Зарплата вчителя залежатиме від результату, - Яценюк

Після прийняття нового закону "Про освіту" в Україні буде змінено систему оплати праці вчителів

Зарплата вчителя залежатиме від результату, - Яценюк

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк наголошує, що з прийняттям нового закону "Про освіту" буде змінено систему оплати праці вчителів, яка полягатиме у тому, що на розмір заробітної плати вчителя впливатиме результат його діяльності. Про це Яценюк сказав під час зустрічі з вчителями шкіл, випускники яких показали найкращі результати ЗНО з української мови і літератури.

"Цим законом ми запроваджуємо систему, за якою кожен вчитель буде зацікавлений в тому, щоб у нього були найкращі результати. Чим сильніше результат у кожного вчителя, тим більше він буде заробляти", - сказав прем’єр.

За словами прем’єр-міністра, результат діяльності вчителя визначатиметься не кількісними, а якісними показниками.

"Фактично це система премій і бонусів за результатами оцінки діяльності кожного вчителя. Я підкреслюю, за об’єктивними результатами. Мова йде не тільки про те, що в цьому результаті буде кількість годин, які вчитель напрацював. Мова йде про якість", - наголосив Яценюк, звертаючись до директорів шкіл.

Освіта.ua
28.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Сама справжня брехня. Вчитель вищої категорії. За жовтень отримав менше ніж за вересень. В бухгалтерії цей фокус пояснили так: оскільки зарплату підвищили з жовтня то індексацію відмінили, і з жовтневої зарплати відняли не тільки жовтневу індексацію а й вересневу. Як це назвати і кому вірити незрозуміло. І навіщо шановний міністр і прем’єр-міністр говорять брехню на всю країну. Чи вчителя взагалі перестали вважати за людину? (Полтавська обл.)
Наталя
Для Юрій: не пишіть дурниці, індексація пропадає тільки в тому випадку, якщо зарплата збільшується на суму більшу ніж розмір індексації. Значить у вас суттєво зросла з/та
Снеговик
для Наталя: Чтобы выросла индексация, нужно поднять прожиточный минимум. Но они этого не хотят и не будут делать! Они цинично делают вид, что на 2000 в месяц можно спокойно прожить.
Коментувати
Mari
А як бути з диференційованим підходом? Для однієї дитини 6, як 12, а для іншої 12 є 12...
Mari
А як бути з диференційованим підходом? Для однієї дитини 6, як 12, а для іншої 12 є 12...
Ольга
Про які результати праці йде мова,коли сьогодні вчитель виконує всяку роботу,крім тієї,щоб навчати. Ой,треба негайно відправити інформаціію про Б.Олійника. А через годину - про Тиждень безпеки ,а ще через дві - про Тиждень дорожнього руху. І бігає,і крутиться вчитель,забувши і проучнів,і пр урок. Допоки не виведеться бюрократія із освіти, допоки і не буде якісної освіти.
ната лывчук
пусть Яценюку платят за результаты его работы. Может он станет бомжом??? Ну шо ж пуля в лоб так пуля в лоб,а дуля в карман так дуля в карман!!!
Віталій
ЧАС ДІЯТИ - ЧАС ДІЯТИ - А НЕ СКИГЛИТИ. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Зібрано 1576 (http://www.screencapture.ru/file/C59786Fd) Зайдіть на сайт електронних петицій і проголосуйте - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ П.О.ПОРОШЕНКУ Шановний Петре Олексійовичу! Від імені Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вкотре звертаємося до Вас із надією бути почутими з приводу необхідності збереження надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому 20 відсотковому розмірі, як це було гарантовано постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».
Степан
Про які результати може йти мова, якщо в сільських школах викладання предметів здійснюється за рівнем стандарту. Чи читав хтось із отих писак програми, які вони сотворили? Чим завинили вчителі, що не дають годин?
Шафа
Для Голосzнарода: Да, влада взяла кредит специально, чтобы рассчитаться с нами. Если не рассчитается, нам нечего будет тратить на товары первой необходимости, не будет пополнения бюджета и мешка государства, мы не сможем оплачивать счета ЖКХ... и т.д. А это значит, что пришлось бы снова врубать печатный станок. чтобы обеспечить карманные деньги для, например, депутатки-радикалки Кошелевой, которую Ляшко нашел на помойке в соцсетях и предложил ей решать судьбу народа и страны. И поэтому и кошелева, и прочие слуги народа проголосуют до 15 сентября за поправку в бюджет - о повышении соцстандартов, назло вам, Голосzнарода!
Руся
чи думаєте панове про здоров"я дітей 5 -6 класу, які будуть добиратися до школи годинами (2-3 год), а може й більше , рейсові автобуси безплатно не возитимуть дітей та й доріг немає , навчавльний час пятикласника має збігатися з 11 класником, щоб разом їхати додому, що будуть робити діти в школі в цей час, мабуть додатково будуть відкриті групи продовженого дня?, забезпечене гаряче харчування. А закрита школа в селі це частина відірваного життя селян, Не даймо ліквідувати сільську школу.
Голосzнарода
Для Руся: Я думає, що має бути можливість отримувати дітям освіту дистанційно в он-лайн режимі, і їздити нікуди не треба.
Олекса Позняк
Для Голосzнарода: ти не з народа а з районо трутеньА поскільки там не лише трутні а ще й неуки то пояснюю.У США статистика наступна: З тих хто навчається дистанційно закінчують навчання 20% а здає екзамени і отримує диплом 10%.Сидять по кабінетам , нахапаються слів дистанційне, хмарні ... і вважають що УЧИТЕЛЯ можуть перевірять
Голос міського народу
Для Голосzнарода: А де батькам гроші на ком’ютер узяти? Ви у селі хоч раз були? Мільйони наших громадян не мають газу і води у селах. А далі моя ремарка вже не до вас пане чи пані. Бідні діти... Оце я думаю чи змогли б наші можновладці посадити своїх власних дітей на автобус у мороз... щоб їхали до школи довгі кілометри, це якщо ще той автобус прийде... Я нічиїм дітям зла не бажаю , але що ж ви пропонуєте пане міністр? Неправда, що у селах погано вчать. До нас у міську школу діти з віддалених сіл приходили у 10 клас і отримували медалі на наступний рік. Може, це й виключення, не знаю. Про здоров’я дітей і нерви їх батьків подумати треба. Уявіть маму, яка посилатиме 5 класника у мандрівку на десятки кілометрів щодня. Як я вас розумію... А вчителі... вони вже давно відпрацювали ті гроші, що ви на них "виділяєте" щороку.
Коментувати
Натэл
Появилась информация, что с 01.09.15 повысятся зарплаты, у учителей на 300-600 гривен в зависимости от категории( Яценюк). Чтоб за электроэнергию могли заплатить. Ну и выборы все- таки...
Натэл
Для Натэл: ошиблась: на 474-605 гривен у учителей
Одесситка
474 и 605 - это же без налогов, не так ли?
Олекса Позняк
Для Одесситка: как мало надо нашему человеку для счастья
Коментувати
перегиб
Більшого стимулювання до завищення вчителями оцінок не міг придумати ніхто
Vitaly Zubyk
Спочатку треба вивчити питання, потім подумати, а вже тоді виходити на трибуну.. Я розчарований....
софочка
Нам запрпонували купити книжки, яких і в очі не бачили, але так вирішили наші обласні методисти.І на початок року вже купу всяких звітів треба подати адміністрації.
Меркель
Не успела я начать новый уч. год, а с меня уже деньги содрала администрация - за какие-то бумажки, буклеты... Просто поражаюсь, такие деньги срывает с родителей эта специализированная школа, такой вступительный взнос получила, а учитель сам платит за не нужные ему бумажки.
Олекса Позняк
Для Меркель: так зараз же по-новому здирають, не тещо раніш...
Коментувати
Marianna Goncharenko
заробітня платня учителя в Польщі складає в перерахунку на гривні 16000-18000 тисяч. А тепер шановні колеги пригадайте свою зарплату! Хіба нашій владі потрібна освіта?
Голосzнарода
Для Marianna Goncharenko: Представники влади собі освіту вже давно здобули, ну а діти багатих українців і так мають можливість здобувати освіту в Польщі та в інших країнах Європи, так що там, де Ви бачите проблема, її там нема.
Коментувати
Володимир Гарматюк
Тобто судячи із зарплат урядовців і депутатів, результати у них неймовірні...
Натэл
Добавлю еще, что каждому учителю в нашей стране, проработавшему лет 10 в этой системе, нужно около школы бюстик поставить. А недовольные родители пусть бы подумали, куда бы они своих чад девали, если бы не было системы образования: сами бы решали проблемы досуга, получения знаний, экскурсий и т. д. И школа не будет помогать государству решать вопросы детских правонарушений, травматизма и тому подобное, все ляжет на родителей. Нанимайте гувернеров, платите и будьте довольны, сами учите( умные хорошие родители так и делают и не перекладывают свои обязанности на учителей) и получайте результаты. Сами бы за все и отвечали. И за результаты тоже: и воспитательные, и образовательные. Вот это и был бы результат. ( наверное, рождаемость упадет сразу). Так что пусть Яценюк представит, что учителей нет.Может, предложит вообще профессию убрать, " знизити навантаження на державний бюджет".
Голосzнарода
Для Натэл: Ну школу то ніхто не збирається закривати, навіть якщо вчителі радянської закалки більше не захочуть в ній працювати, так педінститути кожного року випускають велику кількість молодих спеціалістів, так що "свято мєсто пусто не буває".
Олекса Позняк
Для Натэл: мне 4 бюстика
Натэл
Пока актуальны строки:" Я памятник себе воздвиг нерукотворный, К нему не зарастет народная тропа..."
Коментувати
Натэл
До Яценюка не доходит никак, что результат будет, если в школу будут приходить умные люди, а умные люди будут идти в пед, если будут знать, что у них будет достойное будущее, а дети и родители будут знать, что учитель - это уважаемая профессия. Когда учитель не будет клянчить деньги на классные нужды у родителей. Когда держава будет выделять деньги на образование не по остаточному принципу, а это будет только тогда, когда будет полна казна, а казна будет полна, когда руководить государством будут люди , которым за державу обидно, а не псевдопатриоты- балаболы, которые страну развалили и только попрошайничать научились., а народ за быдло считают. Тогда будут результаты, а с такими реформаторами мы живем лучше, чем Йемен и Ливия, наверное, Яценюк может гордиться таким результатом( ну, понятно, что не он один).
учитель
Цікаво, як вчителю змусити дітей вчитися, якщо вони заздалегідь знають що не будуть навчатися у вишах, тому що батьки не в змозі оплатити навчання. Така ситуація спостерігається не лише у селах. І предметні тижні, і презентації та електронні розробки уроків, відео та текстові матеріали із таких джерел як Nat Geo Wild і так далі. Які б зусилля вчитель не докладав для того щоб заохотити дитину до навчального процесу- усе даремно! Діти точно знають що вони приречені до навчання у якомусь ПТУ, і це у кращому випадку. То про які результати ЗНО з англійської можна говорити? Усюди вітає загальний дух неуцтва та байдужості. Щановне Міністерство по вашому треба дати такому вчителю копняка під зад? Чи скоротити його платню до бомжацького рівня? Можливо треба діяти дещо в інший спосіб? Необхідно піднімати загальний рівень культури, вихованості, освіченості, і найголовніше платоспроможності громадян. Дайте нам обіцяний вами Європейський рівень життя і тоді ситуація докорінно зміниться.
Олекса Позняк
Для учитель: необхідно щоб при переході з класу в клас учень демонстрував необхідний мінімум знань
Коментувати
Синя гусінь
Прошу поділитися інформацією щодо подальшого зниження добавки за престижність. Вже є такі чутки що директори будуть продовжувати забирати відсотки. Дали таку команду в МОН, але чи знає Яценюк, що за подібну економію БУХГАЛТЕР РВО ТА ДИРЕКТОР отримали непогану премію? Ви вважаєте нормальним, що у простих вчителів забрали, щоб начальству було добре? Це нормально і справедливо?
Натэл
Для Синя гусінь: у нас сказали, что оставят один % от надбавки за престиж и ставка будет 22 часа( не знаю только , когда введут). И хотят, чтобы учитель выкладывался.
Коментувати