Студентів ознайомлять з роботами кращих учителів

МОН рекомендує використовувати матеріали конкурсу "Учитель року - 2015" при підготовці студентів

Студентів ознайомлять з роботами кращих учителів

Міністерство освіти і науки звернулось до ректорів педагогічних вишів з рекомендацією використовувати матеріали всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015" у процесі підготовки студентів. Про це йдеться у листі освітнього відомства.

Зокрема, у Міносвіти зазначають, що у фіналі конкурсу "Учитель року" у 2015 році взяли участь кращі педагоги української мови та літератури, правознавства, хімії, образотворчого мистецтва, які продемонстрували високий фаховий рівень, методичну і психолого-педагогічну підготовку, володіння інноваційними педагогічними технологіями.

У МОН повідомили, що відеозаписи конкурсних випробувань розміщено на офіційній сторінці конкурсу http://www.mon.gov.ua/teacher/ та на сайті Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти за таким посиланням http://www.moippo.mk.ua/index.php/final-konkursu-uchitel-roku-2015.

Освіта.ua
12.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
*****
Цікаво,а запитали самих вчителів-конкурсантів про можливість використовувати їхні особисті наробки для студентів?Чи як завжди,вчитель "не має права на авторське право"?