Виші зможуть розпочинати роботу зі студентами

Якщо показники в області дозволятимуть, то з 1 червня виші зможуть відновлювати освітній процес

Виші зможуть розпочинати роботу зі студентами

Заклади вищої освіти, у регіонах яких послаблюватимуть карантинні заходи, зможуть після 1 червня розпочинати очну роботу зі здобувачами освіти.

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, відповідна робота може здійснюватись за умови роботи в групах не більше 10 осіб.

«Щодо проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня це можливо в закладах вищої освіти за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше десяти осіб. Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути прийнято рішення обласною комісією ТЕБ і НС», - сказала Мандзій.

Вона наголосила, що якщо показники в області дозволятимуть послабляти карантинні заходи, то з 1 червня в закладах вищої освіти можна буде відновити освітній процес, зокрема для складання іспитів екзаменаційної сесії.

Також в.о. міністра освіти і науки підкреслила, що заклади вищої освіти здебільшого готові до проведення екзаменаційної сесії дистанційно.

Освіта.ua
26.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
По-ходу КРОК проведуть в коледжах/університетах. Викладачам неважливо як студент добереттся. А ТЕ ЩО ТРЕБА ДОЇЖДЖАТИ З СІЛ ТА МІСТ НЕ ПОДУМАЛИ?! В СКУПЧЕННІ ЛЮДЕЙ РІЗНОГО ВІКУ, ОСОБЛИВО ПОХИЛОГО В МАРШРУТКАХ!!!
Оксана
якщо в групі 25 чоловік а дозволять тільки 10студентів остальним що робити.у мене теж студент і я нерезикуватиму його безпекую посилаючи на навчання в місто де кожен день як ни 10 а то і більше хворих появляється.
Світлано
Уберіть цих безграмотних, безвідповідальних , які не розбираються в справах освіти взагалі. Не губіть, не знищуйте. Заберіть дармоєдів Бабак Стадник і Мандзійка Шмарова ще прихопіть.
Дмитро
Зауваження щодо анкетування для студентів. У першому пункті "Ні" означає відсутність у положеннях закріпленого положення про вибір предметів, тобто ЗВО за вас обирає, хоча закон про вищу освіту має діяти для усіх ЗВО і вибір має бути у будь-якому ЗВО. Запитання і відповіді там вже відредаговані, щоб було зрозуміло студентам. Просимо - не писати дурниць. Повторне анкетування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Ватерлоу
Вершиною, апогеєм розвалу освіти буде призначення Манзій міністром, як і фактичне керування освітою Зе - соросо Твіксом: Стадний-Бабак. Нижче нікуди!!
Студент
Коли будет проведений крок у студентів медичних закладів? Ми студенти Харківського медичного університету досих пір не розуміємо ,як та коли це буде відбуватися.
Студент
Для Студент: Яка у вас спеціальність?
Студент
Для Студент: Не знаю чи відкриється посилання https://www.testcentr.org.ua/uk/novosty/nformats-ya-shchodo-dati-provedennya-vipusknikh-spit-v-krok-u-chervn-2020-roku Але зайдіть на сайт "Тестцентр" там в новинах побачите графік
Коментувати
Студент
Краще навчання закінчували дистанційно! А не навпаки. Спочатку всіх студентів розігнали по домам, а зараз хочуть, щоб вони поз’їжджалися. ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!!! Пандемія царює до сих пір! МОН не подумало, що якщо студенти доберутся на навчання на автобусах І ТО В СКУПЧЕННІ ЛЮДЕЙ, з села та міста, незнаючи чи заразилися, можуть заразити інших??!! Нічого не станеться, якщо проведуть Державний Іспит в режимі ОНЛАЙН, ДИСТАНЦІЙНО! Звичайні іспити провели дистанційно, та хай уже і проведуть Держ. Іспит ДИСТАНЦІЙНО!!! Як в МЕДКОЛЕДЖАХ так і в УНІВЕРСИТЕТАХ.
Сергій
В міністерстві не подумали про студентів, які проживаютьпитання, котрі проживають в інших областях, а навчаються наприклад в Києві або Львові. Міжобласне сполучення в Україні на даний час відсутнє!
Дмитро
Анкетування для студентів ЗВО, результати якого підуть у МОН: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Викладач
Ми готові приймати іспити онлайн. Наражати себе на небезпеку не збираємося. Десять тижнів відпрацювали дистанційно зі студентами, всі необхідні роботи зробили. Залишилося лише перевірити і заповнити документи. Для цього не обов’язково виходити на роботу. Ми вже отримали доступ до всього з дому.
ДепартаментДюсолей
МОН в черговий раз демонструє неадекватність і непослідовність. Таке враження, що вони керуються не станом поточної ситуації з поширенням вірусу, а йдуть на поводу директорів ВНЗ, які бажають будь-що розпочати сесію і захисти в приміщеннях вузів. Як Фігаро це МОН. А в.о. міністра - це взагалі "казковий" персонаж. В черговий раз пересвідчуюся в тому, що в нас не держава не має чіткої стратегії розвитку освітньої галузі. Все робиться "на авось". Одне цікавить, може хоч під загрозою зараження педагоги скажуть своє "фе" цьому МОН? Чи далі будуть "терпилами"?
Михайло
Для ДепартаментДюсолей: який дурак сказав, що вузи хочуть в приміщеннях приймати іспити? Проспись , друже.
ДепартаментДюсолей
Для Михайло: Чувак, ти читати вмієш? - """За її словами, відповідна робота може здійснюватись за умови роботи в групах не більше 10 осіб. «Щодо проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня це можливо в ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше десяти осіб. Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути прийнято рішення обласною комісією ТЕБ і НС», - сказала Мандзій.""""
Дмитро
Трохи уточню. Не вузи, а більшість викладачів у них.
Коментувати
Дмитро
А якщо у групі 20 і більше студентів, а термін їх здачі не великий? А якщо днхто не може добратись до унівнру з інших куточків України через транспорт? Ви краще розбервться чи дотримуються універи закону "Про вищу освіту", особливо щодо вибіркових.
Студент НУЗП
Для Дмитро: Підтримую. Краще б виконували законодавство і надали студентам можливість самим обирати вибіркові дисципліни
Дмитро
Для Студент НУЗП: Студенти то мають право вибирати НЕ МЕНШЕ 25% вибіркових, але універи часто ставлять перешкоди, що не дуже правильно.
Коментувати
Викладач
А МОН не розуміє, що для складання екзаменів з’їдуться студенти з усіх куточків України ? Пандемія, на думку МОН закінчилась? Чи викладачі не люди? Чи, після того, як викладачі день і ніч сиділи у комп’ютерах, щоб підготувати матеріали екзаменів, білети, систему оцінювання, та таке ін., вони повинні про все це забути й зустрітись зі студентами віч- на-віч, щоб інфекція не пройшла повз них? Освічене і розумне у нас МОН. А, саме головне, вміє цінувати людей.