Програма «Вчителі англійської мови - агенти змін»

Учителів англійської мови запрошують для участі у програмі покращення якості викладання англійської

Програма «Вчителі англійської мови - агенти змін»

18 листопада 2015 року в Україні стартувала Програма «Вчителі англійської мови - агенти змін», що розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».

Метою програми є покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовка тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та Києві.

З 7 областей-учасників проекту буде відібрано по 1 вчителю з кожного району області. У Києві буде відібрано по 1 вчителю з кожного району міста. Загалом буде підготовано до 170 тренерів з англійської мови. Другий етап передбачає покриття всіх регіонів України.

Перший тренінг відбудеться з 21 лютого по 26 лютого 2016 року, метою проведення якого стане вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови.

Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні 2016 року.

Кандидати для участі у програмі повинні мати педагогічний стаж не менше 5 років у середній школі, підтвердження професійного розвитку за останні 2 роки, а також бажання та вміння проводити семінари, спостерігати за уроками з метою надання методичної допомоги вчителям англійської мови в районних центрах області.

Відібрані вчителі повинні будуть провести тренінги для щонайменше 20-ти вчителів у своєму районі.

Строки реалізації Програми: листопад 2015 – грудень 2016 року.

Участь у конкурсі є безкоштовною. Усі витрати на проведення тренінгів будуть відшкодовані партнерами Програми.

Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності вчителя, тренінгу тренера та отримання сертифікату тренера, передбачена фінансова підтримка у розмірі 2000 грн на місяць з вересня по грудень 2016.

Останній день подачі заявок - 15 грудня 2015 року. Успішні кандидати отримають лист-підтвердження між 15 та 22 січня 2016 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ ОНЛАЙН

Освіта.ua
19.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Дуже прикро, що кампанія не розрахована навчителів приватних шкіл, оскільки випускникам-магістрам ВНЗ місцеве управління освіти відмовляє у працевлаштуванні до ЗСШ вже понад 6 років, аргументуючи це тим що вакансії в школах відсутні.
Віра
СЗШ № 228 м.Києва, учитель англійської мови Давиденко Віра
Репетитори України
Для Віра: Реєструйтесь у нас на порталі http://repetitor.org.ua/register, допоможемо з пошуком учнів
Коментувати
Вчитель
Чергові заходи для галочки і не ефективного використання коштів! Мабуть велика черга стоїть – аж 2000 гр на місяць – купа грошей! А ще – купа звітів!.. Іноземна мова, як балет, - щоб бути у належній формі потрібно самому постійно слухати, читати, писати, спілкуватись. Інтернет дає широкі можливості для самоосвіти з усіма зручностями (вдома за своїм комп’ютером). Було б справжнє бажання! І ніякий тренер не вкладе в іншу голову знання, тим більше за якихось декілька занять.
Татьяна
Цілком з вами згодна. А хто буде тренер: вчитель-методист ройону чи звичайний сільський вчитель? Відповідь не потрібна...
Коментувати
!?..
Таке враження, що збираються готувати тренерів їзди на велосипеді.
Голосzнарода
Хороша програма, тільки тенденція за останні 10 років в загальноосвітніх школах така, що зумисне беруть вчителів з неналежною освітою або із низьким знанням мови. Пару років назад на курсах підвищення кваліфікації вчителів англійської мови мені доводилося спостерігати таку картину: молоду вчительку, що читає англійські тексти так ніби, вони написані фонетичним письмом, а не архаїчним, виявилось, що вчителька закінчила педколедж із спеціальності початкові класи із правом викладання іноземної мови (німецької), от вона і англійською читає як і німецькою. Тим більше пару місяців назад мені теж доводилось стикнутися із подібним: послухавши поради влаштуватися вчителем в сільську школу ( тут десь півгодини добиратися до селища) та почувши від вчителів в школі, що в них є вакансія вчителя англійської мови, мені задумалося звернутися до районо, але там мені відмовили, мовляв, що вільних вакансій нема.
Голосzнарода
Для Голосzнарода: Сьогодні вже батьки в тому селищі говорять, що прислали їм молоденьку вчительку, проте вони не задоволені, бо дізналися, що вона ще навчається на останньому курсі місцевого педколеджу також із правом викладання іноземної мови. Тобто сучасній школі кваліфіковані фахівці нетреба, а треба брати того, хто навіть освіти належної немає. Хоча це не проблема, адже її відправлять на курси підвищення кваліфікації в оіппо, там отримає свідоцтво і стане фахівцем, хоча не те що практику мови ніхто на тих курсах не викладає, там навіть і не перевіряють рівень знання вчителями того предмету, що вони викладають.Та і під час циклу семінарів не можна навчити іноземної мови того вчителя, який її не знає, тому я співчуваю цим так званим тренерам.
Коментувати