Уряд виправить ситуацію з затримкою зарплат вчителів, - прем'єр

У КМУ вважають неприйнятною ситуацію з заборгованістю виплат українським педагогам

Уряд виправить ситуацію з затримкою зарплат вчителів, - прем'єр

Уряд вважає неприйнятною ситуацію з заборгованістю виплат лікарям і педагогам заробітних плат. Про це йдеться у повідомленні Департаменту комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів.

В уряді зазначають, що системні затримки протягом усіх років незалежності України відбуваються внаслідок неефективного розподілу державних субвенцій місцевою владою.

«Уже завтра уряд перерозподілить 171,1 млн грн на зарплати для вчителів та спрямує ще додатково 326 млн грн на дофінансування медичної субвенції, зокрема на зарплати лікарям», — наголошує прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Також у Кабінеті Міністрів повідомляють, що Міністерство освіти й науки активно працює за трьома напрямками щодо недопущення заборгованості.

Зокрема, наступного року в освітній субвенції вперше враховано актуальний контингент дітей.

«Простіше кажучи, раніше платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що вчителі недоотримували гроші на зарплати протягом останніх років. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд грн для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною», - зазначає прем’єр-міністр.

Окрім цього, створюється ефективна мережа шкіл, що значно допоможе підвищити зарплати освітянам.

Як відомо, Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів вирішити питання із заборгованості з заробітних плат українським учителям.

Тільки ТОП-новини у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь на наш канал Освіта.ua.

Освіта.ua
26.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
И опять учителя... в моём учебном заведении учителя зарплату получают, а вот преподаватели спец.предметов и мастера п/о сидят уже 3й месяц без копейки. Давайте всех тогда на субвенцию переведём, а то получается у нас педагоги на сорта поделены...
Кропивка С. П.
Прем‘єр каже про реалістичну кількість учнів, оптимізацію шкіл , що означає будуть закривати , скорочувати , недоплачувати.... У вищій школі розвалять фінансову систему через т.з, формулу розподілу, коли 80% виділять на вуз, а решту будуть ділити на основі взятих з потолка показників. А щоб не протестував народ без зарплати, все спишуть на керівників , делегуючи ім ніби то право самим встановлювати розмір зарплати. Але фокус в том , що коштів виділили дуже мало , тому як не діли, а буде всерівно криндець!!!
Арсен
Сами не знают что делают- как это все уже надоело.Министр обр.- недоучка.Премьер-не владеет ситуацией.Больничных нет!!!??!!Зато сертификация-оптимиз?... ?ция-децентрализация-.... .....
борис
«Простіше кажучи, раніше платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної." Це все добре для міських шкіл, а для сільських навпаки. Кількість дітей у сільських школах кожного року зменшується.