Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Профспілка передумала виводити освітян на «акції протесту». Анонсована акція протесту, що мала відбутись 14 листопада, не відбулась. Причиною відмови у профспілці називають готовність уряду вирішувати у співпраці з профспілками порушені ними питання.

Три тисячі дітей з окупованих територій вчаться дистанційно. За інформацією МОН, серед дітей з непідконтрольних територій Донбасу та Криму зростає попит на дистанційну освіту в Україні – не тільки у випускників шкіл, а й в учнів молодших класів.

Тести ЗНО з іноземних мов не ділитимуть на рівні В1 та В2. В УЦОЯО зазначають, що серед вишів не затребувані результати різнорівневих тестів зовнішнього оцінювання, тому мовні не міститимуть завдань В1 та рівня В2, як передбачалося раніше.

Уряд заснував стипендії на честь Героїв Небесної Сотні. Усього засновано 50 академічних стипендій на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, а також 25 стипендій на честь 5 Героїв для молодих вчених. Стипендії виплачуватимуть щомісяця протягом навчального року.

Школи мають самі вирішувати питання шкільної форми. За інформацією МОН, питання щодо запровадження шкільної форми регламентується статутом школи та правилами внутрішнього розпорядку. Батьки школярів також мають право долучатись до вирішення цих питань.

Учитель року - 2016 вирішила поїхати з України. Заслужений учитель України, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Іноземна мова» Віолетта Македон покинула Україну і уже два місяці мешкає у Великій Британії.

Випускникам з угорської громади важко складати ЗНО. З усіх випускників угорської громади в 2017 році лише 164 склали ЗНО на рівні, достатньому для вступу до українських вишів. У медичні виші змогло вступити лише два представника угорської громади.

Гриневич пообіцяла вигризати зарплати для вчителів. Міністр освіти, коментуючи інформацію про від'їзд з країни заслуженої вчительки України, переможниці всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» пообіцяла добиватись підвищення зарплат учителів.

Освіта.ua
17.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів