Держава компенсує 50% вартості підручників

Іншу половину вартості підручників мають профінансувати органи місцевого самоврядування

Держава компенсує 50% вартості підручників

За рахунок скорочення витрат на Верховну Раду та Кабінет Міністрів уряду вдалося виділити 180 млн грн на придбання підручників для дітей. Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром".

За словами прем’єра, це 50 % компенсації вартості підручника. Інших 50 % повинна виділити місцева влада.

"Прошу органи місцевого самоврядування прийняти відповідні рішення", - зазначив Яценюк.

Як відомо, Міністерством освіти і науки вже затверджено перелік підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.

Освіта.ua
27.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Но почему то эти 180 миллионов пойдут по карманам,а детям дадут старые,порванные,а иногда и без страниц(некоторых) учебники.
батько
Дайте електронні версії підручників. Діти можуть тоді користуватися планшетами і не потрібно буде таскати з собою купу важких підручників. І, до того ж, заощадите велику кількість бюджетних коштів на друкові паперових підручників.
V.L.
Для батько: А хіба за елетронні книжки не потрібно платити?
вика
Для батько:
вика
Для батько: а вы думаете каждая мама сможет купить своему ребенку планшет?Не то время сейчас.Для некоторых проще и такие книги потаскать.
Коментувати
Сте пан
 Шестопалов не лише "задовбав", не лише дурить, але й підлий злодій. Минулого місяця  ми у президента Зімбабве Роберта Мугабе поцупили мільйон тамтешніх доларів, а він привласнив все собі і зі мною не поділився.
Ірина
"Прошу органи місцевого самоврядування прийняти відповідні рішення", - зазначив Яценюк. А у них були передбачені такі видатки?
Казалось бы
Это касается всех учащихся или только льготных категорий?
ПР
До вересня місяць лишився. Минулого року підручники отримали 20 січня, а 20 травня був останній урок.(Інформатика) ШВИДШЕ!
Шестопалов
Для ПР: Щодо інформатики для 7 класу можете не хвилюватися. Можна БЕЗКОШТОВНО скачати з сайту http://aspekt-edu.kiev.ua/ Засоби навчання для 7 класу МОН у новому 2015-2016 н.р. • Документ МОН про надання грифа "Рекомендовано" • Авторська концепція комплекту "Підручник + Зошит" • Підручник «Базовий курс. 7 клас», Пилипчук, Ріпко, Шестопалов, 2015. – 88 с. • Розділ 4 "Табличний процесор" для Microsoft Office 2013 • Робочий зошит «Базовий курс. 7 клас», Пилипчук, Ріпко, Шестопалов, 2015. – 40 с. • Календарний план для 7 класу (.doc); • Тести для 7 класу-NEW “Під Test-W2” • Шаблон план-конспектів уроків (.doc); • Технологія "Перевернутого навчання" (.doc).
Задолбал Шестопалов
Ваш коллектив,г-н Шестопалов просто задолбал этот сайт.После каждой новости хоть как -то касающейся учебников или школы , Вы вставляете рекламу своего "народного" учебника по "народной" программе. Для несведующих - учителя информатики выбирали учебник 7 кл для более,чем 320 тыс. детей .Итоги : учебник Пилипчук, Ріпко, Шестопалов, 2015 выбрано для 2066 учеников,т.е 0,6 %. Примените свою кипучую энергию в другом месте,не засоряйте сайт 1!!
Ангелина Аркадьевна
Уже не очень важно за чей счет - важно будут ли учебники к 1 сентября? А то пол учебного года "выходим из положения", а в конце - пол учебника не проработано.
Коментувати