Учасникам ЗНО рекомендують приїздити на свій час

УЦОЯО має намір звузити діапазони входу невеликих груп учасників до пунктів тестування

Учасникам ЗНО рекомендують приїздити на свій час

При проведенні зовнішнього незалежного оцінювання Український центр оцінювання якості освіти має намір звузити часові діапазони входу невеликих груп учасників до пунктів тестування.

Про це у коментарі Громадському радіо сказала заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, у кожного учасника буде перепустка з часом, коли потрібно прийти на пункт тестування.

«Раніше було одне вікно для всіх з 10.15 до 10.50 всі входили в пункт. Тепер ми звузимо діапазони — будуть невеличкі групи, кожна буде заходити у свій час. Ми будемо рекомендувати учасникам приїздити на свій час», - сказала Вакуленко.

Також вона зазначила, що якщо учасник ЗНО матиме температуру вищу за 37,2 його не буде допущено до пункту.

«Але наразі є багато звернень від осіб, у яких підвищена температура у зв’язку з захворюванням щитоподібної залози. Ми рекомендуємо всім, в кого може бути підвищена температура не через ГРВІ, а через хронічні захворювання, мати з собою довідку від лікаря, яка б це підтверджувала», - повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
https://tech.liga.net/technology/opinion/chem-boleyut-ofitsialnye-dannye-o-covid-19-v-ukraine
Алекс
Як будуть перевіряти температуру, за лопомогою цифрових градусників ті що перевіряють температура на лбу?
Аноним
Я випускниця 11 класу і з 2015 року у мене стабільна температура тіла від 37.00 і до 37.4, а коли нервуюся то температура піднімається так само як і у інших учнів як нам/мені здавати ЗНО якщо при 37.2 ти не можеш здавати його! Як от просто як поясніть мені!
Зоряна
Для Аноним: Звернутися до лікаря, щоб видав довідку.
Hala
Для Аноним: якщо у Вас стабільно підвищена температура тула, заміть перейматись ЗНО, пройдіть обстеження в лікаря. У мене подруга тривалий час мала підвищену температуру, а коли нарешті вибралась до лікаря, виявилось що в неї вже сильно розрослась пухлина у вілковій залозі. З лікарні її вже не випустили (хоча прийшла просто на консультацію), зробили операцію і тепер з температурою все як у людей. Жодних симптомів крім температури 37.2 в неї не було. Якщо пройдете обстещення і виявиться, що з Вами все добре, а 37.4 то Ваша природна температура, бо Ви інопланетянка, то з тією довідкою і прийдете.
Коментувати
Oksana
Интересно получается последний звонок и выпуск нельзя , книги сдать нужно прийти в маске и руковичках и каждый ребенок на свое время, а вот зно сдать то детей можно везти в другие районы главное маска и рукавички а глаза ,министры может вы ещё детям защитные очки выдадите если вам так нужно зно и вам все ровно потом заболеет ребенок , главное же сдать зно если дети не сдадут они никто, и если вам так надо чтоб дети при любых раскладах сдали зно, почему это не сделать в школах там где дети учились, да и вообще когда мало людей болело и не во всех областях вы быстро все закрыли и сделали карантин, а когда каждый день передаёте про заболевших во всех облостях это уже все нормально , просто какой-то разрыв мозга.
Олена
Пусть сначала адекватные цифры статистики дадут по заболевшим!!!! Тестируют минимальное количество людей! Цифры одинаковые, что на карантине, что сегодня. Может это вся мощность наших лабораторий?!
Jorund
Для Олена: А что ты можешь знать? Провокатор без мозгов.
Олена
Имею прямое отношение к лабораторной диагностике в Украине! Не надо оскорблять людей! На Вам судить о моих умственных способностях ! Мы как минимум лично не знакомы
Коментувати
Вчителька
От читаю коменти і складається враження, що школа взагалі далека від навчального процесу. Агов, шановні, а що робить ваша дитина в щколі, якщо потрібен репетитор. Я вчитель і знаю, як і чому я навчаю. Але, 98 зі 100 приходять на наступний урок не читавши навіть підручника, не написавши навіть слова " Домашня робота " тощо. То школа винна? То потрібен репетитор?. А стосовно підготовки до ЗНО під час карантину - кращого дітям, які дійсно прагнуть здати ЗНО і не придумаєш. Сидить собі дитя в комфортних умовах, вчить те, що самому потрібно. Під рукою підручник, інтернет... Головне - бажання вчити. Нікому не відмовила в онлайн-консультації через вайбер, телефон , пошту і навіть фейсбук. То це ще біда?
Світлана
Для Вчителька: Я також вчитель і згодна з Вами стосовно дітей, які просто не хочуть нічого робити. А от стосовно підготовки до ЗНО під час карантину хочу сказати, що не все так просто. Моя донька, яка закінчує 11 клас, була просто засипана непотрібними їй на даному етапі завданнями від вчителів, і часу та сил для підготовки до ЗНО бракувало.
Алексей
Я заканчиваю шк, могу только сказать что готовлюсь и то что вот те все задания я манал делать , как собственно и весь мой клас. В дожо у каждого по 60 заданий и ни одного не сделано. Делал только один да и то только потому что мать- учительница и ещё в нашей школе
Мохьаммат (Элиста, Россия)
Для Вчителька: Та це школота зажралась на карантині (спостерігаю подібне і у своїх однокласників, хоча їм скоро "ЕГЭ" здавати). Просто їм треба пару разочків понавтикати та оцінками покарати, як завуч у нашій школі з української літератури. А якщо їхні ледацькі пердачки горітимуть, то скажіть прямо батькам, щоб дітей підбодрювали. Це ж у їхніх інтересах, щоб діти змогли заробити їм на догляд у старості! P. S.: хоч я і чеченець, але українську мову знаю неплохо. і трудящих українців поважаю. Вам, пані, міцного здоров’я та сили духу!
Коментувати
Оксана
Когда начнётся обучение в школах и вузах в следующем году? Каким оно будет? Очным или заочным? Будет ли оно? То что было эти два месяца образованием не назовёшь! И тем более платным! Не стыдно за «это» деньги брать???? Позор! Когда дети смогут ходить на кружки? Люди вообще уже не верят, был ли вообще короновирус? Может мы футбол он Лайн сделаем? Что за бред? Какое вообще ЗНО может быть? Вы у детей праздник украли! Знаний не дали не только последние пол года, вообще посути!
Лия
Для Оксана: Когда дети хотят сдать ЗНО, они сами будут учить и все делать для этого. У меня мальчик в школе не ходил вообще в школу, и сдал на 200 баллов учителя удивлялись, как так.
Коментувати
Катя
Давайте підтримаємо петицію про відміну ДПА!Адже деякі діти будуть поступати за кордон і їм потрібно видати атестати швидше. https://petition.president.gov.ua/petition/91602
Оксана
Когда уже начнут думать о детях? А не о себе? Почему наша система образования вынуждает посещать репетиторов! Почему Школа не даёт качественное образование, а только контролирует знания детей? Какое право имеет государство требовать знания не давая их? Если дети поступили в институт на стационар, а проучились дома как заочники, то им должны пересчитать деньги за обучение как за заочную форму обучения? Смысл поступать на стационар которого нет и не известно когда будет!
Alina
Цікаво, що буде з дітьми, що прийдуть першими на пункт тестування. Це більше часу в масці, без повітря, ще й очікувати....
Мохьаммат (Элиста, Россия)
Для Alina: Співчуваю, Аліно! Але можна почекати десь поруч, маску приспустити, а коли потрібно, одягти як слід. І буде повітря дитині...
Коментувати
Роман
Від хвилювання може підрости температура тіла.В дітей стрес і хвилювання.Кожен по різному реагує.
Марія
Когда этот маразм кончится!!!Вообще не проводите ЗНО!А когда дети падают и колабируют, ответсвености не несёт ни один министр,ни один учитель и проблема 1×1 остаётся родителей и ребёнка.Пол года не было качественного образования(элементарного похода в школу,т.е все заочно).О чем может идти речь????И пока общественность молчит-нас чмырить будут как котят!!!
Валентина
Для Марія: Ой, ну не треба говорити про те, що не було навчання у школі, можна подумати, що всі готуються до ЗНО лише завдяки цьому. Якби не репетитори, з якими діти займались і під час карантину онлайн, то ЗНО не здати. Відміняти ЩНО ні в якому разі не можна, дуже добре, що воно відбувається.
Alina
Для Валентина: А вам нагади основне завдання ЗНО? Перевірка знань, здобутих протягом 11 років навчання, по логіці, без репетиторів все має бути. Так що я б подивилась як би здавали ЗНО
Коментувати
Виктор
Крайне неприятная ситуация.
Витя
В пизду ,. . .
Екатерина
Для Витя: Подготовка к ЗНО посредством интернета- это чепуха! Очень много ,,мусора" ненужного.А пользы практически очень мало.
Рома
Для Витя: поддерживаю
Мохьаммат (Элиста, Россия)
Виталию: Ага, щщас... Просто надо будильник с вечера правильно поставить и придти вовремя, а не впопыхах. И не будет этого вашего "фп*зду".
Коментувати