Молоді вчителі цього року не отримають додаткових виплат

Програма додаткових виплат молодим вчителям у 2020 році реалізована не буде

Молоді вчителі цього року не отримають додаткових виплат

Молоді вчителі цього року не отримають додаткову одноразову виплату в розмірі 21 тисячі грн через секвестр державного бюджету.

Про це сказав голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, під час участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020».

«Це дуже болюче питання, тому що ця програма зрізана повністю. І ці додаткові 1,5 млрд грн, які планувалось направити на виплати молодим вчителям, на жаль, цього року здійснені не будуть. Дуже шкода», - зазначив Бабак.

За його словами, прем'єр-міністр наголошував, що ця програма буде першою, на яку будуть повернені кошти зі стабілізаційного фонду після карантину.

«Ми мусимо піднімати заробітні плати освітян за будь-яку ціну. Це дуже важливо», - підкреслив голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.

Освіта.ua
15.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Про які 21 000 тисячу ви говорите.наша громада навіть відпускні частинами платить, в серпні виходимо на роботу і отримуємо останні виплати по відпускним.Це жах.головне, що президент Зеленський зробив ремонт на віллі Яника та жирує зі своєю родиною.ПОЗОР ЗЕЛЕНИМ .
Денис
Кментар читають? Так, дуже шкода, виплати не буде. Молоді вчителі, мабуть, люблють працювати за 6 тисяч на такій важкій роботі. Ви ще почекайте з виплатами, або підняттями заробітної плати і побачете молодих вчителів в Польші на заводі. Зараз уже не те покоління людей по якому можна їздити. Ви мабуть уже бачите, що в університетах меньше і меньше хто вчиться на вчителів. Старі вчителі підуть на пенсію, а нових не буде, особливо вчителіа фізики і математики. Я пишу і так зрозумілі речі, але не дати людям які хочуть допомогти державі не в армії, а в не менш важливому місці (школі), приблизно 800 долларів, це просто вища міра тупості. Дати надію людям на хоть якийсь бонус від "чудової" держави, а потім її забрати ... думаю ви розумієте, що це погано. Я і мої одногрупники, які вчаться на вчителя фізики, не будуть працювати в школі по зрозумілим причинам. Але ж все таки ця робота більше підійде на" подработку". З 3-го курсу до 5-го(зараз), я пропрацював в школі. Найшов хоть 1 +
Марина
Платити треба по факту, а не авансом. Так само можна і декретні виплати наперед тим, хто ще не вагітний.
Наталя
Працюю в школі 25 років. Мене не перестає вражати вчительська "солідарність". Чи зміниться ставлення суспільства до освітян, коли вчителі не поважають своїх колег? Одна заздрість, зарозумілість, невмотивована зверхність, часто повальна стагнація розвитку, непотрібна конкуренція... Молоді вчителі - це теж чиїсь діти, і їм треба добре харчуватися, одягатися і належно існувати. А з досвічених педагогів корона не впаде, щоб допомогти молодим колегам, дати слушну пораду, а не зловтішатися.
Светлана
Да и не надо ваших выплат, просто поднимите зарплату и молодым, и пожилым! А молодым в момент подписи под заявлением о приеме на работу выдавать подъемные около 1000 у.е. и очередь на квартиру, ЖИВУЮ!
Василь
Бажаю пану премєру і його уряду прожити га заробітну плату 4600. Головне шо на адміністрацію президента і набу додали а молодий вчитель перебється.
Продолжаем наматывать лапшу на уши.
Никто и не удивился. С 1991 года власть капиталистов уменьшает и без того маленькие доходы простых людей. зато коболевым,наемам,леще... нко,судьям,депутатам,?... ?рокурором... не урезали НИ ОДНОЙ копейки. Им хоть короновирус,хоть война,хоть цунами.
Олексій
Ця влада кинула спочатку року всіх вчителів на 40%. Так чому не кинути і молодих? Короновірус це причина, а наслідки чекають всіх в кінці року...
Местный
Как преподаватель спец.предметов с системы ПТО со стажем 7 лет, скажу, что подобное решение СПРАВЕДЛИВО! И это не потому что мне и моим молодым коллегам эта выплата не предусмотрена была, а потому что сейчас в стране реально жесть и дай Бог, чтобы на зарплаты и другие соц.выплаты хватило. Та и эта помощь очень сильно поссорила и так далеко не монолитное педагогическое сообщество...
Просто кость широкая
Для Местный: А когда была не жесть? Проблема не в 21 тысяче, а в том, что весь этот (я не про корону) кошмар будет вечно.
Фил
Адаптуйся.
Коментувати
Правда
Тепер по справедливості, за що платити молодим вчителятам? Правильно! Ні за що!!! Попрацюйте спочатку! Легкого хліба не буває, Все треба заробити. І не розказуйте, що вам потрібно.всім потрібно!
Учитель
Для Правда: и Вам стареньким также нужно заплатить, только вас в Украине в школе 80%, из них 65% профнепригодны.
Правда
Ти теж будеш старенька, якщо доживеш. А профнепригодних - по собі судиш, вчителятко?
Просто кость широкая
Для Правда: Нищета, жадность и озлобленность в одном лице. Если первое не порок, то остальное - профнепригодность.
Коментувати
Пш-пш-пш
Очень жаль. Возможно,у кого то в след году пойдет десятка и он не попадет под программу и жаль,читая о стольких переменах не в пользу улучшения, глядя на все эти урезания,отмены и средние зарплаты за 10-14 часовой день,тянешь руку к расчете и понимаешь....может реально ну его? Может ухаживать за бабушками за границей спокойнее? (Риторикой попахивает).
Вчителька
Тепер «старим» учителям не «обідно»!!!
Світлана
Для Вчителька: А чому таким тоном?! "Старі" учителі - це ті, що вас, молодих колись учили,по 9 місяців зарплату копійчану чекали в 90-ті, своїх дітей не бачили за роботою. Виживали як могли, і далеко не всі залишились у школі. Тому і "обідно".Не треба ділити на молодих і старих, всі вчителі достойні гідної зарплатні.
Young
Господи, да успокойтесь. Зачем враждовать молодым и опытным преподавателям. Это и так было понятно. Тем более 21тысяча ( то есть 16 тысяч) не спасут никого!
Вчителька
А ніхто тепер і не ворогує. просто всі розуміли цей дебілізм з виплатами одним і невиплатами більш досвідченим, а тепер всі в рівних умовах)))
Коментувати
Катерина
чего то я не удивлена. Я еще в начале этой затеи всем говорила, что это все слова на бумаге, а теперь и причина нашлась, есть дыры которые нужно латать, а то и зарплату перестанут платить.
CDC
Для Роман: 4000 $ или шиколадка?.
Роман
От бляді зелені, щоб ви здохли!hfhfdfjhdgjjfdbjhfcjjffjhfg... jhgghhbhbbbbhbccddhjb...