Усі випускники складатимуть ДПА у формі ЗНО

Наступного року складати іспити з формі ЗНО будуть усі учні, які здобувають середню освіту

Усі випускники складатимуть ДПА у формі ЗНО

Наступного навчального року всі випускники шкіл, а також учні які здобуватимуть загальну середню освіту у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації складатимуть шкільні іспити у формі ЗНО. Про це, за результатами засідання Колегії Міністерства освіти і науки, у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

За його словами, у 2015/16 навчальному році, перелік предметів, з яких можна буде скласти ЗНО, не зміниться.

Усі випускники шкіл складатимуть ДПА у формі ЗНО з трьох обов’язкових предметів: української мови, іноземної мови, математики або історії України.

У разі, якщо для вступу до вищого навчального закладу випускнику будуть необхідні сертифікати ЗНО з інших предметів, він матиме можливість скласти зовнішнє оцінювання.

Наступного року про також буде продовжена практика використання тестів двох рівнів складності для зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та математики.

Як повідомив директор УЦОЯО, державну підсумкову атестацію у формі ЗНО також будуть проходити всі учні, хто здобуває загальну середню освіту у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Освіта.ua
03.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ірина
Мені не потрібен сертифікат, я не хочу йти на ЗНО. Коли я зможу здати ДПА у школі та отримати документ про освіту?
Марк Відаль
Я приватний кредитор, який видають кредит для фізичних та юридичних осіб за ставкою 2%. Ви були відхилені так багато банків? Ви потрібні кошти, щоб побудувати свій бізнес? Ви потрібні кошти, щоб розширити свій бізнес? Або вам потрібен персональний кредит? Мій кредит коливається від особистого до бізнес-кредит. Мій процентна ставка дуже доступним і наш процес кредит дуже швидко, як добре. Я дійсно хочу, щоб всі ваші фінансові проблеми пішли, як тільки можливо. За додатковою інформацією звертайтеся: Кредитор: пан Марк Відаль. Кредитор Електронна пошта: [email protected] +447031981971
Оксана
Повернемо ЗНО як у минулому році!!!!!! Обов язковий тільки "УКРАЇНСЬКА МОВА, література"!!! Внимание родители 11-тиклассников!!!Нужно действовать!!! Проголосуйте пожалуйста за эту петицию на официальном сайте Президента Украины!!! https://petition.president.gov.ua/petition/17437
Анна Максимич
На даний момент я у 9 класі і не можу зрозуміти,що ми будемо здавати(які предмети)?Сайтів багато і інформація відрізняється!! На одному вказано,що Укр.мову,математику і з 12 вибрати один,а тут про іноземну мову йдеться..
Аня
Яку максимальну кількість ЗНО можна здавати в 2016 році?
Egor Nikolaev
Та главное заранее начать готовиться, тогда и проблем не будет. Всяких сайтов по подготовке к ЗНО валом сейчас. Например, вот - http://online.zno.ua/. И их тысячи) Главное, начать уже сейчас)
Egor Nikolaev
И могу ещё поделиться онлайн-тестами по ЗНО - http://zno.ua/online-testi-zno.html
Коментувати
Богдан Суховой
Можна складати ЗНО і з математики і з історії?
андрій
Шановні одинадцятикласники! Та всім кому не всеодно . Думаю, більшість не в захваті від обов’язкового ЗНО з англ. мови. Тут наштовхнулась на петицію ,але кількість голосів мізерна! Всі, хто хоче допомогти - голосуйте і підтримуйте, адже разом ми сила! https://petition.president.gov.ua/petition/2697
анна
Люди,пишіть петиціюhttps://petition.president.gov.ua/petition/2697!
Регина
Ну вот... ДПА... ЗНО... Все это бредово. Я за ЗНО. ДПА никогда не любила и только списывала или как попало писала, а вот к ЗНО готовилась, сдавала, сейчас на бюджете в универе, но хочу сдать еще раз... И тут на тебе - сюрприз! Такое только у нас бывает. Не особо удивляет.
викладач
Для Регина: Читайте уважніше, ДПА у формі ЗНО лише для випусників, для всіх інших звичайне ЗНО, правда якщо вам потрібні предмети, які винесені на ДПА, то потрібно буде здавати разом з учнями
Коментувати
Антон
всюди написано, що ЗНО обов*язкове з ІНОЗЕМНОЇ мови, а не конкретно з АНГЛІЙСЬКОЇ! не розводьте паніку!
Учень
Для Антон: А що німецьку чи французьку краще знають?
Коментувати
Анжелика
Нельзя проводить ДПА по такому количеству предметов в этом году! Тяжело подготовиться за 1 учебный год! Это однозначно СТРЕССЫ для всех учащихся 11-х классов, учителей и родителей!!! Жаль, что никто не спрашивает самих детей!
абитуриент 2016
Для Анжелика:https://petition. president.gov.ua/petition/2697. Это петиция к президенту. Подписей под ней уже много, но время ограничено. Спешите!
Валентина
Для Анжелика:О чем вас, бездельников, спрашивать? Только об одном: что вы делали в школе, почему не учились? О каком стрессе идет речь? Бездельничать в школе все 11 лет - вот вам и поделом, пусть будет наукой. Президент не настолько глуп, чтоб идти на поводу у балбесов!
Коментувати
Марина
Выпускники 9-го класса также будут сдавать ДПА в форме ЗНО с укр.мови, иностранного и математики (либо истории)?
Вячеслав
Для Марина: А как же?)Конечно!!!Эти уроды нас окончательно завалить решили)))
Коментувати
Наталья
Исчез куда-то мой вопрос. Пишу снова. Я не могу понять, студенты колледжей(училищ) будут сдавать ДПА в виде ЗНО после 2-го или после 4-го курса?
Аля
От увеличения количества стрессов (у выпускников-2016 и у учителей) - а каждый экзамен = всегда стресс - качество знаний не улучшится. Странно, как ЭТО нельзя понять... +Дети - выпускники - будут находиться в неравных условиях... ЗАЧЕМ вводить доп. экзамены - так СРАЗУ, как обухом по головам?.. Причём - без альтернативы! - ин. яз.... Какой-то переходный период - нельзя было сделать?? Как раз и родной язык подучили бы, на кот. никакого внимания никто не обращает, хотя ВНО-2015 показало, сколь низок уровень качества знаний укр-го... В общем, вопросы... без ответов... Кто-то правильно здесь написал: мол, не царское (=не министерское:-)) это дело - читать наши комментарии... НО! - хоть высказалась - попыталась... Уже легче...:-)
Валентина Ордынская
Для Аля: ЦЕ ПРАВДА!!!
учитель
Я вважаю обов`язковими Укпаїнську мову та Історію України. Англійська- по бажанню. Математика теж.Ми ж в Україні живемо!
Коментувати
аарви
Почему я не могу выбрать русский язык в качестве иностранного? Он ведь не является государственным в нашей стране. Значит иностранный, так почему нельзя-то?
прусак
Для аарви: ви можете вибрати цю мову іноземною в іншій країні. У нас перелік "іноземних мов" у навчанні визначений. Пруської мови теж не можете вибрати - такої немає. А якщо вже без російської ніяк - є на світі одна країна, яка заохочує вивчення та переселення. Чого себе мучити?
Ё МОЁ
Для прусака: не надо указывать людям, что им выбирать, если не хотите, чтобы вам выбрали куда вам идти.
Athena
Згодна, що недержавні мови мають бути визначені як іноземні, але з російською ситуація непроста. Визнати російську державною - без коментарів))), а зрівняти російську у статусі іноземної на ЗНО з тими ж англійською, французькою, німецькою - нонсенс. Та й абітурієнти у нерівних умовах будуть.
Коментувати
...
Реформа, конечно, тупейшая, спору нет, как и логики в ней. Но все эти шуточки и возмущения про репетиторов - глупость. Все ЗНО по школьным учебникам составляют, просто нужно учиться в школе, а не посещать ее.
Соня
В американців є свобода, У німців -- пиво та бекон, В Парижі є висока мода, «Уемблі» -- кращий стадіон. А українець пересічний У справі іншій є взірець: Він має довгий, еластичний, Ніде не бачений терпець. Як не хочете боротися,то будете терпіти!
Алекс Виган
А можливо на Майдан. Одного дня достатньо. З гаслом "Ми за відставку Квіта!"
Таня
Якщо ми проти таких нововведень влади,то не варто мовчки погоджуватись.Треба вставати і йти протестувати!!!Мовчки ще ніхто нічого не змінював!!!
UP
Перш ніж "скидати" міністра, треба мати хоча б кандидата на його місце. Бо "дайте кого-небудь іншого" - то шлях в нікуди.
Студент 2015
Абитуриенты 2015 смогли за ограниченное время организовать акцию протеста против некорректных заданий в тесте укр языку. Так почему абитуриенты 2016 и их родители до сих пор не вышли на акцию протеста. Вперед, все получится!
Коментувати
Леся
Роками доведено, що будь-яка влада працює проти народу. Якщо дитина поступає в медичний інститут і вже цілий 10 клас ходить до репетиторів з біології, хімії, фізики та укр. мови. А ви хочете ще її навантажити англійською та математикою? Люди жити не мають за що! Що ви робите з людьми? Нехай наші депутати і влада в 2016 всі здадуть ЗНО в обов’язковому порядку з іноземної, математики і української. Міністерство освіти взагалі знущається з учнів і вчителів. Подивіться на нові програми. Та це жах! А про вчителів взагалі не дбаєте. Ви дайте їм зарплату 10 000 грн і не треба буде репетиторів, бо кожен буде дорожити своєю роботою.
Гость
Для Леся: ДА ДЕНЬГИ ОНИ НАВАРИВАЮТ ДЕНЬГИ!!!! ВЫ ПРЕДСТАВЬТЕ СКОЛЬКО ОНИ ПОЛУЧАТ ЗА ПЕЧАТЬ СБОРНИКОВ. ДА ТАБАЧНИК ПО СРАВНЕНИЮ С НИМИ ПИОНЕР!!!!
Татьяна Литвиненко
Хто вам сказав, що потрібно буде купувати якісь збірники? В цьому році теж було ДПА, але збірники НІХТО не купував
Гость
ДА С БЮДЖЕТА ОНИ ДЕНЬГИ ВОЗЬМУТ С БЮДЖЕТА!!!!!!!!!!!!!
Коментувати