Конкурс "Учитель року" щороку вдосконалюється, - МОН

Усе краще, що було напрацьовано у цьогорічному конкурсі планується запровадити у навчальний процес

Конкурс "Учитель року" щороку вдосконалюється, - МОН

У Міністерстві освіти і науки заявляють, що з кожним роком Всеукраїнський конкурс "Учитель року" удосконалюється. Зокрема, цього року Інститут модернізації та змісту освіти у різних етапах випробувань конкурсу застосовував новітні комп’ютерні технології. Про це під час прес-конференції щодо підсумків проведення конкурсу сказав директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко.

За словами Кононенка, історія конкурсу почалась 20 років тому, а за цей час конкурс ставав більш сучасним.

"Сьогодні освіта реформується, але мета і завдання конкурсу фактично не змінились. Міністерство робить все, аби навіть в складних економічних і соціальних умовах, підтримати вчителів", - наголосив чиновник.

"МОН зараз проводить різного роду навчальні експерименти, в тому числі у викладанні окремих навчальних предметів. Все краще, що було напрацьовано у цьогорічному конкурсі – буде запроваджено у шкільний процес", - сказав директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.

У свою чергу, начальник відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації та змісту освіти Олена Артеменко розповіла, що Міністерством освіти і науки вже підписано наказ щодо проведення 21 конкурсу "Учитель року" у 2015/2016 навчальному році. Конкурс буде проходити у чотирьох номінаціях: історія України, захист Вітчизни, математика, англійська мова.

Освіта.ua
05.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шерлок Холмс
В США проводится конкурс «Учитель года». Победитель получает премию в размере приблизительно годового оклада и его школа получает столько же. Подготовка учителя к конкурсу – это дело всей школы, (дальше – штата), т.е. на это все выделяются деньги для учителя, помогают готовить рекламные материалы и т.д. А награждение «Учителя года» проходит почти так, как вручение «Оскара».
Віталій
Чергова забава МОНУ призначена для створення "видимості роботи" величезної кількості чиновників та ОІПОПП і переведення бюджетних коштів у свої кармани. Тепер почнеться давка на вчителів через методистів та директорів, щоб "виявили бажання" взяти участь. Нічого не змінюється. Як сиділи на шиях у вчителів так і сидять. Як доїли за курси, сертифікати, .... так і доять! Як заставляли брати участь у різних "дурнуватих" або "професійних" конкурсах так і заставляють! ДІСТАЛО!
вчитель
Для Віталій: згідний з вашими коментарями в районі вже почали тиснути на вчителів вимагаючи участі у конкурсі /калущина/
Коментувати
Ось так
Краще б порахували гроші, які планують на конкурс витратити, та віддали їх на шкільні туалети, чи автобуси, чи бензин для автобусів, хоч би користь була хоч комусь.
911
Для Ось так: через туалет деньги не отмоешь, а через конкурс - уже практика наработана.
Коментувати
Колега
щось ця стаття не користується особливою популярністю...
лана
Про чесність проведення цього конкурсу цьогоріч дуже багато запитань, все було визначено заздалегідь, визначені переможці знали все наперед, тому були дуже спокійні упродовж проведення конкурсу. Цікаво, журі спокійно спить?
Віталій
Для лана: Журі завжди спокійно спить! Адже завжди є зацікавленою особою!
Коментувати
salka
Имею "честь" знать одного из участников "высокого конкурса". Трудовая мораль ниже плинтуса, общая культура отсутствует. Что еще добавить?
Голосzнарода
Для salka: Зато отримує постійні похвали від начальства xD
Коментувати
Натэл
Ну хоть что- то у нас совершенствуется... .........
Викладач ПТУ
Моя колега недавно була на стажуванні в Німеччині ("потрапила в акцію" чисто випадково) - ніяких конкурсів. А якщо вчитель приносить на урок власноруч роздруковані дидактичні матеріали, кошти за це йому повертаються. Зарплата вчителя - від 2000 (у початківця) до 4000 євро, а ціни - майже на нашому рівні (дещо дешевше).
Одесситка
Да все ненавидят эти конкурсы. Кстати, МОН любит прозападные методички, в Евросоюзе есть нечто подобное?
Ірина
Люди, напишіть "захист Вітчизни" правильно.
проходящий
Маразм все крепчает. Даешь конкурсы!!! Учителю больше нечем заняться. Для МОН: если не способны действительно делать нужные реформы в школе, лучше ничего не делайте. Учитель должен учить детей, а не в конкурсах участвовать.
да..
Для проходящий: цей конкурс проводиться відповідно до Указу Президента. До чого тут МОН?
Віталій
А МОН для того, щоб пояснювати Президенту хто і чим повинен займатися. Щоб було зрозуміло куди йдемо, з чим і які очікувані результати. А то голова говорить одне, руки хочуть друге, ноги йдуть в третю сторону... Жаль тільки, що розум ніде не використовується! Безумовно це моє особисте бачення!
Коментувати
ого
Где деньги, обещанные правительством??? Какие конкурсы????