Оприлюднено постанову про виплати молодим вчителям

Грошову виплату отримають вчителі шкіл, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років

Оприлюднено постанову про виплати молодим вчителям

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову «Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти», якою передбачено здійснення грошової допомоги молодим учителям у 2020 році.

Зокрема, виплату отримають вчителі закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

Метою виплат є покращення соціального захисту шкільних вчителів.

Розмір виплати становитиме десятикратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, установлений на 1 січня 2020 року (прожитковий мінімум для  працездатних осіб з 1 січня 2020 року становить 2102 грн, - ред.).

Виплата допомоги здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Постанова Кабінету Міністрів набере чинності 1 січня 2020 року.

Освіта.ua
17.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Я працюю в святошинському районі Києва, і нам ще не виплатили цієї премії. Куди можна звернутись щоб уточнити чи її взагалі будуть виплачувати чи вже розділили не виплачуюючи.
Світлана
Я працюю вихователем 8 років, чи можу я отримати підйомні, в постанові вказанно до 10 років стажу. Куди звертатися?
Уляна
Чи будуть виплати,якщо я у декретній відпустці,але станом на 1 січня 2020р працювала у школі?
Сергій
Скажіть, хто знає. Якщо раптом відновлять виплати для молодих спеціалістів. Чи можу претендувати, якщо у трудовій написано: призначити на 0.5 ставки соціального педагога та посаду вчителя української мови та літератури. Дякую за відповідь
Дарина
Доброго дня. Працюю 4 роки в коледжі вчителем.. Викладаю предмети за 10-11 клас.. до цього декілька років працювала в школі.. Чи можу я розраховувати на ці виплати?
989
Для Дарина: підіть в школу, нехай Вас навчать читати! Як Ви можете когось чомусь навчати, якщо не здатні читати самі? Шкода Ваших учнів.
Коментувати
Мария56
А с детскими выплатами это же тоже капец просто...860 грн в месяц. И живи на них как хочешь, дели как хочешь между двумя детьми. За родителей даже молчу. А во время карантина вообще кошмар, тем более , что в сельской местности. Мужу на работе зп не платят- карантин...простой предприятия. Тоже людям наобещали и замолчали. Обидно, что тем семьям которые деньги на детей тратят явно не на них получается оформить все доплаты, а тут блин пытаешься как-то выходить из ситуации и ничегошеньки не дают. Мы работаем на государство, платим немалые налоги...а когда нам нужно, то никому нету дела.
Мария
Схоже запитання...в декретну вiдпустку пiшла 25.01.20р. Стаж роботи 9 рокiв. Цiкаво, чи отримаю дану виплату в разi прийняття закону?
Іван
Виплат не буде!! Від цієї влади Ви нічого не отримаєте!!!! Гроші, тобто мільйони та мільярди є тільки для Коболєвих, Лєщєнків та їм подібних негідників!!!! А простих людей влада в дупі бачила, тому що з приходом Зеленського в країні нічого не помінялось і в кращу сторону нічого не зміниться!
Сергій
Хто знає: відмінили чи ні ці надбавки? Просто цікаво, а то в нас, як завжди, спочатку розтрублять скрізь, а тоді - нема, але ніхто ніде, ніяк.
Галина
Для Сергій: які надбавки? Ви про що?
Сергій
Вибачте "виплати молодим педагогам", так наче правильно звучить.
Галина
Для Сергій: Документів поки що не було.
Коментувати
Ірина
То наче ж все хотіли відмінити? Чи вже відмінили? Десь читала, що гроші підуть на боротьбу з коронавірусом. Хтось щось знає? Чи, можливо, чув?
Олександр
Для Ірина: сьогодні парламент має ухвалити секвестр держбюджету. Там і є правки щодо цих та інших видатків на освітні програми.
Марія
Чи не чули ви про останні новини? Виплати все ж будуть? І які документи необхідно, бо тут не вказано????
Коментувати
Микола
Як взагалі цю доплату отримати? Які документи потрібні, куди звертатися? Ніде нічого не вказано....
олена
Доброго дня . Чи маю я право на доплату якщо з 2013 працювала у школі соціальним педагогом ,а з 2016 у декретній відпустці ?
одя
Доброго дня, а якщо виплата припадає на період, коли вчитель пішла у декрет? До цього стаж лише 2 роки як вчитель англійської мови.
Svetlana
Доброго дня!Скажіть чи будуть ці виплати І якщо директор школи уже подала наказ то в який період їх виплатять.Бо дуже багато статей що залишили 50відсотків і що все відмінили.
IrUsik
Доброго дня! Звучало питання, але на нього немає відповіді! Скажіть будь ласка, станом на 1.01.2020 року я перебуваю на до пологовому лікарняному, але з 16. 04.2020 буду писати заяву по догляду. Чи буде мені виплата? Дякую за відповідь.
Таня
Для IrUsik: ви дізналися, бо в мене така сама ситуація, але планую вийти з вересня
Коментувати
Марія
Доброго дня . Скажіть, будь ласка, чи розраховувати мені на виплату, якщо на роботу в школу прийшла у вересні 2012 року, призначена на посаду вчителя, з вересня 2014 звільнена з посади вчителя і призначена вихователем ГПД на 0,5 ставки, а з січня 2017 ще призначена вчителем англійської на 0,5 ставки. Тому на 1.01.2020 працювала і вихователем, і вчителем. Стажу виходить 9 років, і на даний момент вчитель (але ще й вихователь). Дякую наперед))
Павлович
Для Марія: Якщо у Вас в трудовій книжці(та в наказі по закладу освіти) останній запис:"Перевести на посаду вчителя англійської мови,дозволивши виконувати обов’язки вихователя ГПД...", то можете розраховувати на виплату. В іншому випадку- ні.
Коментувати
Наталія
працюю педагогом -організатором 8 років ! чи маю право на виплату? за дипломом вчитель !!! за виробничою необхідністю , працюю організатором!
Павлович
Для Наталія: Шановна Наталіє! У листах облуправлінь освіти,присвячених оформленню субвенції вчителям зі стажем до 10 років станом на 01.01.2020 р. немає вимог надати копію фахового диплому. Є вимога надати копії трудової книжки та наказів про призначення на посаду вчителя і педнавантаження. І ще,цитую:"... не включаємо педагогічних працівників, які працюють на основній посаді: директора, заступника, психолога, помічника вихователя, вихователя, педагога організатора, дефектолога, керівника гуртка та працівників, які перебувають у додатковій відпустці по догляду за дитиною та звільнені з 01.01.2020 року. А також працівники у яких стаж станом на 01.01.2020 більше 10 років."
Сергій
А основна посада це як? У мене в трудовій написано: призначити на 0.5 ставки соціального педагога та посаду вчителя української мови та літератури. Як думаєте: чи прокатить?
Коментувати
Тетяна
Скажіть, будь ласка, чи маю право на виплату? Стаж роботи 6 років. Прийнята на роботу як вихователь групи подовженого дня на (0.5 ставки), працюю ще і на посаді вчителя 8,5 год.
Павлович
Для Тетяна: Якщо в трудовій книжці(наказі) записано:"Призначити на посаду вчителя", то так. Якщо: "Призначити на посаду вихователя..." ,то ні.
Коментувати
Іванна
Асистент вчителя отримає виплату??¿?
Наталя
Доброго дня. Чи може заступник директора з НВР , у якого стаж менше 10 років і має 9 годи , отримати виплату. Дякую