Три тисячі дітей з окупованих територій вчаться дистанційно

Серед дітей з непідконтрольних територій Донбасу та Криму зростає попит на дистанційну освіту

Три тисячі дітей з окупованих територій вчаться дистанційно

Серед дітей з тимчасово непідконтрольних територій Донбасу та Криму зростає попит на дистанційну освіту в Україні – не тільки у випускників шкіл, а й в учнів молодших класів. Про це, за інформацією прес-служби МОН, йшлося під час конференції, яку провело відомство спільно з посольством Франції в Україні та Фондом «Відкрита політика».

У Міносвіти, посилаючись на статистичні дані департаментів освіти Донецької та Луганської областей, зазначають, що кількість дітей з тимчасово непідконтрольних територій Донбасу, які навчаються дистанційно або на екстернаті, зросла більш ніж на третину і у цьому навчальному році складає 747 учнів у Луганській області та 2 238 учнів у Донецькій.

За словами першого заступника міністра освіти і науки Володимира Ковтунця, забезпечення якісних освітніх послуг, зокрема, для дітей з тимчасово непідконтрольних та окупованих територій є одним із пріоритетів МОН.

«Зараз ми працюємо над тим, щоб удосконалити систему дистанційної освіти в Україні та спрощену систему вступу до вишів і ПТНЗ через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Також міністерство проводить моніторинг якості освітніх послуг у переміщених ВНЗ. Спеціально створена комісія має визначити, якої реальної допомоги та підтримки потребують сьогодні переміщені університети, та запропонувати їм рішення проблемних питань», – зазначив Ковтунець.

У свою чергу, глава Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс підкреслила важливість забезпечення доступу до якісної освіти дітям та молоді, які постраждали від конфлікту.

Освіта.ua
14.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николя
«Зараз ми працюємо над тим, щоб удосконалити систему дистанційної освіти в Україні та спрощену систему вступу до вишів і ПТНЗ через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» Вся забота сводится к тому, что бы наполнить вынесенные ВНЗ. Ребенок с оккупированных территорий по этой " спрощеной" системе поступить может ТОЛЬКО в вынесенные ВНЗ. А они все никакие. А в Киев или Харьков ни ни. Сиди в своей серой зоне. В прошлом году дети с Луганска и Донецка поступали в ВНЗ Харькова, Киева, Днепра по общему конкурсу. И министерству все равно, что у некоторых укр. языка и истории Украины ВООБЩЕ в школе не было. Но, льготы дали детям с сел. Я за них конечно рада и возможно в мирное время я бы положительно посмотрела на эту льготу. Но дети Донбасса в более ущербном положении сейчас, чем дети с сел. Увы, МОНу не нужны дети с оккупированных территорий в Киеве или Днепре.