать в аудиторию без кондиционера,маски натянуть,перчатки и минимум 3 часа без движа!
Оля
Роздуми керівника пункту ЗНО про свіжі нововведення. https://m.facebook.com/yrina.chernilevskay/posts/2882526201844021
Олександр
О, бачите, як МОН не старався вмовити МОЗ зменшити вимоги щодо осіб на одиницю площі класу, все одно не вийшло. Хоча з МОЗом порішати вийшло, бо про цей показник Санлікар "випадково" забув у цих рекомендаціях, хоча у всіх інших рекомендаціях щодо роботи в закритих приміщеннях цей показник є. Більше того, зменшили у порівнянні з проектом рекомендацій, відстань між зношниками з 1,5 до 1,2 метра (хоча в салонах краси де відвідувачі перебувають в приміщенні + - як учасник ЗНО ця відстань не менше 2 метрів). Ну і зникла вимога до "шахової" розсадки. Але знайшлися думаючі люди і звернули увагу в Офісі на те, що підневільні діти не можуть бути в гірших умовах від красунь і метросексуалів. Хоча про літню спеку в класах ще не згадали. Впевнений, що тепер в МОНі істерика з цього приводу. Це ж потрібно перепаковувати захищені і дорогі конверти з зошитами з 15 до напевно 8, збільшувати кількість аудиторного фонду та інструкторів майже вдвічі. А це час і ГРОШІ.
Bart
Ви головой стукнулись чи що? Навіщо робити ЗНО якщо 1. Дуже великий риск заражению 2. ЗНО безполезное 3. ЗНО вобще хуже робить дітям Краще відмінили на цей рік для експеременту щоб узнать краще будет чи ні
N
Т. е., меньше 10 человек можно. На базаре, на свежем воздухе. на 1 человека 10 кв. м должно приходится. Стандартный школьный класс примерно 60 кв. м . Два инструктора будут наблюдать за 4 участниками. Не ЗНО, а песня :"Я оглянулся посмотреть - не оглянулась ли она, чтоб посмотреть, не оглянулся ли я ".
Инна Иванова
Доброго дня! Хто може відповісти на питання? Як дітям із Донецька здати ЗНО? Всі кпп закриті. Що їм робити?
Олаф
Для Инна Иванова: Здавайте в ДНР ЕГЕ!
Дмитро
Велосипедом або пішки (жарт). Якщо серйозно, то дзвоніть або пишіть до МОНУ. Але можуть послати під три чорти (не розглянути звернення). Мене не послали туди лише за двох урядів Яценюка.
Правда
Для Инна Иванова: а зачем им вообще сюда ехать, в этот дурдом? Пусть в Россию едут учиться, там порядок!
Коментувати
Леся
Ніколи не матюкалася в мережі. Але на язиці тільки це. Коли вам вже мало не два місяці всі освітяни говорять, що нереально буде таку кількість людей забезпечити адекватними аудиторіями, кількістю спостерігачів та ін.. Просять в цьому році відмінити ДПА, щоб виконати ці правила то ви глухі чи дурні. Не знаю. А тепер правила виставляєте, а відповідальний хто ? Директор чи ви? Звісно, що директор. Хіба ж ви думаєте за здоров’я дітей чи за освіту...Бездарі є Бездарі!!!!
Довакин
Для Леся: Золоті слова!!!
Ігор
Ніколи не матюкався але скажу. Лесю задовбали прихильники повернення хабарництва і виклянчування оцінок в атестати
ирма
Для того,щоб моїй дитині,якій навчається в коледжі здати ЗНО,потрібно проїхати майже 400 км. Чем дістатися?А у нас зона ООс. Місц немає,ціни божевільні,студенський не діє.Я одна працюю.І чому моя дитина під час пандемії повинен ризикувати своїм життям?Хто відповість, якщо з ним щось трапиться? Він у мене одін.Но всім начхати на нас і наших дитей. І що значить 10 осіб з расстояніем1.2м? Та будь їх хоч 2-3, всі діти з разних областей.Жіть в гуртожитку, харчуватися ... і заболеть.Ви заспокоїтеся коли всіх нас вб’єте і дітей наших? Виїдемо з області з найменшою кількістю хворих в область, де хворих в 23 рази більше.Молодці!Думайте, пан презедент.Мабуть даремно голосувала за вас і інших вмовляла.
Коментувати