В АП обіцяють школам безкоштовні підручники

За рахунок скорочення видатків на депутатів та секретаріат Кабміну держава зможе виділити 180 млн грн

В АП обіцяють школам безкоштовні підручники

Президент підписав закон про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2015 рік", що дозволить збільшити видатки на забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх шкіл. Про це під час проведення брифінгу розповів заступник глави АП Ростислав Павленко.

За словами чиновника, кошти на друк підручників для учнів 4-х і 7-х класів вдасться виділити за рахунок скорочення видатків на утримання депутатського корпусу та секретаріату Кабміну.

"У 2015 році учні загальноосвітніх шкіл забезпечуються підручниками безкоштовно. На забезпечення учнів підручниками додатково буде виділено 180 млн грн", - запевнив Павленко.

Разом з тим, з державного бюджету буде виділено лише половина необхідних коштів, інші витрати на друк підручників мають профінансувати органи місцевого самоврядування.

Як відомо, наприкінці липня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням прийняти рішення щодо компенсації вартості підручників у розмірі 50%.

Освіта.ua
04.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
У місцевої влади на ремонт школи 2-3 тисячі на ремонт не випросиш, а тут 20000 на книги ха-ха-ха-ха.
ninel
Сколько можно их переиздавать, учебники из года в год все хуже и хуже. Кто их пишет? А утверждает?
speranza
а на Петрівці з року в рік підручники з грифом "видано за бюджетні кошти, продажу не пдлягають" продають за спекулятивними цінами.дива та й годі
Одесситка
Для speranza: Да-да! Сначала нарочно создают дефицит, потом продают, проходит 6-8 лет, и книги выбрасывают. Сама видела.
Коментувати