Представники ВР, МОН і профспілки обговорили гострі питання

Сторони обговорили ряд гострих питань, зокрема, держбюджет 2020 та видатки на освіту

Представники ВР, МОН і профспілки обговорили гострі питання

22 жовтня у Міністерстві освіти і науки відбулась робоча зустріч представників Профспілки працівників освіти і науки, МОН та парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВРУ.

За інформацією прес-служби Профспілки працівників освіти і науки темою зустрічі стало обговорення гострих освітянських питань та пошуку ефективних шляхів їх вирішення.

Профспілкову сторону представляли голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов, члени Бюро – заступники Голови Профспілки Сергій Романюк, Любов Гарбаренко, Володимир Цвих, Ольга Чабанюк та Сергій Пугачов.

Від Міністерства освіти участь у зустрічі взяли міністр Ганна Новосад, заступники міністра Світлана Даниленко та Єгор Стадний.

Профільний Парламентський комітет представляв Голова комітету Сергій Бабак.

«Сторони обговорили ряд гострих та актуальних питань, зокрема, держбюджет 2020 та видатки на освіту, використання освітянської субвенції, удосконалення законодавства у галузі освіти, мережі шкіл, оплати праці освітян та інших питань соціально-економічного захисту. Також було піднято питання стипендій для студентства – академічних та соціальних», - повідомили у профспілці.

Учасники зустрічі домовились про подальші кроки та співпрацю задля вирішення проблемних питань освітян та студентської молоді, захисту їх прав та гарантій.

Інших подробиць зустрічі не повідомляється.

Освіта.ua
22.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Не хочу применшувати ролі профспілок,але скажу прямо,хай навіть це буде тільки моя думка,що роль теперішніх профспілок України така,як теплий чай, він хіба може трохи зігріти...і все.Чому не дотримуються директори шкіл Угоди,яка була підписана МО України і профспілками освітян? Чому працівники профспілок не захищають учителя від свавілля новоспечених директорів?Адже цим нівелюється роль і призначення профспілок! Посадові особи не звертають уваги на рекомендації профспілок.Який вихід?
Учитель
Обговорення було таке: Новосад: "Лошари, ми вам дозволяємо трохи покричати на узбіччі дороги, типу висловити свій протест, але не дай бог, вам юродивим, перекрити дорогу, чи оголосити страйк. У нас тут вибори до місцевих рад на носі, не створюйте негативну картинку для телебачення і преси". Представники профспілки: "Слухаємо і підкорюємося, наша пані!". Новосад: "Ну вот і порєшалі".
Сергій Петрович
Для Учитель: це якийсь брєд! Де ви таке бачили?! Ви там були? А чи ще хтось там був, хоч якась громадська організація чи сила? Отож...А так хоч вони! Хай вчать дотримуватися освітянських законів!
ммм
Для Сергій Петрович:він на за коменти гроші получа.
Коментувати
Учитель
Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української освіти і науки. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не клоуна Зелю, який нічого не вирішує, а його господаря - олігарха Коломойського. Є у мами Лесі Українки - Олени Пчілки чудовий твір, який називається "Наша справа з жидами" (погугліть). Написаний бозна-коли, а наче про сучасну Україну. Нічого не змінюється.
ммм
Для Учитель: попугайчику, тобі не надоло одне і те саме пкоментувати?
Коментувати
Шєест
Думав , що Бабак при памяті, а воно нарвате, як і його батько. А всіма ними керує шестимісячний Єгорка Стадний, круглий балбєс і самозванець .
Сергей Лимонов
Говорили- балакали-сіли та й заплакали!Говорили- балакали-сіли та й заплакали! Говорили- балакали-сіли та й заплакали!Говорили- балакали-сіли та й заплакали!