Оприлюднено постанову про виплати молодим вчителям

Грошову виплату отримають вчителі шкіл, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років

Оприлюднено постанову про виплати молодим вчителям

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову «Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти», якою передбачено здійснення грошової допомоги молодим учителям у 2020 році.

Зокрема, виплату отримають вчителі закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

Метою виплат є покращення соціального захисту шкільних вчителів.

Розмір виплати становитиме десятикратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, установлений на 1 січня 2020 року (прожитковий мінімум для  працездатних осіб з 1 січня 2020 року становить 2102 грн, - ред.).

Виплата допомоги здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Постанова Кабінету Міністрів набере чинності 1 січня 2020 року.

Освіта.ua
17.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
Де можна прочитати , кому саме виплатять 21тис. Всім працівникам школи? Чи тільки вчителів початкових класів? Чи вчителів предметників? . Я все прочитала , пле ніде документ не можу знайти
Людмила Брюховецкая
Скажіть, будь ласка, до кого треба звертатися, щоб здійснили виплату? Куди писати заяву?
Лариса
Так завжди. Навіть немає відповіді на коментар. Чи тут відповідають лише вибраним?
Андрій
Для Лариса:мабуть тільки тим кому МОН дає добро.
Коментувати
Андрій
Доброго дня. Виплати будуть здійсюватися у кінці 2020 року чи навчального року.? І коли їх реально чекати?
Л.
Вітаю! Чи може учитель розраховувати на цю допомогу, якщо у серпні місяці оформить декретну відпустку?
Лідія
Доброго дня. З 2014 року працювала секретарем в ЗНЗ. А з вересня 2017 переведена на посаду педагога-організатора. З 03.01.2019 перебуваю в декрет ній відпустці. Підкажіть, чи маю право на таку допомогу????
123
Для Лідія: жодна особа, яка не працює є може претендувати на виплату будь-якого виду заробітної плати. Вам же під час відпустки по догляду за дитиною не виплачують допомогу на оздоровлення.
123
не може
Коментувати
Лариса
Доброго дня. Та хіба вихователі ГПД не вчителі? Чому їм дана виплата не передбачається? Багато хто з них має дипломи, в яких зазначено " ВЧИТЕЛЬ початкових класів". Вони так, як і вчителі, займаються з дітьми по 6 годин. У постанові зазначена умова "стаж до 10 років" . Та чому вихователів ГПД знову відсунули в сторонку?
Андрій
то тільки виплачується вчителям закладів загальної середньої освіти!
Андрій
Доброго дня! Працюю викладачем укр. мови і літератури у професійно-технічному закладі. Стаж 1 рік 6міс. Чи передбачається виплата? Куди звертатись? Дякую
123
Для Андрій: Андріє! Не позортесь і терміново йдіть з роботи! Людина, яка не здатна читати та складати в речення слова не може навчати когось українській мові і тим більш літературі! Написано чорним по білому: "вчителям закладів загальної середньої освіти"
Коментувати
Юля
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, коли будуть виплачувати гроші? І чи дадуть в повному обсязі, чи поділять на місяці?
Тетяна
Доброго вечора! Працюю викладачем математики у професійно-технічному закладі. Стаж6-й рік. Чи передбачається виплата? Куди звертатись? Дякую
Vika
Скажіть будь ласка, вчите-логопед може получити цю виплату працюючи в садочку? Стаж роботи 3 роки.
Наталья
Доброго дня. Які документи потрібно подати і куди звертатися? Чи є телефон гарячої лінії, де можна отримати вичерпну консультацію? Дякую
Валентина
Доброго вечора! Якщо у грудні цього ж року в мене буде 10 років стажу (на даний час 9; з них 2 роки декрету і закінчила університет в 2013), то я зможу отримати цю суму? Якщо так, то куди мені звертатися? Чекаю відповідь. Дякую!
Halyna
Добрий вечір. Якщо у вересні цього року(2020) буде 10 років,то потрапляємо у цей список?
Irina
Доброго дня, працюю вихователем в ДНЗ 3 роки, чи будуть виплати мені, як молодому спеціалісту.
Merri
Доброго дня. Працюю в школі. Маю стаж роботи 3 роки, але маю перерив у стажі. Університет закінчила у 2014 році. Скажіть будь ласка, чи маю я право отримати одноразову допомогу? Куди звертатись та які потрібно документи? Дякую
Євгенія
А коли і як саме будуть нараховуватись ці кошти?До кого звертатись?І чи нам про це мають повідомити заздалегідь адміністрація ?
Тетяна
доброго дня, працюю вчителем - дефектологом в інклюзивно - ресурсному центрі,підкажіть будь - ласка,чи передбачено мені ці виплати?
Альона
Чому вихователям ГПД не передбачено??? Вихователь ГПД - це той самий вчитель, який займається з дітьми 6 годин, так як і вчитель! Чому одним є виплата, а іншим немає. Тим паче багато вихователів ГПД мають освіту початківця і у багатьох є вища освіта! Що це за дискримінація???! Вже цих вихоаателів ГПД ні за людей, ні за вчителів не рахують!!! Може вже досить! Якщо виплачувати , то всім вчителям , включаючи і вихователя ГПД, який має стаж менше 10 років роботи.
Елена
Для Альона: а с чего вы взяли что выхователі Гпд под это не попадают ?!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!