Новосад: теж хочу, щоб вчителі отримували, як детективи НАБУ

Міністр освіти і науки наголошує, що освітня сфера є одним з головних пріоритетів держави

Новосад: теж хочу, щоб вчителі отримували, як детективи НАБУ

Міністр освіти і науки Ганна Новосад наголошує, що освітня сфера є одним з головних пріоритетів держави. Разом з тим, необхідно ефективно витрачати кошти на освіту. Про це вона сказала в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Я теж хотіла би, щоб вчителі отримували не менше ніж детективи НАБУ і ми маємо підійти до цієї ситуації якомога швидше і освіта є однозначно одним з головних пріоритетів поряд з обороною. Але тут дуже важливий нюанс, який необхідно підкреслити - поряд з просто додаванням заробітних плат ми маємо системно підійти до реформування того, як ми ці заробітні плати нараховуємо, як у школі так і у вищий освіті», - наголосила міністр.

Також вона повідомила, що Україна витрачає на освіту 6,1% ВВП, а в Європейському Союзі цей показних дорівнює 4,4%.

«І я переконана, що жоден з вас не наважиться сказати, що у нас краща якість освіти, тому нам ще потрібно подивитись, як ми ці кошти витрачаємо, наскільки ефективно і правильно. І над цим ми також працюємо», - сказала Ганна Новосад.

Освіта.ua
18.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А чому це не наважиться.У нас хороша, прекрасна якість освіти.Наші учні прекрасно здають ЗНО, а потім так же прекрасно їх беруть на роботу за кордон.Чомусь Велика Британія переходить на радянську систему освіти- бо мабуть побачили,що наші діти розумники і не завдяки фінській системі, яку нам нав"язують.Покажіть хоча б одного фіна -лауреата Нобелівської премії.У нас не фінський менталітет.За них дбає уряд, а ми самі за себе.Українці- розумна нація, а з нас хочуть зробити дураків.Зробіть ЗНО для міністрів і депутатів, а то всякий дурень , який приходить до влади не може терпіти, коли "піддані" розумніші, то вигадує всякі реформи.Собі грошенят побільше нагребуть і злиняють.Правильно говорив мій вчитель:" Хто не вміє учити дітей, той учить нас - вчителів." Гидко читати нашу міністерку.
unforgiven 2
Свобода слова Шавіка Шустрого - це проплачена проросійським олігархом Рінатом Ахметовим, який десятиліттями грабував українську націю починаючи від часів Кучми до Коломойського, на його власному телеканалі під маніпуляційною назвою "Україна" (аналог "Россия 1") для захисту його власних інтересів. Питання в тому, чи має право чинний міністр освіти і науки України робити такі заяви і, взагалі, брати участь в таких ток-шоу?
Слава
жонглери, 6,1 відсоток від 100 гривень і 4,4 відсотка від 10 гривень це різні і непорівнянні речі. а тим часом діти і їхні потреби всюди однакові. й про "хочу не хочу". вас ніхто за язик не тягнув триндіти про 4 000 долларів. цинічний і нахабний популізм це чудово і це працює, але тільки на виборах. ще тиждень тому міністерка балакала, що у нас не вистачає вчителів у сільських школах й тому треба закривати частину із шкіл. й ось тепер повідала нам, що вчителі у нас забагато, а тому... треба звільняти вчителів. й що сумно: у владі сидять залишки попередників, порошонери і порошенкомольці. чи щось змінилося, окрім ще більшої молодечої нахабності й ще більшого, вродженого, незнання реалій життя простолюдинів?! Немає в Україні в сільських школах висококласних вчителів! Й не може бути! В педагогічні виші йдуть навчатися учорашні двієчники. Й механічне скорочення поголів’я вчителів і вчителиць не змінить їхньої якості.
Андрій
Для Слава: А Ви хоч раз були у сільській школі? Там де матеріальне забезпечення кабінетів "сделаноо в ссср" або зроби сам, вчителі помаксимуму викладаються, щоб зацікавити учнів, і щоб завести на турнір або конкурс в область чи ще кудись, вчитель із своєї кишені викладає на поїздку, оскільки спонсорів у селах вдень з вогнем не знайдеш. Звичайно, працюють різні вчителі і тому всіх під один гребінець не варто гребсти.
Вчитель
Для Слава: Я не хочу бути "вчителицею", я вчителька, згідно трудового договору працюю на посаді вчителя, вже чверть століття. Не знаю, чи гарний з мене вчитель, але я люблю свою роботу, маю повагу від дітей та їх батьків, стараюсь навчити учнів свого предмету, непогано діти здають ДПА-ЗНО, повсякчас, на кожному уроці крім навчання виховую дітей, доносячи до них ази ввічливості та милосердя, по крихті збираючи докупи все добре, вічне і святе; і на перерві навколо мене завжди діти. І школа у нас гарна, бо батьки вкладають мізер, а все інше ми, вчителі, зі своїх зарплат: і костюми діткам на виступи, і роздатковий матеріал, і ноутбук з дому, і навіть провід для Інтернету за наш, вчительський кошт. Ми хочемо і можемо працювати і не наша провина в тому, що ми навчаємо всіх дітей, хто до нас прийшов і залишився до 11 класу, хто хоче і не хоче навчатися, але всім потрібен атестат. Не варто ображати село і сільських людей. Можливо ми не ходимо по клубах, не такі наворочені, але ми гідні люди.
Коментувати