КМУ не оприлюднює постанову про зарплати у вишах

Кабмін зволікає з оприлюдненням постанови про підвищення оплати праці науково-педагогічних працівників

КМУ не оприлюднює постанову про зарплати у вишах

Кабінет Міністрів зволікає з оприлюдненням постанови про підвищення оплати праці науково-педагогічних працівників з 1 січня 2019 року. Про це йдеться у зверненні Профспілки працівників освіти і науки до прем’єр-міністра та міністра освіти і науки.

У профспілці наголошують, що постанову про підвищення оплати праці науково-педагогічних працівників було прийнято на засіданні Уряду ще 18 грудня 2018 року.

Разом з тим, станом на 21 січня зазначена постанова не оприлюднена, що призвело до численних звернень науково-педагогічних працівників та профспілкових органів.

«Такі зволікання Кабінету Міністрів України та бездіяльність міністерств не сприяють поліпшенню довіри освітянами державній владі, викликають їхнє справедливе невдоволення та обурення», - зазначають у профспілці.

У зв'язку з цим, Профспілка працівників освіти і науки вимагає прискорення оприлюднення прийнятої Кабінетом Міністрів 18 грудня 2018 року постанови про підвищення з 1 січня 2019 року оплати праці науково-педагогічних працівників.

Освіта.ua
21.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
пані міністерко та ін.! а за які 9 % вчителям говорили, отримали за січень заробітню платню, нічого не змінилося - сума така як і в минулому році!
DOCENT
Засідання Уряду, 23 січня 2019, середа, 11:00 4.  Проекти постанов Кабінету Міністрів України 4.18. Про підвищення посадових окладів науково-педагогічних працівників  https://www.kmu.gov.ua/ua/meetings/zasidannya-kabinetu-ministriv-ukrayini-22-01-2019
людина
Який народ - такі й політики. І чого тут даремно ремствуват? Поки підприємці тупо платять налоги й не стежать, куди йдуть їхні гроші, красти ніхто не перестане, а значить -ділитися з вчителями ніхто не буде.
Leonid
Для людина: Податки, податки, а не налогі!
Коментувати
людина
Який народ - такі й політики. І чого тут даремно ремствуват? Поки підприємці тупо платять налоги й не стежать, куди йдуть їхні гроші, красти ніхто не перестане, а значить -ділитися з вчителями ніхто не буде.
Макрон
Ого як грізно профспілка вимагає! Напевно кабмін аж злякається і оприлюднить постанову! Ну то і ідіоти ті освітяни і та їх профспілка! Аж соромно за тих безхребетьків. Брали б приклад з Европи, зокрема з Франції де страйк жовтих желетів вже скільки триває і народ вибиває у влади своє! А тут ті фейкові профспілки і залякане освітянське бидло!
Іван Іванович
Вони давно вдже всіх мають вчителя і науковців в одному місці. Брехачі ще ті, головне пообіцяти , а люди дурні проковтнуть і наїдяться обіцянками Злидні давно всіх вчителів нагнули. Влада забрехалася!!!!
педагог
Окрім дикого сміху ця новина нічого не викликає! сОБІ ТОЧНО НЕ ЗАБУЛИ НАМАЛЮВАТИ І З/П І ПРЕМІЇ