МОН: усі вчителі отримуватимуть 30% надбавку за престижність

Показники бюджету дозволять усім регіонам виплачувати повну надбавку за престижність

МОН: усі вчителі отримуватимуть 30% надбавку за престижність

В проекті Державного бюджету передбачені кошти, які дозволять усім без виключення регіонам країни виплачувати вчителям надбавку за престижність у розмірі 30%. Про це, під час презентації проекту Державного бюджету - 2020, повідомила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

За словами міністра, що цього року в освітній субвенції вперше закладені кошти на вирішення дуже важливої проблеми, яка супроводжувала попередні уряди - це виплата заробітних плат учителям з розрахунку старого контингенту.

«Що це означає дуже простими словами. Ми платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що ми просто не доплачували останні 4 роки заробітну плату вчителям. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною. На сьогодні це дозволить усім без виключення регіонам виплачувати повну надбавку за престижність у розмірі 30%, а не гратися надбавками, як це люблять робити на місцях», — підкреслила Ганна Новосад.

Тільки ТОП-новини у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь на наш канал Освіта.ua.

Освіта.ua
05.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Харківська область місто Первомайський 10% за престижність, як і в минулі роки. Сподіваюся, що влада буде виконувати вказівки міністра
Владимир
Для Наталья: заявлениев прокуратуру.
Коментувати
Юрій
Ну вміють в нашім міністерстві освіти роздути. 30 % ??? Аякже... взяв на руки то там 20 виходить. То хай пишуть правду. Шановні вчителі, на папері вам 30 а як прийде то все як завжди. Тому сосіть лапу.
Людмила
В Саратському районі всі вчителі отримують 20% за престижність праці в 2020 році за наказом начальника управління освіти Саратської РДА Гайдук Н.О..Директорам заборонили давати 30%.
Олена
Донецька область. Місто Бахмут.Отримуємо 15%. Коли ж буде таке підвишення? Знов пусопорожні балачки?
Катерина
Добрий день! Хто небудь, підскажіть будь ласка, якщо я працюю третій рік, а за престижність 0%. Так повинно бути ?
Олена
Ми також отримали лише 20 відсотків. Маріуполь ¡!!!! В попередні роки постійно отримували 20 відсотків
Nataliia
Мала на увазі в квітні 2020 року буде якраз 10 років стажу.
Nataliia
Скажіть будь ласка, коли буде виплата молодим вчителям 21 000 грн? Це будуть отримувати всі хто має стажу не більше 10 років? А якщо 10 років закінчуються у травні 2010 то як тоді бути? Для цього існують якісь певні умови? Дякую
Віктор
Полтавська область. Отримали заробітну плату за січень 2020 і знову маємо надбавку за престижність 5%, як і у попередні роки. Але ж існує обіцянка міністра http://osvita.ua/school/66563/. Не розумію, кому ми вже маємо вірити?
Наталія
А чому хочуть звільнити 30%вчителів пенсійного віку...щоб не переплачувати їм за роки праці...а іншим додати за "пристижність". Брєд..і так нн має кому працювати..за малі зарплати
Олена
Викладачів перевіряють за всіма напрямками їх діяльності (перевірки, зрізи знань, залякування ЗНОм),зобов’язують ретельно виконувати посадові обов’язки. Але жодному, хто у Міністерстві не прийде на думку, щоб перевірити адміністрацію, бухгалтерію через особисте спілкування про те "Як фінансово ображають на місцях викладачів". Нас вже попередили, що 30% нам не бачити та й не бачити на літнє оздоровлення доплату. Тому все, що видає Міністерство на місця не доходить. А викладачеві залишається МОВЧАТИ. Прикро, але сім’ю годувати - треба гроші заробляти. І на висновок жебракувати. Соромно перед учнями, перед рідними. За такі умови власні діти страждають. Дякую(
Гідність
Для Олена: Бегите из этого,извините,дурдома!( Хотя наши верхи этого и добиваются) Работать за " похлёбку"?( Ещё раз извините). Ну ведь надо ж иметь гідність!
Коментувати
Олена
Директори на місцях знають, що дане питання перевірятися ніколи не буде. Тому відкрито заявляє, що можете телефонувати, але питання вирішене їм. Справа лише у підписах під наказом.
Олена
Брехня, щойно під розпис за наказом директора зняли цю доплату до 5%. Коментуючи нестачею коштів субвенції. За січень викладачі схилили голову і погодилися аби не бути звільненими з роботи.
Ярослав
"усім без виключення". Не вживайте цієї кальки з російської. В українській мові "ВИНЯТОК", "усім без винятку". Освіта грамоти вчить!
Катерина
Знову дошкільна освіта на мінімалку. А навіщо, всі мовчать, все добре. Нехай прийде і попрацює понад 25 дітей в групі. Я дуже люблю свою роботу, бо це щирі посмішки дітей. Але хотілось би жити, а не заплатили комуналку і майже не купувати продукти. Про нові речі мова взагалі не йде.
Наталья
Доброго вечора! Я так розум1ю, позашк1лля та дошк1лля знову забули? Чи может н1? Чи ця робота педагог1в не на ст1льки приестижна?
Елена
Для Наталья: пiдтримую
Коментувати
Сергій
Пані Новосад, для реалізації всього, що Ви стверджуєте необхідно проводити у вигляді закону. Бо на місцях це буде 5%, а не 30%. Такі речі не слід віддавати на відкуп місцевій владі. Для них чим менше для когось, тим більше буде для себе!!!
Вася
Для Сергій: Непарьтеся. Незмінеться відсоток престижності. Який був таким і залишеться. "Ненасосала" міністерка коштів на максимальну доплату 30 %
Олена
Для Сергій: дійсно Ви говорите правду - у нас вже 6%
Коментувати
Ужас просто
Зажрались вы, господа учителя, очень крепко зажрались..Сидят юбки протирают жируют
Ольга
Для Ужас просто: а Вы попробуйте держать внимание 20-30 детей 45 минут, и чтобы они не подняли крышу в школе... и так 5-7 уроков подряд каждый день...и при этом сидя на стуле... а тогда напишете ещё раз здесь о том, как зажираются учителя... дома одному- троим детям рады не дадут, а здесь «великие» знатоки...
Коментувати
Учень 176
Вчителі і так кучерява живуть, ще надбавки їм і все таке, репетиторство, всякі кружки, і ще жаліються що бідують... Чи забули як при Януковичі мали 800 доларів в місяць, ще їм не подобатися, взагалі владі треба переглянути зарплати і скоротити як мінімум удвічі, а то розпустили тут Вакханалію
Местный
Для Учень 176: половина страны забыли как жили при Януковиче... зато сейчас "радостно" выживают...
Коментувати
Гаталя
Пані Новосад, поясніть,будь ласка, "гроші ходять за вихователем". Це як? Тільки зрозумілою мовою, не вашою: аби що сказати,щоб здавалось розумним. Чи може ви, як великий педагог з досвідом, пропрацювавши роки з дітьми, хоч на місяць станете попрацюєте на 3200 грн. 38 годин. Та покажете приклад, ідеологічної праці.
Вчитель
Для Гаталя: Закрийте будь-ласка свій рот, і не смердіть, бо таким похилим смердюхам як Ви, і треба жити на 3200, або працювати за їжу... Ви лише знається розумною, а насправді курка куркою, на жаль...
Коментувати