Лілія Гриневич: тест на знання змін до оновлених програм

Директор Стрийської школи розробив тест на знання змін до оновлених програм початкової школи

Лілія Гриневич: тест на знання змін до оновлених програм

Автор: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки

Тест на знання змін до оновлених програм початкової школи розробив і виклав у відкритий доступ директор Стрийської школи на Львівщині Сергій Запісов - і його вже пройшли понад тисяча вчителів. Це прекрасний приклад того, як нові технології дають змогу швидше і ефективніше доносити інформацію.

Але найголовніше - це приклад того, що саме директори шкіл своєю позицією можуть пришвидшувати запровадження нових підходів до викладання у школах.

Хочу також подякувати Svitlana Oleksiuk - на сторінці цієї директорки школи ви знайдете чудову інфографіку нових шкільних правил згідно з оновленими програмами, критеріями оцінювання та методичними рекомендаціями для початкової школи. А Сергій Горбачов (Sergii Gorbachov) першим зробив опис змін до програм для своїх вчителів і також виклав у відкритий доступ.

Водночас, від низки батьків надходять звернення, що на батьківських зборах вчителі дають зрозуміти, що не поспішатимуть із виконанням оновлених програм, критеріїв оцінювання і методичних рекомендацій.

Нагадую райуправлінням освіти про необхідність провести засідання методичних об'єднань вчителів-початківців і донести до всіх фахівців запроваджені зміни. Вся інформація про оновлення для початкової школи є на сайті МОН. А для тих, хто вже ознайомився - тест від Сергія Запісова http://m.onlinetestpad.com/t/ebaa12c79fb748ef8fd1eb926ff2c6…

Оригінал

Освіта.ua
30.08.2016

Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
bela
Та зніміть на ксероксі ті підручники для своєї дитини. Ой, тільки не кажіть: А у меня нету денюжки на бумагу ))))
Пелагея
Давайте обсудим реальную жизненную сторону "змін": когда мой ребёнок получит все учебники (4 класс), которые, как обещали, в школах должны быть с прошлого года?!!! Тест для министерства образования (выберите правильный ответ): 1) нам покупать их самостоятельно? 2) всем ученикам 4-х классов носить в школу планшет? 3) ничего не делать, министерство обеспечит всех детей учебниками до 10.09. 4) министерству всё равно, тема закрыта, решайте проблемы сами. 5) Ваш вариант ответа. Уважаемая Лилия Михайловна! Если не будут доведены до логического конца предыдущие анонсированные Вами "зміни", доверие будет утрачено окончательно.
Богдана Горецька
цікаво, коли вже встигли відбутися батьківські збори з обговореннями програм викладання?
ха-ха-ха
Для Богдана Горецька: "блондинки" рулять
Коментувати
Андрей Козак
Я слышал, все изменения - это рекомендации, применение которых "на розсуд вчителя".