У «Голосі» наполягають на реформі зарплат вчителів

У партії наголошують, що освітянам не варто вірити заявам про «зменшення виплат»

У «Голосі» наполягають на реформі зарплат вчителів

У політичній партії «Голос» наполягають на тому, що українські педагоги мають отримувати більшу зарплатню за творчу працю, а не бюрократичні завдання та додаткову перевірку зошитів. Про це йдеться у заяві, що оприлюднена на сторінці партії у Facebook.

«Вчителі повинні заробляти більше! І вони мають це робити за рахунок кваліфікації, а не перевірки зошитів чи накопичення стажу! Ми наполягаємо на тому, аби українські педагоги могли отримувати більшу зарплатню за творчу працю, а не бюрократичні завдання та додаткову перевірку зошитів. Для цього депутати фракції «Голос» пропонують низку поправок до системи нарахування зарплат шкільним вчителям. Яким чином вони мають вплинути на зарплати та чому вам не варто вірити у маніпулятивні заяви про «зменшення виплат» — коротко у нашій інфографіці», - зазначають у партії «Голос».

Інфографіка, оприлюднена партією «Голос».

У свою чергу, народний депутат від партії «Голос» Інна Совсун наголошує, що вчителі мають бути мотивовані і кваліфіковані. Про це вона написала у своєму Facebook.

«Ніщо так не впливає на якість освіти дітей, як кваліфікація та вмотивованість вчителів, які з ними працюють. Саме тому вчителі мають бути МОТИВОВАНІ та КВАЛІФІКОВАНІ».

За її словами, саме тому «Голос» пропонує комплексно подивитись на питання формування заробітної плати вчителів.

«Нам потрібен прозорий і справедливий підхід до цього питання. Нам потрібно позбутись надмірного зарегулювання роботи вчителя. Учителі мають вчити дітей, а не заповнювати папери. Це те, чого ми прагнемо і готові до конструктивного обговорення наших пропозицій», - написала народний депутат.

Освіта.ua
23.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Цікаво, чи можлива в нашій державі незалежна комісія? Якщо тільки це не ЗНО з розміщенням оцінювання й підписом особи, яка перевіряла атестаційну працю, на відповідному сайті.
Віталіна
А що будемо вважати "творчою роботою"? Розїжджання по тренінгам, семінарам в той час, як у тебе повинні бути уроки?(бо в інший час їх не проводять).
Вчитель
На найближчих виборах до місцевих рад, вчительська спільнота і кожен вчитель окремо повинні зробити все можливе, щоб "Голос Пінчука" програв ці вибори.
Вчитель
Для Вчитель: чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок.
Коментувати
!!!!
Так, прийшли ЩЕ ТІ, дурні до влади. Але за них проголосувало 70%. Отже, в нашій країні мінімум 70% придурків-неуків. Та, невже, на цьому сайті ніхто не ввійшов у ці 70%, ніхто не голосував за сьогоднішню владу? НЕ ВІРЮ. Люди!!!! Ви ж були за СЛУГУ НАРОДУ. То, чому Ви зараз такі незадоволені? МОЖЛИВО, на всіх вас вплинув фільм з такою ж назвою...
Володимир Ярмоленко
Для !!!!: Шановний ви статтю читали? Хто пропонує зміни до освіти? СН чи Голос? Я ні за тих ні інших не голосував, проте негативу від СН у ВР України в якості законодавчого суб’єкта не бачу. Тому , щоб щось покращити треба працювати, обговорювати та розуміти, що халяви ніде не має. Я сам вчитель і розумію, що світ змінюється і галузі змінюються, але Голос пропонує трохи ідіотизм.
Yurata
Мова не про "халяву". Якщо відмінять доплати за перевірку зошитів, то що тоді? Не перевіряти їх? Бач, це бюрократія. Але ж без письмових робіт як мову вчити???
Володимир Ярмоленко
Для Yurata: Ви мій вислів: "що халяви ніде не має", трошки не так зрозуміли. Вчитель має змінюватись і йти в ногу з часом, але має бути стимул, чим більше та якісніше я працюю , тим більша у мене оплата!
Коментувати
Іскандер
А якщо в мене вже вища категорія, яку я довів своєю працею, то мені знов доводити те саме наново?
Правдоруб
Для Іскандер: залежить від твоєї національності. Якщо вона така ж як у Зеленського, Коломойського, Гройсмана чи Рабіновіча - проблем в тебе не буде. Але якщо ти гой...
Володимир Ярмоленко
Для Правдоруб , трохи не так , ці зміни пропонує внести партія "Голос", тому шукайте інших лобістів . Читайте уважно, це лише попередні зміни, які приймаються комітетом, а потім повинні бути підтриманні , як поправки до законопроекту. Враховуючи , що СН має більшість , сумніваюсь що вони підтримають дану ініціативу.
Правдоруб
А яка різниця? Пінчук - власник "Голосу Пінчука" представник картавого богообраного народу. Коломойський - власник "Слуги (ізраїльського) народу" теж. І Пінчук і Коломойський частенько бувають в одній синагозі і всі проблеми можуть між собою вирішити полюбовно, щоб обом отримати гешефт з України. То ж яка між ними різниця?
Коментувати
Вчитель
Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української освіти і науки. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не клоуна Зелю, який нічого не вирішує, а його господаря - олігарха Коломойського. Є у мами Лесі Українки - Олени Пчілки чудовий твір, який називається "Наша справа з жидами" (погугліть). Написаний бозна коли, а наче про сучасну Україну. Нічого не змінюється.
Григорій Ульченко
Для Вчитель: Ти, ольгінський троль, пишеш лише про одне зо дня в день під різними дописами - виконуєш, так би мовити завдання - та все наштовхуєш на ненависть
Вчитель
Не на ненависть, а на любов до рідного українського слова. Закликаю людей не забувати наших рідних українських класиків: Олену Пчілку, Тараса Шевченка, Івана Франка. Але тобі, мурло чужорідне, цього не зрозуміти.
Віталіна
Може, тому до сіх пір ми так далеко від прогресу, що перебуваємо надто глибоко у вчорашньому?
Коментувати
Карпенко К.
Оця задрипанка Совсун огидила вже і Славка Вакарчука. Ніколи не робила в школі, не розуміє механізмів і преця , як свиня на стіл. Ну і нахабне створіння!!
Людмила
Не треба плутати мухи з котлетами. Надбавки і оплата окремих видів робіт-це різні речі. Мовники,математики,учителі початкових класів не мріють про перевірку зошитів-це необхідність,без якої результату навчання не буде. Як можна городити такі дурниці. І класне керівництво той ще геморой за символічну плату 25% від окладу,а відповідальність за дитину у вчителя більша ніж у батьків. Просто збільшіть базовий оклад і залиште все як є,а краще для класного керівництва призначте окремого працівника.
Sosman
Для Людмила: а було 5% за класне. Достатньо - 25%!!!
Людмила
Якщо Вам достатньо,з радістю передам повноваження,беріть)
Коментувати
Олександр
Замість справжніх реформ з реальним фінансуванням закладів освіти суцільні маніпуляції з переділом жалюгідних грошенят між викладачами. Жоден з цих реформаторів ніколи не піде працювати викладачем на копійчину зарплатню.
Ego
Інфографіка сідчить про ПОВНУ НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ чергової партії "рехвормувальників" освіти. Учителі перевіряють зошити, щоб діти "не заступали за поля"? Це й УСЕ? Це усе, що вчителі перевіряють в учнівських зошитах? REALLY? Якщо "Голос" вважає, що перевірка зошитів полягає тільки в цьому, то далі можна не читати! :(
Олена
Так, я, вчителька, повністю із таким підходом згодна, ми чекаємо цього багато років,
Соня
Для Олена: Ох і брехуха ж ти...
Коментувати
Едуард Петрович
Чому педагогами вважають тільки вчителів? А викладачі в універах, а дошкільники? Вони хіба не педагоги? Не вчителі, тільки іншого рівня учнів? Скажіть дорогі депутати ідіоти? Коли викладачі в універах з сесій живуть, то дошкільники куди діватись? Чмо ти Славік і твоя парафія
Марія
А зошити ж хто перевіряти буде і журнали заповнювати!!? Совсун? Чи класну годину проводити майже кожного дня, щоб навчити 5 клас вести себе адекватно на уроках? Хто не був вчителем, не має права займати якісь посади в Міністерстві.
Ego
Для Марія: "Хто не був вчителем, не має права займати якісь посади в Міністерстві" - ЗОЛОТІ СЛОВА!!!
Коментувати
Так
Накопичення стпжу - це важливо у вчительській прфесії. Члени партіх Голос не модуть судити про це , бо не компетентні. А колотить і мститься вчителям Інна Совсун за те, що її зняли з посади заст. міністра. Виділитись не має чим, то живе по принципу"я вам устрою життя. Ви ще поплачете." Це партії Нолос нічим більше зайнятись, як урізати і без того низьку зарплату. Хай вони займуттся своїми зарплатами і ставлять вимоги до своєї праці, та скажуть звідки у них такі великі несисті гроші.
Кролик
Маніпулятори, які зайняли посади СЛУГ НАРОДУ! Що вони можуть, як не тирити чужі закони в чужих державах і застосовувати непридатне? Чекайте, ще будемо бачити небо в алмазах!
Завуч
Для Кролик: Взагалі, ці зміни пропонує "Голос", а не "Слуга народу"
Кролик
Це образне висловлювання. Метафора. І слуга народу тут не партія, а поняття. Шо за манєра виправляти і уточнювати абстрактні поняття? Одна така в образі виправлялки і на посаді завуча сиділа на уроці і кожне слово пасла, вгризалася в кожну букву. Фу!
Коментувати
odmin
Боже, яка маячня. В Голосі є недурні люди. Заткніть вже Совсун, хай не ганьбиться і не ганьбить вас
Спостережливий
Коли одразу "переводять стрілки" на депутатів - це так кумедно! По-перше, самі ж і обирали цих депутатів. По-друге, заздрість видно за кілометр. І щось мені підказує, що, опинись хтось із коментаторів на депутатському місці - він вчиняв би ще гірше, ніж те, в чому він звинувачує можновладців. Це майже по Фройду!
Ірина
Для Спостережливий: А Ви, мабуть, з них? Нами обраних
Спостережливий
Для Ірина: А от і не вгадали! Я такий же освітянин. А не лаю депутатів тому, що не знаю, як би повівся на їх місці та з їхніми можливостями. Людська природа, вона така...
Коментувати
Павлович
Виходить для того щоб бути депутатом достатньо тиждень шаро..мижитись у Трускавці, а для вчителя не тільки диплом,а ще і сертифікацію подавай? "Взагалі-сертифікація це дозвіл на заняття певним видом діяльності", і не є, як атестація, засобом підвищення кваліфікації. Всі вчителі ВЖЕ мають доступ до діяльності у закладі освіти. Якого ж рожна ще потрібно? Чому водії не перескладають іспити кожні 5 років? Чому торгівельні точки не купляють щорічно дозволи на торгівлю тютюном і бухлом? Хай спочатку міністерство разом з профільним комітетом займуться справжньою роботою- в межах Національної рамки кваліфікацій створять характеристики професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів, які тишком-нишком Квіт і Совсун ліквідували у 2014 році.
Мелитополь
В Мелитополе получил корешок зарплаты за октябрь, где оклад уменьшили с 4797гр. до 4361гр. и так у всех учителей - и вы еще г..доны будете рассказывать о повышении.. Сейчас и тупой понимает - как вы будете нас стимулировать.. Вашу гнидопартию на букву "Г" вместе с певцом трахнутым, пора давно разогнать..Во всех уважающих себя организациях и в частности за рубежом - за выслугу лет получают все и это считается уровнем уважением к сотруднику, который отдал свои годы этому производству... А вы твари забираете последнее...
Економіст
Для Мелитополь: оклад зменшитись не міг, він визначається чинними нормативними актами і прив’язаний до посадового окладу І тарифного розряду, який затверджується в ЗУ "Про Державний бюджет на 2019 рік" і не змінювався з 1 січня 2019 року. якщо у Вас конкретно менша сума в рядочку "оклад", то або навантаження в тарифікації зменшили, або працювали Ви не повний місяць. Ще можливе перерахування за вересень (це якщо у виписці є рядочок оклад з міносом). Ви ж вчитель, перш ніж молоти дурню ознайомтесь з документами.
Марія
4797грн. - це був оклад з підвищенням на 10%, що має бути з 01.09.2019року, а 4361 грн. - це оклад, який підвищувався. Скоріш всього, вам сплатили за старими окладами, бо не вистачало коштів на оплату праці.
Коментувати
Анна
Треба бути несповна розуму, щоб сказати, що вчитель математики в 11кл отримує за те, що звертає увагу на поля. Чи початківець, для якого щоурочна перевірка зошитів- це закон. Як тільки знімуть за це доплату- жоден мовник не відкриє і не перевірить робочий урок. А для чого ? Адже оплата така ж, як і в фізкультурника. А класне керівництво? Хто журнал вестиме? Телефонуватиме батькам з приводу відсутності дитини? Водитиме молодших до їдальні чи шнурки їм зав’язуватиме? Моя бабуся на відірваних від реальності людей казала "воно якесь планетувате". Це я про сьогоднішніх законотворців.
Слушна думкаD
Для Анна: Вони жодної уяви не мають ні про роботу класного керівника ,ні про перевірку зошитів, скільки часу додатково витрачається на ці види роботи. Але ж не всі вчителі -класні керівники і не всі перевіряють зошити...Хочуть усіх зрівняти ?..
Коментувати