В мережі з'явився тест на знання оновлених програм

Тест розрахований для вчителів, які бажають перевірити себе на предмет знання змін в програмі

В мережі з'явився тест на знання оновлених програм

Директор Стрийської школи на Львівщині Сергій Запісов розробив і виклав у відкритий доступ тест на знання змін до оновлених програм початкової школи.

Експрес-тест розрахований для вчителів початкових класів, які бажають здійснити самоперевірку на предмет знання ключових змін в оновленій програмі початкового навчання 2016-2017 навчального року.

Автор онлайн-тесту перед виконанням завдань тесу рекомендує ознайомитись з коментарем-підказкою. Тест містить 25 завдань. По завершенню роботи над тестом кожен бажаючий отримає свій результат.

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, створений тест вже пройшли понад тисяча вчителів.

«Це прекрасний приклад того, як нові технології дають змогу швидше і ефективніше доносити інформацію. Але найголовніше - це приклад того, що саме директори шкіл своєю позицією можуть пришвидшувати запровадження нових підходів до викладання у школах», - наголосила міністр.

Разом з тим, Лілія Гриневич зазначила, що від низки батьків надходять звернення, що на батьківських зборах вчителі дають зрозуміти, що не поспішатимуть із виконанням оновлених програм, критеріїв оцінювання і методичних рекомендацій.

«Нагадую райуправлінням освіти про необхідність провести засідання методичних об'єднань вчителів-початківців і донести до всіх фахівців запроваджені зміни. Вся інформація про оновлення для початкової школи є на сайті МОН», - наголосила Лілія Гриневич.

Пройти тест

Освіта.ua
30.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Голосzнарода
Як на мене, то міністерство приділяє занадто багато уваги початковій школі, при тому обділивши увагою всі інші ланки та вищу освіту. Які навички, що навчають в початковій школі, необхідні дитині для здачі ЗНО та навчання у вузі, - читати, писати, розв’язувати приклади та задачі, бо всі інші формуються починаючи із середньої ланки. Так само вчителю, до якого діти приходять в 5 клас, потрібно, щоб діти вміли читати, писати, рахувати, все інше він сам научить.
Голос,
ты с детьми вообще имел дело? Собственных имеешь?
Голосzнарода
Для Голос,: це ти на що натякаєш - що кожна людина сама має вчити власних дітей?
Сам(а)
Для Голос: думай. Я никогда не намекаю. Я задаю вопросы...
Коментувати
Оксана
Директору нічого було робити влітку. навіщо мені знати про зміни в 3 класі (у мене 1-й), якщо через рік прийде нова гриневич чи табачник і все змінить?!!
indigo
Дуже смішно... Це замість оновлених підручників?