MM Publications допоможе МОН з ДПА з англійської

Співпраця між МОН та MM Publications включатиме проекти, направлені на вивчення англійської мови

MM Publications допоможе МОН з ДПА з англійської

Міжнародне видавництво MM Publications допоможе Міністерству освіти і науки забезпечити проведення державної підсумкової атестації випускників з англійської мови в 2016 році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що допомога у проведенні випускного іспиту буде надана у рамках реалізації спільного проекту з розробки ДПА для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік між МОН та MM Publications.

У МОН зазначають, що видавництво MM Publications має значний досвід створення системи оцінювання рівня володіння англійською мовою в багатьох країнах світу, що дозволить провести неупереджене тестування старшокласників українських шкіл за європейськими стандартами.

Згідно з домовленостями, MM Publications забезпечить Міністерство освіти вимогами та специфікаціями, необхідними для розробки змісту екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови, проведе пробне тестування та надасть методичну підтримку навчальним закладам.

Подальша співпраця між МОН та MM Publications включатиме реалізацію багатьох спільних проектів, таких як організація всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови, підтримка літніх мовних таборів та проведення методичних семінарів в регіонах України з метою ознайомлення вчителів з сучасними методиками викладання.

Освіта.ua
23.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вроде Мавроди
Помните знаменитую пирамиду «МММ»! Наконец-то и к нам пожаловали на «реалізацію багатьох спільних проектів»! А вы «помилки, помилки»…
мамы
да, чего вы, вот пусть проверят и тогда будет видно на каком мы свете и что делать надо...это ж интересно! Я вот жаловалась знакомой мамочке, ребенок у которой в специализированной мовной школе, где крутой типа английский,... про то как у нас в общеобразовательной (додаток 1) уже 3 раз учитель поменялся за пять лет, а она ошарашила меня тем , что у них в спец.школе уже 5 раз поменялся до 6го класса, ну и радовались с ней, что мы хоть репетитора не бросили, а то б научились....
Lena Ilonen
За європейськими стандартами? Вибачте, а англійська мова в нас теж за європейськими стандартами вивчається?
almira
Для Lena Ilonen: так, звичайно, зо ПЛАХОТНИКОМ
Бувала
Для Lena Ilonen: В нас свою мову не знають а то англійська да ще за євопейським стандартом (особливо в селах і маленьких містечках)
Коментувати
Вчитель німецької мови
А для ДПА з німеької хто допоможе???Чи у нас знову присікають інші інлземні мови???Скільки можна спекулювати на мовах???
almira
Для Вчитель німецької мови: радійте, поки не ,,ДОПОМАГАЮТЬ,, приготуйте свої НОРМАЛЬНІ завдання
Коментувати
Михайло Чиж
А викладачами нашим школам MM Publications допомогти не хоче? (перевіряти і вказувати на помилки всі мастаки)