Президент скасував указ про шкільну форму

Також буде знято заборону на використання іноземних тканин для виготовлення форми

Президент скасував указ про шкільну форму

Президент Володимир Зеленський визнав указ «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти» від 12 червня 1996 року таким, що втратив чинність.

Відповідний указ оприлюднений на сайті адміністрації президента.

Як відомо, у квітні цього року на сайті президента була зареєстрована петиція про відміну обов'язкової шкільної форми та скасування відповідного указу.

Також під час форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся у Києві, Володимир Зеленський повідомив, що в Україні буде знято заборону на використання тканини іноземного виробництва для виготовлення шкільної форми.

Освіта.ua
20.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Томків Олег
Всі хто за форму, це недомірки, які мали зріст 155см, максимум і ходили в одному комплекті форми років 5)). Ви серьозно? В нас у школі схиляють купувати светри, які треба вдягати через голову, і теніски. Скільки тенісок повинна мати дитина, щоб виглядати чисто і охайно? Просто місцевим диктаторам ( тобто окремим директорам) свербить мати свою одинаково вдягнену армію. Нехай починають з себе. Пропоную наступне: 1.) Директор одягає форму, яку він пропонує і ходить 2 місяці; 2.)Після 2-ох місяців всі вчителі в школі теж вдягають формуі і ходять 2 місяці; 3.) І нарешті всі учні захоплені "позитивним" прикладом директора і вчителів масово вдягають форму і задоволенням переходять на шкільну форму. ІДИЛІЯ. СУСПІЛЬСТВО МАЙБУТНЬОГО, ТОБТО "КОМУНІЗМ" ЗБУДОВАНО В ОКРЕМО ВЗЯТІЙ ШКОЛІ)).
Катя
Це добре,що відмінили шкільну форму але у мене є питання:чи може моя дитина носити шорти в школі?
бабушка
зовнішній вигляд повинен узгоджуватись з внутрішнім . ддитині має бути зруяно, красиво, комфортно. можна про все домовитися. виробник подумай про дітей, в першу чергу.. щоб ціна була доступна. а яка заробітна плата у батьків? Які доходи і витрати
Анна
Яке щастя! Серед більш ніж ста відмінених указів багато дуже важливих, які наповнювали місцеві бюджети. Які йшли і на освіту. Зате роздули шкільну форму. Якої і так давно не було, рішення про неї приймалося закладом. А, може, в шортах? Котитися в прірву в шортах веселіше.
Світлана
І що хорошого в цьому. Перше. Має бути якийсь порядок. І друге взагалі на голову не налазить - а як же підтримка національного виробника.
Учитель
Цілком підтримую. Це було очевидно давно. Індивідуальність треа виховувати, особистість. Учневі повинно бути комфортно і зручно. Одним дітям потрібний теплий светр, іншим - футболка з коротким рукавом, бо адаптація до температурного режиму у всіх різна, як і імунітет. А розповісти учням і батькам (при потребі) про естетику і гігієнічність одягу, думаю, учителі зможуть.
Юлия
Моя мама учителем работала. Стажа у неё 55 лет. Пенсия на сегодняшний день 4750грн. До марта была 4100грн.
Давайте дальше!
А теперь бы Зе пошёл дальше: вернуть пенсию по выслуге учителям при педстаже 25 лет.!
ммм
Для Давайте дальше!: а почему только учителям? у нас дофига пенсионеров с 40летним стажем и они получают минималку. чем учителя лучше сидя на попе и не махая лопатой,?
QWERTY
Підіть ви попрацюйте хоч один тиждень вчителем, тоді подивимось як заговорите...
Коментувати
Руслан
Давно назріло це рішення. Не формами вимірюються знання учнів. Я, як директор школи, підтримую. Учні, яким комфортно у школі, показують набагато кращі результати у навчанні. Совок потрібно викорінювати із шкіл. Це школа, а не армія. Учні - це особистості, а не стадо. З учнями потрібно вести діалог, а не монолог.
Олена
Для Руслан: а як Вам формулювання " корпоративний стиль"? Якщо Ви бачите у Ваших учнях стадо, то форма чи її відсутність нічого не змінять.
Степан
Якраз таких директорів і потрібно побільше, які бачать і дітях особистості, а не як ви - стадо.
Лара
Видно, в елітних школах Европи бачать в учнях стадо. Бо бач, там навіть , якщо шкарпетки не того відтінку, виключають зі школи. І вимоги там досить жорсткі, бо виховують еліту, яка буде керувати.
Коментувати
ммм
у учілок збій програми, що вереску не чути? зазвичай вже тут повинно бути шумно. а, в них заразбій програми!
Л
Для ммм: Ммм: Навчись писати, а потім будеш "верещати" про учителів.
ммм
Для Л: о класіка дибульності ЦУ почала давати. у тебе збій прямим ходом. цим коментом Л призналось, що у збій у голові Л почався за планом.
Л
Для ммм : "Дибульность" воно і в Африці ДИБІЛ.
Коментувати
Семен
Ура! Тепер і учні, і вчителі матимуть право ходити до школи в шортах! Не тільки ж депутатам можна))). Який мудрий у нас президент! Почав з головного! Я в шоці
ммм
Для Семен: на батьки сос кажуть, що як раз у постанові до скасованого тепер вже закону шорти були дозволені. ))) вчителі не читають законів. хм треба під носа усе готове класти "... к указу президента є відповідна Постанова Кабміну на виконання Указу. ))) І ось в цій постанові прямо в п.першому додатку розписані комплекти форми. І є пункт костюм літній: "довгих штанів або шортів, сорочки....та футболки."
Коментувати
Местный
Вопрос про дресс-код для учителей снят автоматически. Теперь в чём хочу - в том и прихожу.
ммм
Для Местный: а при чем тут учителя? закон разве касался учителей? я так понимаю, учителям по причине юридической тупости єтот закон тоже применили? так вот єтот закон не касался уителей, а значит форма для учителя межет бьіть введена директором для учительского состава аж бігом.
QWERTY
Тут головне не забувати "зустрічають по одягу проводжають по розуму"
Коментувати
Симон Болівар
Інтелекту у Зе на більше не вистачило. Якщо сюди добавити в парламент ще й Совсун, то ці кадрюги навичваряють ....
Бой
Отлично! В школах итак приходили в чём попало,теперь будут легально ходить в джинсах и майках. Уже была статья о том что официальная форма придаёт серьёзность, и ответственность учащимся. И без того сидят на уроках пъют колу сидя в смартфонах.
ммм
Для Бой: т.е. на ваш взгляд форма учит? вьі реально совок.
Artem
сидят на уроках, пьют колу и залипают в смартфоны все, не зависимо от наличия формы.Такое уж поколение. Нечего форму сюда приплетать. Если ученик раздолбай и не хочет учится - он будет раздолбаем и в форме, и без.
ммм
Для Artem: вьі описали класскичекскую картину, когда учителя не умеют работать с современньім ребенком. поєтому назвать учителей словом современньій учитель даже рука не поднимается.
Коментувати
вредний
МАЛАДЄЦ! Найголовніше в реформуванні освіти) Наступний крок - скасувати уроки, підручники, вчителів) Прагнемо до європейської освіти)