Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти

Постанова КМУ № 1028 від 15.11.2019 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 1028 від 15 листопада 2019 року

Про виплату допомоги вчителям
закладів загальної середньої освіти

З метою покращення соціального захисту вчителів закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити у 2020 році виплату допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2020 р., вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

2. Установити, що виплата допомоги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2020 року. 

Прем'єр-міністр України                 О. Гончарук

Освіта.ua
15.11.2019

Популярні новини
Уряд перейменував шкільний предмет «Захист Вітчизни» Відтепер у школах викладатимуть предмет «Захист України» замість «Захисту Вітчизни»
МОН планує вберегти вчителів від тиску при виборі підручників У разі здійснення тиску вчителі зможуть повідомити про це на «гарячу лінію» або освітньому омбудсмену
Програма «Спроможна школа»: які проекти отримають фінансування Відомством надані роз'яснення щодо проектів, на які можуть бути спрямовані кошти субвенції
Що робитиме МОН у напрямі реформи середньої освіти Відомство оприлюднило 10 кроків, що будуть реалізовані у напрямі реформи середньої освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анжела
Скажіть, будь ласка, практичний психолог школи має право на отримання грошової допомоги???
Вікторія
Доброго дня. На сьогоднішній день маю 7 років пед. стажу, але на разі перебуваю у декретній відпустці 1 рік. Чи отримаю я виплату?
Ярослава
Доброго дня. Працюю вихователем в закладі дошкільної освіти. За дипломом-вчитель історії. Педагогічний стаж-5 років. Чи маю я право на отримання цієї субвенції? Куди потрібно звертатися?
123
Для Ярослава: Гоподи! чому ж в нашій країні такі вчителі? чому вони можуть навчити дітей, якщо не спролможні читати документи. Ця допомога не є ніякою субвенцією! "субвенція з держбюджету", означає, що на місцеві школи гроші підуть з окремої статті. Так само, як видатки на зарплату вчителям за рахунок освітньої субвенції. Нікуди звертатись не потрібно. ЇЇ мають нараховувати так само, як нараховують грошову винагороду! Вона піде, як одна зі статей заробітної плати!
Коментувати
Гусак Людмила
Чи отримають допомогу викладачі загальноосвітніх дисциплін закладів професійної освіти?
123
Для Гусак Людмила: Викладачі! Ви читати зовсім не навчились? там же написано чорним по білому: "вчителям закладів загальної середньої освіти". Що в цих словах вам не зрозуміло?
Коментувати
юлія
Добрий день. А якщо 10 років стажу буде з 1 вересня 2020 року, то чи можна очікувати на виплату?
Юлія
Доброї ночі! Скажіть будь ласка, дана виплата нараховуватиметься лише молодим вчителям за основною роботою чи ще й сумісникам?
Людмила
Оптимізму у мене не багато. Проте все ж цікавить: хто буде нараховувати? Чи потрібно десь звертатися? Писати заяву?
МАРІЯ
Стаж 9 років, зараз в декретній відпустці (продовжила на 1 рік), хто знає, мені нарахують ці кошти чи ні?
Местный
Для МАРІЯ: нет
Коментувати
Гость
Скажіть, будь ласка, чи враховуються роки роботи за сумісництвом? Основна робота в дитячому садочку. за сумісництвом 0,5 ставки індивідувльного навчання.
Руслана
Добрий день. А якщо 10 років стажу буде з 1 вересня 2020 року, то чи можна очікувати на виплату?
Наталя
Доброго вечора. Скажіть будь ласка. Чи отримають таку виплату асистенти вчителів? Наперед дякую.
Юлія
А якщо зараз у дикреті чи діє така виплата????І якщо вийти на роботу у вересні коли буде 10 років.Чи отримаєш виплата???
антонина
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, вчитель платної школи має право на отримання цієї допомоги, стаж роботи 3 роки?
людмила
в коледжах та пту є таке як 1-ші курси які проходять загальноосвітню програму. так от питання, якщо ти викладаєш іменно в такій категорії, фінансування зп здійснюється з фонду загальноосвітнього, чи належиш до списку викладачів які отримають дану виплату? прохання не компетентних, не пхати своїх 5 копійок.
Вчитель-КА
Для людмила: виплати тим хто викладає загальноосвітні дисципліни йдуть з державної субвенції. Повинні выплатити - а там чорт його знає, написали вчителям а в них посада викладач.
Местный
Для людмила: преподаватели сразу мимо выплаты.
Коментувати
Юлія
Куди потрібно звернутися за цією виплатою? До відділу освіти чи на місці в школі? Та які потрібно документи?
Тетяна
Цікаво... а тим хто в декретній відпустці як нараховуватимуть? Я знаходжуся в другій декретній відпустці. Стаж з двома декретними відпустками 12 років. Коли йшла у другу відпустку- мала стаж 9 років. Педколедж закінчила у 2008 році, а ВУЗ закінчила у 2014 році. Працювала на посаді заступника директора за другим дипломом. То ж цікаво... як буде з такими як я? Я ,,старий,, спеціаліст з двома декретами? Чи все-таки молодий?
Вчитель-КА
Для Тетяна: Педстаж 12 років? Додумуйте самі.
Olga
Для Тетяна: А если бы доплату давали учителям со стажем 12 лет? Вы себя к каким отнесли?
Економіст
Для Тетяна: як людина, яка була заступником директора, маєте знати: хто у відпустці по догляду ха дитиною до 3 років, ніяких видів заробітної плати (в тому числі заохочувальних виплат) не нараховується.
Коментувати
Ганна
Підкажіть будь ласка чи отримаю я допомогу,якщо мій педагогічний стаж 8 років,але вуз я закінчила ще2007р.?
Вчитель-КА
Для Ганна: Для розрахунків я так розумію буде використовуватись педстаж - які мають стаж педагогічної роботи до 10 років. До чого тут закінчення вузу. Повинна бути допомога.
Коментувати
Вчитель-КА
Який гад писав цю постанову? В закладах профтехосвіти та коледжів нема посади вчитель взагалі. Таким чином викладачі й майстри виплат не отримають? Те ж саме й решта - педагоги-оргаізатори, керівники гуртків і т.д.
Економіст
Для Вчитель-КА: там же чітко сказано "закладів середньої освіти". До чого тут ПТУ та коледжі?
Вчитель-КА
Для Економіст: А в чому відмінність між тими хто викладає в цих закладах? Зарплата в них нараховується одинаково. Чому їм не заплатять? Бо так по-дурно у написана постанова.
123
Для Вчитель-КА: тому, що мета постанови підтримати саме вчителів шкіл. Не профтехосвіти, не вишів, а саме шкіл. Пам’ятаєте: "мета уроку"? Тут те саме. Уряд намагається заохотити працювати саме шкільним вчителем, а не викладачем іншого закладу освіти, де частіше навчаються або вмотивовані студенти або ті, хио готові дати хабвр за оцінку і заліковці.
Коментувати
Елена
Мкажіть будь-ласка, вчитель бакалавр, стаж роботи менше 10 років теж отримає виплату? Чи ні?
Галина
Я працюю вчителем по сумісництву 5 рік(навантаження 6 годин на тиждень),основна робота- лікарня,скажіть,будь ласка,мені передбачена така допомога?
Вчитель-КА
Для Галина: Ні. Однозначно. Це не основна робота.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!