Гройсман пообіцяв освітянам підтримку бюджету

За словами прем'єра, підвищення заробітної плати вчителям на майже 50% є лише першим кроком

Гройсман пообіцяв освітянам підтримку бюджету

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголошує, що нині українська освіта є пріоритетом для уряду. Про це він сказав під час відвідання однієї з шкіл Київщині.

«Я хочу запевнити усіх вчителів України, що і в наступному році ви отримаєте підтримку українського уряду і бюджету. Ми будемо інвестувати в освіту для того, щоб ви спокійно могли робити свою справу і вкладати найкраще у прекрасних дітей, тому що вони сьогодення і майбутнє нашої країни. Від того, наскільки вони будуть конкурентними, освіченими, залежить, наскільки буде успішною наша прекрасна країна», - сказав прем’єр.

За словами Гройсмана, підвищення заробітної плати українським вчителям на майже 50% є лише першим кроком.

«Для нас - для уряду, для мене як прем'єр-міністра - дуже важливо повертати довіру, повагу до української освіти. А зробити це можна, якщо віддамо належне українському вчителю», - запевнив він.

Освіта.ua
26.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просьба
Мой директор предварительную нагрузку выставляет как окончательную мне. Она преступает Закон! Значит аморальный человек. Если таких много и за ними стоит кто-то, то нужно исправлять ситуацию. У Вас так много служб, людей, найдите кому поручить выявить таких "Малышей". Они бросают тень на страну, ее службы, ...
Pasufik
Якщо 60% ВВП у тіні звідки взяти гроші на суттєве підвищення зарплат? У злодійському суспільстві один грабує другого і при цьому корчить приємну гримасу. Проблема у тому, що одним вдається грабувати інших, а решті -ні. І оці порядні люди змушені закликати безсовісних, аби ті одумалися і поділилися прибутками з суспільством. Чи ви бачили у Франції або Німеччині, щоб хтось на тротуарі продавав сир, сметану чи молоко? Тут же підійде полісмен і спитає вас про дозвіл або ліцензію. А як немає штраф буде такий, що за півроку не виплатиш. І це у багатих країнах. Американець декларує кожну зароблену копійку, аби не мати справи з податковою службою. У США несплата податку є найганебнішим злочином проти держави з відповідним покаранням. А ми далі дискутуємо і закликаємо один одного до совісті. І помаленьку гробимо власну державу, яка як подарунок впала нам з неба. Спрощена система оподаткування тільки сприяє грабуванню бюджету, а потім ми хочемо пенсії, соціалку, медицину. З чого?
Олег Омельченко
Сказав - зробить. Скоротять відсотків 30-40 вчителів і 20-25% шкіл. На зекономлені гроші збільшать зарплату решті.
Директор
Шановний, Прем’єр міністр! Підкажіть Міністерству освіти і науки України, що у нас є трудове законодавство. Відповідно до якого вчитель перед відпусткою повинен знати попереднє навантаження (можливо вчитель буде шукати додатково години у іншій школі). Станом на ранок 29.05.2017р. на сайті МОНу немає наказу про навчальні плани на 2017-18 навчальний рік. До речі директор теж людина (інколи совісна) і йому потрібен час, щоб підготувати навчальний план по школі та вчасно ознайомити вчителів із навантаженням.
Мирослава
Для Директор: Ми наказу МОНу не чекали.Провели комплектацію згідно попередньої нормативної бази +9 клас (новий держстандарт)
Коментувати
Местный
Не малое количество учителей уже пустили на эту новость слюну и восхваляют "великого гройсмана". Ибо учителя стал рабом, который наивно верит и наивно ждёт. Раб администрации, раб родителей учеников, раб чиновников любого ранга. А рабу запрещено думать. Тут за апрель ещё зарплаты не дали, а воно уже наобещало.
Корупціонер
Вінницька обл Калинівський район єдиний у області,де ЗОВСІМ не виплачують надбавку за престиж.Ніякого підняття на 50% не відбулось навіть близько
Яна
А воспитателям 3200,-20%,2560,и у няни 2700,смысл было учиться???))
Юлія
Дякую велике) Тепер я, як молодий вчитель, замість 1600 маю 3200. Тепер мені легше прокормити свою маленьку дитину. Всього лише залишилось 3 роки почекати до наступної категорії, і три роки жити на 3200.
Володимир
Брехня, підняли тільки викладачами загальноосвітніх предметів а спецпредметникам навіть надбавки урізали, ось і виходить, що в одному навчальному закладі а однакову роботу різниця в оплаті в два рази. Хіба можна так, де ж совість пане прем’єр?
Наталя
Для Володимир: Повністю підтримую — поділили на білих та чорних, а про профтехосвіту взагалі не думають
Коментувати
Ірка
А про викладачів Вишів забули? Викладачів Інститутів та інших науковців??? Як прожити на 3200??,)
мила
Для Ірка: Ну не получают в вышах 3200.
Коментувати
Игорь
А КУДА ВСЕ КОММЕНТЫ УБРАЛИ?? ГРОЙСМАН РАСПОРЯДИЛСЯ?
це правда
Молодий учитель отримує справді менші за техперсонал. І Відповідальність різна.Чи не так?
Лора
а для вихователів ДНЗ як завжди нічого нема! навіщо ж ми закінчували ці вищі освітні заклади, краще на няню перейти, там більша запрлата і відповідальність менша!!!?((((
Сало України
Пане прем’єре. всі технічки і сторожі шкіл Вам дуже дякують! Не зря ми школу пропускали, і двійки отримували.Тепер у нас вища зарплата ніж у відмінників,які учителями стали.
Корупціонер
Для Сало України: Вова Гройсман теж рідко школу відвідував.На базарі пропадав,яким тато керував
Коментувати
Игорь
СПЛОШНОЕ ВРАНЬЕ НА КАЖДОМ ШАГУ!!! Где Постановление Кабинета Министров о повышении окладов ЕТС с 1 мая?? Прожиточный минимум, к которому привязаны все оклады по тарифной сетке с 1 мая и с 1 декабря официально повышен!! ГДЕ ЖЕ ОБЕЩАННЫЕ ИЗМНЕННЫЕ ОКЛАДЫ?? ВЕДЬ С 1 ЯНВАРЯ В ПРОЦЕНТНОМ ОТНОШЕНИИ ЗАРПЛАТА БЫЛА УВЕЛИЧЕНА ТОЛЬКО ЛИШЬ НА 19,9 %!! Куда же вы остальные тридцать спрятали?? Глядя на всё это, ЛИШНИЙ РАЗ УБЕЖДАЕШЬСЯ В ТОМ, ЧТО ТАБАЧНИК Д.В., АЗАРОВ Н.Я., ЯНУКОВИЧ В.Ф. - СВЯТЕЙШИЕ ЛЮДИ!!!!
це правда
Для Игорь: А що це ви їх згадали? Все могли "СВЯТЕЙШИЕ ЛЮДИ!!!!" розрулити і недопустити того що було. Але вони поступили інакше.
Игорь
Цілком з Вами згоден! Тому цих потрібно гнати якомога далі!! Такої брехні щодо піару навколо підвищення зарплат не було навіть за скрутних часів при Ющенку!!
Коментувати
просто ВЧИТЕЛЬ
Пане Прем’єре, Ви поверніть 20% за престижність і підвищіть на 50%, зберігши при цьому стабільність гривні і не допустіть зростання цін - от тоді вчитель скаже Вам справжнє ДЯКУЮ!
Наталія
За одну ніч, коли долар зріс втричі, ми стали втричі менше отримувати, але про це вже всі забули. А от 50% , які ніщо не покривають, згадують систематично. А в скільки разів газ здорожчав, а комуналка? Чи не досить випробовувати наше терпіння, пане прем’єре?
Алла
Для Наталія: Тобто вам не подобається , що зарплату збільшено?
мила
У меня сын поработал в школе 4 месяца. За 14 часов получал чистыми 2600. Было бы 18, ну получил бы 3 с небольшим. Это при том, что у нас платят 20% + 10% за гимназию. Будет молодой парень работать в школе?
Правдолюб
Для Алла: Це ви називаєте збільшенням? При Януковичу ( я не підтримувала його, але ж...)моя зарплатня складала 400$ (в еквіваленті до гривні), а зараз- 190$! Де, скажіть, ПІДВИЩЕННЯ, про яке всі торочать?
Коментувати
слова подяки
Дуже дякуємо за за те, що хліб подорожчав на 2 гр, електроенергія у 2 раза, вода, тепло і всі інші послуги. Ваших 50 %, от якраз на 50% це все покривають. Не глузуйте з простого учителя. Ви підняли мінімалку за що дійсно, вам багато людей вдячні. Але хоч трішечки підніміть статус простого освітянина. За престижність 20 % всім обов’язково - це те чого від вас чекають.