Освітяни мають отримувати повну зарплату, - позиція МОН

У МОН наголошують, що освітня субвенція має першочергово покривати заробітні плати освітян

Освітяни мають отримувати повну зарплату, - позиція МОН

У Міністерстві освіти і науки вважають, що освітня субвенція має першочергово фінансувати заробітні плати освітян. Про це сказала заступник міністра освіти Любомира Мандзій під час участі у пленумі ЦК Профспілки працівників освіти і науки.

За її словами, позиція Міністерства освіти і науки полягає у тому, що субвенція на оплату праці освітянам має спочатку скеровуватись на повну виплату заробітної плати та 30%-вих надбавок, а вже потім на решту потреб навчально-виховного процесу.

Також Любомира Мандзій повідомила, що на останніх робочих групах спільно з представниками профспілки вдалося досягти консенсусу у питаннях оплати праці у новому законопроекті про середню освіту і профільний парламентський комітет готовий прислухатись до цих напрацювань.

Освіта.ua
22.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Оплату працI по субвенцI отнимают викладачi загальноосвiтнiх предметiв. В МОН уважают , що Лиле iм слiд пiднiмати ЗП. А викладачI спепредметiв - не освiтяни?
Андрій Федоров
А як щодо інших працівників шкіл, чи їм не потрібно підіймати зарплати? Я працюю на посаді інженера-електроніка, з кожним роком техніки все збільшується і збільшується в школі, а заробітна плата, як була мінімальна, так і залишилась
ось так
Согласно принятому бюджету на 2020 год на содержание депутатов Верховной Рады Украины в следующем году будет выделено 2 миллиарда гривен. Эта сумма больше, чем в 2018 и 2019 годах.
Сергей Лимонов
Для ось так: так то ж " слуги " народу- а ми -багаті хазяї їх ! Все по- чесному!
Коментувати
влад
А нам працювать, працювати і в праці сконати... Т.Г. Шевченко.
unforgiven 2
Перед виборами обіцяли $ 4 000, які сьогодні отримують народні депутати. А вчителям лише планують повернути вкрадені попередньою владою відсотки, при тому що ціни ростуть і в країні немає абсолютно ніякої стабільності.
Педагог
Для unforgiven 2: Якою попередньою владою? Це місцеві царьки вирішили, що нам і 5% вистачить.
unforgiven 2
Для Педагог: яка провела, так звану, децентралізацію, дозволивши місцевим чиновникам розпоряджатися коштами на власний розсуд.
Коментувати
Наталія
30%-ві надбавки? Цікаво, хто такі отримує. У Миргородському районі вже років п’ять - 5%.
Любов
Для Наталія: І у нас,в Полтаві,Федорович,хай йому грець,до 5% спустив надбавку
Коментувати
Петро Дмитрович
А ви помітили, що в гаманці гроші "двадцятками" і "десятками"? Мабуть їхння номінальна вартість пропоційна "детективним" зарплатам вчителів... І ще. Цікаво, чи поступовість зростання зарплат вчителів буде більшою, ніж швидкість інфляції? Я глибоко сумніваюся...
Местный
В нашем учебном заведении учителям всё вовремя платят с субвенции, а вот преподаватели спец.предметов и мастера п/о уже 3й месяц сидят без зарплаты... Хотя по объёму работы последние педагогические работники выполняют на много больше...
Олександра
Чому освітня субвенція тільки для вчителів. А дошкільники чекають на зарплату по 2-3 місяці. Невже вони не педагогічні працівники?
Торба
Розкажіть це ректорам, які переводять викладачів на півставки, а краще посадіть їх за порушення закону.
ми
Ну сказала, ну і що далі. Останнім часом МОН взагалі дуже багато говорить. А комітет тільки прислухається
Кондратюк
як платять - так і учимо
Olga
Для Кондратюк: 100%
Сергей Лимонов
No money - no honey !
батьки
Для Кондратюк: та бачимо як ви працюєте! розігнати вас простіше!
Коментувати