Зарплата вчителів зросте залежно від категорії

Заробітна плата вчителів у залежності від категорії з 1 вересня 2015 року зросте від 470 до 605 гривень

Зарплата вчителів зросте залежно від категорії

З 1 вересня 2015 року всі соціальні стандарти зростуть у середньому на 13%. Про це на брифінгу в Будинку Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Глава Мінсоцполітики також відзначив, що окрім розміру мінімальної зарплати буде підвищена ставка першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки.

"Це дуже важливий показник для працівників культури, освіти, медицини, соціальної сфери, спорту тощо. Одне лише підвищення мінімальної зарплати не дає повноцінного збільшення заробітних плат", - зауважив він.

Міністр пояснив, що з 2009 року перший тарифний розряд відірвали від мінімальної заробітної плати, внаслідок чого оплата праці низькокваліфікованих працівників бюджетної сфери зростала більшими темпами, ніж оплата праці висококваліфікованих працівників.

"Уряд зараз міняє філософію цього процесу, філософію підходів до оплати праці. Ми будемо стимулювати збільшення заробітних плат висококваліфікованим працівникам", - наголосив Павло Розенко.

За його словами, це означає, що більш кваліфіковані працівники бюджетної сфери отримають збільшення зарплати на 18%.

"Так, наприклад, заробітна плата вчителів у залежності від категорії зросте від 470 до 605 гривень", - зазначив Розенко.

Освіта.ua
01.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Зате будем піднімати зарплату депутата у Верховній раді 35тис київлянам, 50 іногороднім, що знімають житло. Ви смієтесь нам прямо в обличчя. Ой шановні, дочекаєтеся нового майдану.......
Добрий
Шановний Павле Розенко! Згадайте школу, ВУЗ, де Ви навчались, добрих і ввічливих своїх учителів. Сьогодні Ви і уряд Яценюка "гідно" розрахувались і "віддячили" за знання і путівку у життя! Не ганьбіть своїх предків, які теж працювали чиновниками. Вихід такий:починаючи з 2016 року мінімальна зарплата в освіті має складати не менше 6 тисяч гривень. Звичайно, чим вищий розряд, кваліфікація, чим більший педстаж, тим більша і зарплата вчителя буде. І за престижність праці потрібно платити на 50 відсотків більше, ніж є зараз. Думайте, навчайтесь, робіть так, як як це є у Польщі, Німеччині, Чехії, Австрії. Шануйте Вчителя!
Вчитель 2
Шановні чиновники! У Міжгірському районі Закарпатської області з підвищеннями зарплат для вчителів повний бардак. Піднімають зарплату виборочно, іншим кажуть що з’їла індексація. Я вчитель ІІ категорії зарплату взагалі не підняли, хоча в інших вчителів ІІ категорії індексація надбавку не з’їла. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!!!!!!
Злидня
Вчора отримала ЗП за жовтень (2500). у порівнянні з вереснем (2970) на 500 грн меньше. Слава Україні! ( вчитель вищої категорії в СМТ))
вчитель
У Покровському районі Дніпропетровської області вчителям і лікарям райрада зняла доплату за престижність, не індексують зарплату, не виплатили оздоровчі за 2014-15р, змушують йти у неоплачувану відпустку. Навіть злочинці не грабували вчителів і лікарів так, як це зробили бюрократи Покровського району. Де ж закон?
Вчитель М
Для вчитель: У Черкаському районі аналогічна ситуація,а хто проти, то намаг звільнити...
Коментувати
мари
Різниця між мінімальною 1378 і 1тарифним розрядом 1012грн. залишилась та сама:366 грн., пора б вже 1тарифний розряд і мінімальну зарплату порівняти, а не дурити людей.Всі, хто далекий від освіти , вважають ,що 1тар. розряд = мінімальній зарплаті.
анна
Натэл! Хватит уже будоражить народ. Уже в интервью 13 сентября президент все подтвердил. Конечно, это очень мало, но хоть что-то.
......
Для анна:
Коментувати
Натэл
Никакого повышения зарплаты с сентября нет, все осталось по- прежнему, как сказали в бухгалтерии РОНО. Очередная ложь.
Шиншилла
Для Натэл: А я еще не узнавала, не хочу портить себе настроение...
Людмила Синько
Для Натэл: а индексация осталась?
Коментувати
о
Додаткових годин англiйськоii мови, обiцяних Яценюком, немаэ! Кiровоградська обл.
Гривнак
Хмельницька обл.Чемеровецький район вчителі індексацію не отримували і не отримують пояснюють що мала кількість дітей. Поясніть чи це правомірно
Одесситка
Для Гривнак: Пусть подавятся!
Коментувати
Nata205
При повышении зарплаты индексация не платится, надбавку забрали, так что получим еще меньше.
Ольга
В позаминулому році моя зарплатня складала 250 доларів ,а в цьому 90 доларів , то хай нам хоча б прирівняють до курсу долара нашу мізерну зарплатню !!!
Ірина
Бажаю всім чиновникам жити на вчительську зарплату! Щиро бажаю! Від усієї душі!!!
дмитро
Для Ірина: так!так!так! і їздити громадським транспортом,платити комуналку,утримувати родину,вчити дітей,допомогати батькам ііііііііііііііі.........................і взагалі щоб влада жила на мінімальну заробітну плату - тоді у країні все буде гаразд. слава Украіні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
bookkeeper
Терпіть усе, терпіть! Бо ви є всі раби, не люди. Терпіть зціпивши зуби. І оголіть все тіло для знущань. Рабов на галеры! Рабов на галеры! Рабов на галеры!
бОльшей глупости ещё не встретилось на сегодня )))
Голосzнарода "Але вчителям варто взяти до уваги те, що з нового року їм зарплатню буде платите місцеве самоврядування, а не міністерство. Тому, шановні освітяни, на найблищих місцевих виборах Ви фактично будете обирати тих, хто Вам буде платити зарплатню."
побажання
І які ж ви добрі забрали більше ніж повернули. Скільки можна знущатися над вчителями? Бажаю щоб всі хто причетний до цього знущання жив на вчительську зарплату
Бухгалтер
Народ, не хвилюйтеся! На Волині сьогодні дали тарифну сітку з 1 вересня 2015. Там прописано збільшення зарплати з 1-го по 7-й тарифний розряд. Далі - ніякого збільшення, все залишається на тому ж рівні, що й раніше.
Олег
А не плохая математика однако: 20% надбавку забрали, а вернуть решили 13% ( "всі соціальні стандарти зростуть у середньому на 13%.") или 18% ("більш кваліфіковані працівники бюджетної сфери отримають збільшення зарплати на 18%.") В нуль віходим лишь при условии, если надбавка в той или иной школе была не полностью отменена. В общем все как всегда: " Нищие молятся молятся на то, что их нищета гарантирована"...
Пугачов
Яценюк (пан без Й) забувся зробити примітку про те, що після підвищення заробітної плати працівник втрачає право на нарахування індексації на неї! Отже, отримуватиме тепер вчитель, якщо не те ж саме, то навіть і менше...І з приводу цих вивихів я вам висловлюю щире співчуття! Так само, як і з поділом вчителів на загальноукраїнських і київських. Олігархат для вчителів своїх дітей виплачує т.з муніципальну надбавку! А решті дають посмоктати муніципальну дулю!
Кошка в Лукошке
У меня 9 тарифный разряд, 2 категория, выслуга - 12 лет. На какую доплату я могу рассчитывать? Спасибо.
вчитель,
Для Кошка в Лукошке: Якщо у Вас друга категорія, чому 9 тариф. розряд? Має бути 10.
Кошка в Лукошке
Честно? в этих корешках, которые нам иногда дают, всегда стоит 9 разряд.Он чем отличается от 10-го? Может, меня дурят?
VV
Вы вообще, где работаете, что не ориентируетесь в аттестации и начислении з/п.
Коментувати