Президент доручив уряду виплатити зарплати вчителям

Кабінет Міністрів має найближчим часом погасити заборгованість із зарплати вчителям

Президент доручив уряду виплатити зарплати вчителям

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів вирішити питання із заборгованості з заробітних плат українським учителям. Відповідне звернення до уряду він опублікував у своєму Facebook перед початком робочої поїздки до Естонії та Литви.

За словами президента, він отримав багато повідомлень з приводу того, що в деяких регіонах України лікарі і вчителі не отримали заробітну плату починаючи з вересня.

«Я розумію, що у нас новий уряд і дуже багато роботи, але це найважливіші і пріоритетні питання. Я дуже прошу, щоб уряд зібрався і вирішив позитивно і дуже швидко це питання. Вірю і надіюсь, що ви мене почули», - сказав Володимир Зеленський.

Він також висловив переконання, що у найближчі два дні Кабінет Міністрів погасить заборгованість із зарплати перед лікарями та вчителями.

Як відомо, у понеділок Міністерство освіти та Профспілка працівників освіти спільно звернулись до органів влади у регіонах з вимогою виплатити надбавки учителям в максимальному 30%-му розмірі та здійснити інші види доплат педагогічним працівникам.

За даними Державної казначейської служби, станом на 1 жовтня 2019 року залишок освітньої субвенції в цілому у всіх місцевих бюджетах становив понад 6 млрд грн.


Тільки ТОП-новини у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь на наш канал Освіта.ua.

Освіта.ua
26.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Яким боком президент до зарплат? Чи вже нічим позитивний імідж створювати? Зовнішню політику провалено, то починаємо зарплатами вибілюватися?
Олена
Для Анна: Президент України є гарантом дотримання прав і свобод, а невиплата заробітної плати є порушенням однієї зі складових права на працю (кожен має право заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується).
Бец
Для Анна: внешняя политика провалена из-за подобных тебе кастрюль. Уже весь мир увидел майданутое быдло.
Анна
Для Олена: Чи не здається Вам нонсеном те, що президент європейської держави захекавшись пише відосики на мобілку з посланням СВОЄМУ прем’єру, вибраному СВОЄЮ парламентською більшістю, на яких він має прямий вплив? Це і є апогеєм діджиталізації: добрий цар через мобільний сварить бояр? На кого це розраховано? Невже хтось на ці примітивні гачки ще чіпляється?
Коментувати