Фінансування підвищення кваліфікації учителів скорочено

Кошти на підвищення кваліфікації учителів потрапили під бюджетне скорочення

Фінансування підвищення кваліфікації учителів скорочено

Гроші на підвищення кваліфікації учителів були частково закладені в програму «Нова українська школа» і потрапили під бюджетне скорочення.

Про це, під час участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020», сказав голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

За його словами, комітет зміг відстояти кошти на зміну освітнього простору Нової української школи, але відстояти гроші на підвищення кваліфікації вчителів не вдалося.

Він також висловив сподівання, що ці гроші вдасться повернути під час наступного перегляду бюджету в парламенті.

«Я впевнений, що ми знайдемо гроші на цю програму. Це не останній перегляд бюджету. За результатами першого і другого кварталу бюджет може переглядатись», - сказав Сергій Бабак.

Він також заявив, що є прихильником демонополізації сфери підвищення кваліфікації вчителів.

 

Освіта.ua
15.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павлович
313 вчителів щось знали,що не зареєструвались на сертифікацію?
Раїса
А як гарно все починалось! "ГРОШІ ХОДЯТЬ ЗА ПЕДАГОГОМ!!!" Ага, не просто ходять, а бігають! Нашому навчальному закладу скоротили кошти на підвищення кваліфікації педагогів більш як в три рази!!! Догосподарювалась ЗЕлена команда!
Олекса Позняк
Для Раїса: бігають та догнати не можуть
Коментувати
Галина
Скорочення ІППО, післядипломна освіта стає платною. 150 годин за 5 років навчання, зо годин -один модуль на рік дистанційно. Питання у іншому ... Оплачувати буде вчитель з свої кишені, бо курсів дистанційних десятки, чи кошти централізовано буде перераховувати школа . Хто дасть відповідь .
Александр
Для Ганна: А мені вже сказали, що скільки коштує. Як то говорять: "С миру по нитке..." З’явився новий вид заробітку від освіти, на учителях. Як налог на освітню діяльність...
Ганна
З цього логічно випливає скорочення або закриття інститутів післядипломної педагогічної освіти? Правильно я зрозуміла? Чи грошима вчителів будемо їм зарплату виплачувати? Підвищення кваліфікації 30 годин можна пройти онлайн. Зараз купа пропозицій. Тільки сертифікат платний.Підвищуй собі скільки хочеш, але за папірчик заплати 260 гривень. Питання- кому це потрібно?
Наталія
Для Ганна: Чому 260? Платили й 590.
Коментувати
Тая
Та, що ж ви знову наказуєте школу, вчителів, за що! Немає де гроші зекономити, позакривайте інноваційнно- методичні центри та по звільняйте їх методистів, які не посадових своїх обов’язків не знають та не виконують свою роботу, тільки моторошні нікчемні перевірки влаштовують, щоб свою владу показати. Так може на вулицях чисто стане, збільшиться чисельність двірників- методистів. Хай на вулицях методично чисто стане, а в школах та садках завжди і без них все під контролем та все в порядку!
Олена
Гроші на освіту скорочують, на культуру, а цим галузям і так мало діставалося фінансування, зарплату вчителя не порівняти із зарплатами суддів і прокурорів... А без вчилеля не було б ні того , ні іншого....Складається враження, що депутатам, які голосували за такий бюджет не треба ні освічених, ні культурних людей, бо затурканими легко керувати , куди скажеш, туди і підуть, що накажеш, те і зроблять...
Олена
невідома доля інститутів ППО, вони теж будуть оптиміізовані, незрозуміло .... Учителі матимуть право вибору місця підвищення кваліфікації