Підручники, що можуть друкуватися за кошти бюджету

МОН затверджено перелік підручників для учнів 4 та 7 класів, що можуть друкуватися за державні кошти

Підручники, що можуть друкуватися за кошти бюджету

Міністерством освіти і науки затверджено перелік підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Квітом.

Перелік підручників затверджений згідно з рішенням колегії Міністерства освіти і науки від 03 липня цього року "Про підсумки конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів".

До переліку підручників для учнів 4 класу, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету включено 97 назв підручників. Перелік підручників для учнів 7 класу містить 156 назв підручників з шкільних предметів.

З переліком підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету можна ознайомитися за таким посиланням >>>


23.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
meri965
Підручники у якомусь році надрукуються, а як починати навчальний рік? Як календаризувати роботу за перший тиждень, коли підручники ще в друці? Як виконувати нову програму (навіщо її було затверджувати, коли для її впровадження немає нічого). Почнеться жахіття, а не навчання!
Лікарчук
Приклад відвертої корупції в університеті Драгоманова: https://vk.com/abitura_vstup?w=wall-57483140_534431%2Fall
Іринка
Ну нарешті "можуть друкуватися"... А коли ж по них будуть навчатися, в якому навчальному році? Явно не в найближчому...
Ірина
Для Іринка: якє нарешті? це тільки для малозабезпечених.
Коментувати
Шестопалов
Можуть, а чи будуть? Коли, за які гроші і в яких об’ємах?