Учителі мають отримувати повну зарплату, - профспілка

Невиконання у 2019 році вимог постанови про підвищення окладів педпрацівників є порушенням

Учителі мають отримувати повну зарплату, - профспілка

Невиконання у 2019 році вимог урядової постанови від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» щодо підвищення на 10% посадових окладів педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, є порушенням законодавства. Про це йдеться у коментарі Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки у відповідь на звернення освітян.

У профспілці підкреслили, що згідно зі згаданою постановою, посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищуються з 1 січня 2018 року на 10 %.

«Зазначеною постановою не обумовлено встановлення підвищених посадових окладів лише на 2018 рік. У 2019 році посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, мають підвищуватися на 10%», - наголошують у столичній профспілці освітян.

Освіта.ua
20.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина Саливанова
А якщо ще й відправляють у відрядження й не повертають витрачені кошти на білети, проживання тощо? Нам за2016-2017 навч.рік ще досі не повернули, не кажучи вже про цей...
Галина
Для Марина Саливанова: що означає не повернули за 2016-2017 роки. А що була виставлена кредиторка, позабюджетна кредиторська заборгованість - це бюджетне провопорушення. Всі статті видатків, які не відносяться до захищених (зарплати, енергоносіїв, соціальних виплат) реєструються лише в межах кошторису фінансового року. Ви взагалі наказ про відрядження читали? Там були слова про виплату відряджень за рахунок бюджетних пр значень?
Коментувати
Володимир
Шановні працівники освіти! Головне завдання міністерства освіти і профспілок - встановити посадовий оклад по 1 тарифному розряду ЄТС на рівні мінімальної зарплати в Україні. Той міністр освіти, який це запровадять увійде до історії України. Друзі, дбати потрібно про усіх працівників освіти, які працюють поруч з вами! Тоді буде можна казати про результати реформ в освіті, в державі. Сьогодні є усі підстави в уряду встановити оплату по 1 тарифному розряду ЄТС у сумі 4 173 гривні, виплачувати їх законодавчо врегульовано з парламентом. Отже, вчитель відповідно до тарифних коефіцієнтів ЄТС отримуватиме гідну зарплату, враховуючи окрім окладу, усі належні надбавки, доплати, тощо. Дану ініціативу можна запровадити вже з 1 квітня поточного року, адже у 1 кварталі суттєво збільшились надходження до держбюджету в тому числі, доходи з розмитнення ввезених автомобілів з країн Європи. Прошу міністра освіти України прокоментувати дану пропозицію, тут, у своєму коментарі до зазначеної пропозиції.
ІГОР
У нас дивна держава, водій шкільного автобуса та кухар, отримують заробітну платню, меншу чим прибиральниця!!! А рівень відповідальності який??? Учитель, котрий тільки прийшов працювати у школу отримує грн на 300 більше від прибиральниці!!! Вся реформа
ВЧИТЕЛЬ
По суті, з 1 по 12 розряди ЄТС однакові посадові оклади на рівні мінімальної зарплати. Лише 13 і 14 ( І категорія та вища) отримують трохи більше. Всі ці підвищення це окозамилювання. Потрібно щоб І розряд відповідав мінімальній зарплаті, от тоді буде видно суттєву різницю в оплаті праці згідно ЄТС.
ІГОР
Для ВЧИТЕЛЬ: поки не прирівняють 1 розряд до мінімалки, буде урівняловка заробітних плат
Коментувати
Владимир Белый
А не можна якось чіткіше і не канцелярською мовою відобразити де з 1.01. 2019 маємо 10% з причини підвищення мінімальної, а де те, що якби мало бути і згідно чого?
думка
Заробітна плата міністра освіти і науки Лілії Гриневич за січень становила 38,5 тис. гривень, її заступників – від 18,4 тис. до 37,1 тис. гривень, державного секретаря міністерства – 70,6 тис. гривень. Про це сказано у відповіді Міністерства освіти і науки на запит Українських Новин.
Віктор
У нас зняли 15% за престижність(тепер 5%). Отак підвищили,що вийшло менше ніж було. Освітня реформа в дії.
Геометрія
І ще раз НЕОБХІДНО нагадати, яку ВЕЛИКУ зарплату отримують вчителі. (НАГАДАЮ: 2017 - 50%, 2018-25% і 10%, 2019-10%) (НЕ загубіться в цифрах)
Микола
Для Геометрія: Це не геометрія, а математика. Якщо бути точнішим то 2017р збільшили майже на 38%,2018-20%. Якщо б початкова зарплата (грудень 2016р.) була 10 тисяч, то тоді можна говорити про гідне життя педагогів. Тепер молодий вчитель без стажу, без доплат за класне керівництво, завідування кабінету має менше мінімальної. Те що лунає з екранів телевізора не завжди правда.
Запитання
А скільки вчитель втрачає при нарахуванні 100% лікарняного???
Nina Vasilisovna
В усьому світі доходи визначають як брутто і нетто... Але ніде доходом не вважають оподатковані суми!!! Лиш тут у нас. І є серйозні покручі в освіті одні мають 7, 5, а ін.10-15 тис. грн., а це реальна дискримінація.
Коментувати