Учні отримають комплект для ДПА з іноземної

Завдання ДПА для всіх випускників складатимуться з окремого зошита та бланка відповідей

Учні отримають комплект для ДПА з іноземної

У Міністерстві освіти і науки відбулась нарада методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти, у ході якої було обговорено питання проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2015/2016 навчальному році.

За словами головного спеціаліста департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко, цей навчальний рік є перехідним.

Зокрема, Міністерством освіти і науки прийнято рішення, що ДПА з іноземної мови відбудеться у загальноосвітніх навчальних закладах на базі програми розробленою МОН для ЗНО яке буде проводитись у 2017 році.

Окрім того, завдання ДПА для всіх учнів 11 класу складатимуться з окремого зошита для учня, а також окремого бланка відповідей. Завдання з усіх іноземних мов будуть однаковими.

«Ми звернулися до «Go-Global» для того, щоб кожна дитина змогла отримати безкоштовно комплект для проходження державної підсумкової атестації з іноземної мови. Кожна школа також безкоштовно отримає комплект матеріалів», - зазначила головний спеціаліст МОН.

Під час наради було презентовано проект «Go-Global». Проект запроваджений разом з Британською Радою в Україні для професійної підготовки учителів.

Освіта.ua
24.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вроде Мавроди
Недолго музыка играла! Только в прошлом году разрешили преподавателям иностранного языка самим готовить задания для ДПА, а не покупать разные «поделки» от министерства, а в этом году предприимчивые наши «министры и МИНИстерши» нашли, как заработать! Пригласили «МММ»! Говорят, для учеников бесплатно. Каждый год так говорят. Так что, копите денежки…для МММ.