Уряд надасть 500 млн дотацій на порятунок ПТУ

Уряд ухвалив рішення про надання стабілізаційної дотації на підготовку кадрів у закладах профтехосвіти

Уряд надасть 500 млн дотацій на порятунок ПТУ

4 лютого уряд ухвалив постанову, що дозволяє вирішити проблеми фінансування ПТУ та забезпечити належне їхнє фінансування за рахунок надання місцевим бюджетам стабілізаційну дотацію з Державного бюджету на підготовку кадрів у таких освітніх закладах. Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідно до цього рішення, кошти на фінансування ПТУ на загальну суму 500 млн. грн. будуть спрямовані обласним бюджетам, які далі будуть розподілятись між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу.

«Прийняття даної постанови дозволить допомогти місцевим бюджетам, які наразі не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти та забезпечити належне фінансування та функціонування ПТУ», - йдеться у повідомленні урядової прес-служби.

Як відомо, 4 лютого Верховна Рада ухвалила законопроекти щодо змін фінансування професійно-технічної освіти.

Закони покликані забезпечити збереження закладів профтехосвіти, які опинились на межі руйнування внаслідок прийняття урядового закону «Про Державний бюджет на 2016 рік».

Освіта.ua
04.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
А почему сразу не дали? ......................................................................
Zinger
Для Натэл: Тому що ВР зайнята дерибаном посад. Їм зараз важливіше розвалити уряд, ніж вникати у деталі роботи тієї чи іншої сфери. А ми так сподівалися, що прийдуть нові обличчя і матимемо прогрес. Натомість маємо неадекватного Березюка, оголтілого Ляшка і Тимошенко, що притаїлася і чекає свого реваншу. Лебідь, щука і рак української політики як у зачарованій казці продовжують робити свою чорну справу!
Натэл
Вы знаете, у меня такое чувство, что просто никто не понимает, что вообще нужно делать со страной и 40 миллионами.
Коментувати