Освітня профспілка направила пропозиції до парламенту

Профспілка визначила тактику організації заходів щодо відстоювання фінансування освіти

Освітня профспілка направила пропозиції до парламенту

Президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки висловилась проти ліквідації сільських шкіл, відміни надбавок та доплат учителям, а також звільнення педагогів-пенсіонерів. Про це повідомили у прес-службі профспілки.

Зокрема, Президія ЦК визначила тактику дій у поточній суспільно-політичній ситуації та організації спільних заходів щодо відстоювання належного фінансування освіти у головному кошторисі країни, питань оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників, студентських стипендій та створення належних умов для праці та навчання.

Дискусію викликали обговорення проектів законів «Про загальну середню освіту» та зміни до Бюджетного кодексу України.

«Президія ЦК Профспілки обговорила питання недопущення звуження трудових та соціально-економічних прав педагогів шляхом збільшення тривалості робочого часу, висловилася проти ліквідації сільських шкіл, відміни надбавок та доплат, звільнення педагогів-пенсіонерів тощо», - йдеться у повідомленні.

Профспілка напрацювала ряд пропозицій до означених законопроектів, які спрямовано у профільний парламентський комітет з вимогою врахувати їх при розгляді у Верховній Раді.

Освіта.ua
24.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
iwan
профсоюзный комитет мог бы и более жестче отстаивать права тех, кто им платит, а не простро перелаживать бумажки по столам
Анна
ОбЪясните, пожалуйста, почему дошкольникам в сентябре повысили оклады на 10 процентов, а в октябре вернулись к прежнему окладу, ЧТО ЭТО ТАКОЕ И КАК ЭТО НАЗЫВАЕТСЯ????
Вчитель
На найближчих виборах до місцевих рад, вчительська спільнота і кожен вчитель окремо повинні зробити все можливе, щоб "Голос Пінчука" та "Слуга ізраїльського народу" програли ці вибори.
Вчитель
Для Вчитель: чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок.
Українець
Підтримую повністю! Геть слуг ізраїльських! А їх голос нехай лунає в камері!
Коментувати
Мелитополь
...хоть кто-то о нас так сильно заботится - только почему-то, не спрашивая вас ПРОФСОЮЗОВ понизили всем учителям оклады, к чему бы это... С нового года - если ситуация не изменится я и еще десяток моих коллег покинем вашу "кухню" - не х.р плотить взносы бездарям...
Слуга народу (не українського)
Спасибо, дорогие, за то что обеспечиваете нас бесплатной туалетной бумагой. Ваши пропозыции будут использованы по делу. Главное, никаких забастовок! Не нужно создавать плохую картинку для СМИ. Нам еще в следующем году выборы в местные советы нужно выигрывать (у меня, к примеру, еще два племянника не трудоустроены, думаю должность депутатов городского совета будет им как раз кстати).