Постанову Гройсмана-Гриневич про зарплати вчителів призупинено

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яким передбачено зупинення на 2020 рік дії постанови КМУ № 822

Постанову Гройсмана-Гриневич про зарплати вчителів призупинено

Кабінет Міністрів 15 листопада ухвалив рішення, яким передбачено зупинення на 2020 рік дії постанови КМУ № 822, яка передбачала підвищення заробітних плат освітян. Про це повідомив голова профільного парламентського комітету Сергій Бабак у відповідь на запит Профспілки працівників освіти і науки.

У Комітеті ВР з питань освіти, науки та інновацій наголошують, що при опрацюванні проекту закону про Держбюджет на 2020 рік, розуміючи реальну ситуацію, яка склалась на сьогодні з прогнозами щодо надходжень до Державного бюджету та місцевих бюджетів, комітет відстоював свою пропозицію щодо збільшення видатків на оплату праці педагогічних працівників у 2020-му році на понад 5 млрд грн.

Разом з тим, у законі «Про Державний бюджет України на 2020 рік», прийнятому Верховною Радою України передбачені додаткові видатки у обсязі 3,7 млрд грн на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

За розрахунками Кабінету Міністрів, збільшення зазначених видатків дозволить, зокрема, запобігти дефіциту освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників у 2020-му році.

«Щодо Постанови Кабінету Міністрів України № 822 від 10.07.2019 р. інформуємо, що на засіданні Уряду 15.11.2019 р. було прийнято Постанову КМУ, якою передбачено зупинення дії Постанови КМУ № 822 на 2020 рік», - повідомили в Комітеті ВР з питань освіти, науки та інновацій.

Як відомо, реалізація норм постанови Кабінету Міністрів № 822, що була ухвалена напередодні парламентських виборів, передбачала збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% з 2020 року. За оцінками фахівців, реалізація постанови мала коштувати бюджету 19,5 млрд грн.

Освіта.ua
06.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Біда примушує
Якщо перевірити всі школи, пту- то в кожному практично немає пожежноі сигналізаціі, деревяні деталі дахів не оброблені, ел. Провідка без захисту, пожежні гідрантине справлені.... Розуму немає у влади комплексно вирішити проблему- треба почати із гуртожитків, лікарень. Потрібна щорічна програма : по 300 тис на школу та гуртожиток , корпус коледжу, вузу ....
Чесора
Для Біда примушує: a маркарова орет - денег много в образовнии??? Так половина статей в бюджете Коледжа- одни ноли!!! Судить надо минфин и мон!!
Коментувати
Горе вОдесі
Біда в Одесі - це наслідок політики Квіта- гриневич - шарова на знищення наших технікумів. Залишили технікуми голимиі босими, викинули іх намісцеві бюджети. Ось і наслідки
Микола
Вчителів дійсно попускають чим далі тим більше! Відношення дітей нахабніє з кожною хвилиною, а батьки взагалі скоро ноги витиратимуть! Щодо зарплат вчителям, то дійсно просто по-свинськи обманюють, особливо сьогоднішній міністр освіти, яка лиш недавно й так закінчила навчання і проробила пес зна де й з якими досягненнями, а сьогодні диктує іншим,. Лиш одне питання де чи звідки вона набралася стільки досвіду і тд., аби тепер керувати цілою країною й тими, поруч з ким їй лиш під столом бігати? А про ДНЗ чи ЗДО, пес там знає, як уже їх називати, я і взагалі промовчу, бо їх опустили майже до рівня прибиральника! Мало того, що ніяких підвищень зарплати нема в них, так навіть ніякої винагороди на Новий Рік не виділяють! А їм більше потрібно з малими дітками працювати і готовити на заняття! Таку владу на мило! А Новосад змусити саму пройти все те, що вона готує вчителям і освітянам взагалі під прямим наглядом тих і тоді ми побачимо, що нас чекає!
Шевчук П. Г. Николаев
Трагедия в Одессе....Горе. Скорбим. Причины. Нет денег по всей Украине на: пожарную сигнализацию, пропитку леса, замену проводки, отопление, замену гидрантов.... И эти соросовско- могилянщики будут заявлять, что денег полно, только они неэффективно тратяся.... Кого посадить надо- директора , завхоза или Новосад из подругой Маркаровой с Минфина или этого упыря Стадного с его формуьным распределением средств!?
Witalina
Для Шевчук П. Г. Николаев: ГРОШІ в держави Є. Просто половина бюджету розкрадається. Ви погляньте,тільки у Миколаєві на е-підручниках вкрали 10 млн.А тепер помножте на к-сть областей,міст- буде кругленька сума. Депутати ВР в конвертах отримують 5 тис.дол.=120тис.грн. Теж помножте на к-сь депутатів,місяців. ЦЕ гроші ,які крутяться поза бюджетом, вірніше, вкрадені, присвоєні,"відмиті"і т.д. Це гроші, які могли б піти на освіту,медицину,протипожарну безпеку. могли б бути вкладені в економіку.
ОТГ- проверить!
Проверьте ОТГ! Вот где вотчина председателей- феодалов! Воруют из бюджета " по- чёрному"!
Кесарь
Хрін є , а не гроші! Хоч один бюджет міста , району подивіться, безграмотня!!
Коментувати
Зоя
Звичайно, це прикро. Хочу звернутись до вчителів. Яка в нас освіта в школі? Чому наші діти повинні ходити до репетиторів щоб ЗДАТИ ЗНО? Вчителі повинні спершу про це подумати. Зарплату вони заробляють репетиторством і то не погані гроші. У нашій державі ніхто не думає ні про кого як уряд про вчителів, так вчителі про дітей (хочеш занати- приходи приватно)
вчитель
Для Зоя: Розкажіть будь-ласка, детальніше про репетиторство з фізкультури, трудового, захисту Вітчизни, мистецтва, зарубіжної літератури? Особливо цікавить рівень їх заробітку)))
Вчитель
Зоя- вине пробували в ресторані з*їсти блюдо, яке коштує 500 гривень за 5 гривень. Все має свою ціну, хочеш якісних знань плати
Olga
Не звинувачуйте вчителів у тому, що не змогли навчити свою дитину вчитися самостійно. Тепер вам легше заплатити гроші репетитору, ніж змусити вивчити самій. А ще у вас є можливість вступити до педагогічного університету і показати, як треба вчити. Такий варіант я вже пропонувала такій собі "яжемать", на що отримала відповідь "Ви що, я ж їх усіх повбиваю".
Коментувати
Андрій
Не нийте , ви хочете зразу манну небесну , 30 років грабили а тут вже всі думають чи думали що Зеленський за два дні все і всім поможе , такого не буває потрібен час і чесність людей які возять товари великими партіями і нічого не платять державі і багато іншого , підприємці які не влаштовують працівників офіційно на роботу , підприємці з над прибутками які на єдиному податку , звідки він вам візьме гроші ? Гройсман міг прийняти і закон про 20 млд для освіти бо знав що його за це не спитають
вчитель
Для Андрій: А як на рахунок 4 тис. доларів? То ж еХсперти все тоді порахували)), а нинішній гарант сміявся і радувався тому... . Спостерігаю тактику нинішніх - спочатку прийняти, а потім відмінити. Бо ще тоді той ролик про 4 тис. доларів відредагували і перезалили на Ютуб, вже без цих циферок.
Вчитель
Андрій- можливо я б з вами погодився, якби не один момент. співвідношення між найбагатшими і найбіднішими у Європі (про яку нам постійно декларують) 1 до 4, я розумію що це поки що нереально зробити, але зробити співставлення між зарплатами в державному секторі цілком реально. Хочете піднімати зарплату депутатам- піднімайте відповідно мінімальної зарплати, щоб це відбивалось на всій бюджетній сфері. А поки зарплата в державних корпораціях- для одного мільйони гривень, а для іншого- мінімальна зарплата, то про ЄС можете не розповідати. Африка- наш орієнтир((
Luna
Та нам і в Африці вже задніх пасти.
Коментувати
Corsa
Уроди! Злодії!! Краків!!! Ви б краще зупинили підвищення своїх "" доходів ". Дозволить до ’годівницв", почали жарти, звісно, - "нема ґрошей". Якщо такі безпорадний, навіщо лізти керувати?!
cos
МОН з кожним днем все більше і більше нахабніє. Як ЗНО вчителі здали- то тепер можна і заробітну плату понизити їм. Дуже похабно обдурило МОН вчителів. Дана структура вчителів, вибачте за слово вважає бидлом, яким можна підлогу витирати.
Дэвид Кэмерон
Гнать нужно всех евреев с Украины, до добра они не доведут. Гляньте , в во всех областях экономики страны, одни жиды. Это они разворовывали наше государство все 28 лет. И их с каждым днём всё больше становится у нас, так как есть чем тут поживиться, а народ Украины страдает от этого!
Жид
Для Дэвид Кэмерон: "Если в кране нет воды,з начит выпили ЖИДЫ".
Коментувати
Цікавий
Тарифну сітку розрядів потрібно змінювати. А не гратися в пАкращення пед/ медикам. Провідний фахівець має за ЄТС - 3600грн. На руки.
Людмила
Як не соромно Зе команді.Вихователів днз взагалі за людей не мають.Ви хоч би знаєте яка в нас зарплата? У вас кишенькові такі на кожен день.А в нас на місяць.Повірили вам.
Ірина С.
Для Людмила: Вихователі взагалі, як обслуговуючий персонал. Одні вимоги від усіх. Для чого тут та вища освіта, атестації, якщо ставлення, як до обслуги і зарплата така ж???
Анонім
Для Людмила: погоджуюсь. Зарплата вихователя то відірви і викинь...
сірий Хліб
Лох не мамонт, лох не вимре. Голосували, тепер їжте.
Коментувати
Вчитель із Маньківки
Слуги і Зе - команда — це наша прикрість і бббіда!! Це - результат нашого хибного , без - ідейного виховання !! В очах гроші і закордон!! Старші - не авторитет. Історію не шануєм, із- за дебільної порохо- декомунізації знищили віру в Батьківщину, в старших... Треба братись за розум , за школу , за виховання, спорт, патріотизм і мам‘ тати , що ми слов‘ни і християни!! Плюс соціальна справедливість і ні землі іноземцям!!!
Любов
Для Вчитель із Маньківки: правда!!
Жид
А макітра на плечах для чого, щоб тільки жерти чи міркувати?
АндрійКер
Декомунізація знищила віру в Батьківщину? Скоріше переїжджайте з СРСР в Україну, чоловіче.
Коментувати
old
Таке наше "світле майбутнє", яке вони обіцяли... Але згадайте їх лозунги перед виборами: "Давайте зробимо їх ще раз", якими були завішені білборди всієї України... Зробили? І ще не те буде...
Жид
Для old: Ваша правда. Тільки не вони їх, а вони нас і в інших позах.
Коментувати
old
Собі, ненаглядним "слугам", вони не забули підвищити виплати і гроші знайшли... А освітянам - ні... Ну що ж, радійте, ви ж того, напевно, й хотіли і сподівалися саме на таке, вибираючи їх...
Богун
Вони і так по 4000 долярів отримують. Куди ще піднімати?? Бубочка нівчому не винен. Топіть панове викладачі за нього далі і будете отримувати по 8000 дол.
Леонид
Руководство себе поднимет зарплаты и без Гройсмана. У нас ректор судя под налоговой декларации получает 53000грн в месяц при этом приходит на работу на 2 часа. Тоже хочу так.
вчитель
Для Леонид: так а що завжає, 5 років вузу, 10 років на кандидатською і ще років зо 5 над докторською і будете мати як ректор за 2 годин. ну то як готові 20 років витратити на те щоб по 53 тис. отримувати? ))) До речі за ці 20 років треба щось їсти, дітей кормити і взягатись, щоб не обірванцем на лекції ходити. p.s. Чесне слово, то ж ректором не після шкільної парти прзначають
Коментувати
Sirius
Обіцяв пан кожух-тепле його слово. Правду пише п.Позняк, хочете заробляти- беріться за репетиторство, або організовуйте школи на зразок такої як у п.Співаковського. І не чекайте від капіталізму соціальної справедливості, нам для цього потрібно пройти довгий і болісний шлях. Або оберім собі головою держави короля Швеції, у того хоч гонор є.
Настя
Порушено ч2 ст 61 Закону про освіту!Потрібно робити правильні висновки!Нас перетворюють на жебраків!
Коля
Не підтримую ЗЕ! Але Постанову Гройсмани прийняли перед відставкою, реально розуміючи ,що її скасують. Вона з самого початку була популістською . Мали підвищити Гройсмани- Гриневичі,ще на початок 2019 року , а то було б шуму, що Зе припинили виплати , а так - . ВСІ БЛА ,БЛА
Родители
Все правильно. Репетиторства с них хватит.
Сергей Лимонов
Для Родители: От далося тобі те репетиторство- лікарі що залічують до смерті не мають таких претензій до своєї роботи як вчителі - а педагоги як -більмо на очах! Люди чесною працею і розумом зароблюють собі на життя не махлюючи з бюджетом як урядовці та не розкрадаючи країну як людожери - олігархи ! А те що твої діти тупі як двері- скажуть хай спасибі татові й мамі- гени пальцем не розчавиш!
vakhodor
Yes!
webber
Не про те дискутуєте. шановне панство! Ви вже придбали зброю, щоб боронити себе та своє майно? Ні? Тоді погано. Вона вам дуже скоро знадобиться.
Коментувати