Учитель року - 2016 вирішила поїхати з України

Заслужений учитель України зупинилась в одній з британських родин, де доглядає за пенсіонером

Учитель року - 2016 вирішила поїхати з України

Заслужений учитель України, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Іноземна мова» Віолетта Македон покинула Україну і уже два місяці мешкає у Великій Британії. Про це повідомляє prozahid.com.

Учитель із закарпатського Берегова вирішила розширювати поле своєї діяльності поодаль від рідної країни. За її словами, там вона має більші перспективи та зможе себе краще реалізувати.

Зараз Віолетта зупинилась в одній з лондонських родин, в якій вона доглядає за дідусем. Британська родина задоволена, що вісімдесятирічним пенсіонером опікується така поважна молода пані-українка, яка досконало знає англійську.

«Завдяки цьому я легко, навіть краще за інших, вписалася у місцевий колорит, – каже Віолетта.

«Дякую школі, яка сприяла мені сягнути вершин у професійній царині. Адже особливо життєво вдалим виявилося минулоріччя», - додає заслужений учитель України.

Попри усе, жінка приїхала у рідне Берегово, однак знову збирається у зворотну дорогу, де її чекає лондонське життя, яке, за її сподіваннями, подарує недавньому кращому українському педагогу нові перспективи, вагоміші здобутки, соціальний статус та чимало іншого.

Освіта.ua
16.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
читать медленно
Бадечка, а ведь ДА,премия к грамоте, пусть и хватило её на кило масла, торт и такси домой приехать, намного приятнее чем пустая меНдалька, пусть и от начхальства. И помнится воооон сколько. А ещё набор книг, которых и купить не за что учителю с грамотой.НО ведь, заразы, и устроили такую радость аж единожды за вот уж сколько лет "независимости". Те,кто разбирал, разбирает и будет разбирать созданное за 70 лет кровью людей, не способны на иное мышление. Они ни на конструктив, ни на стратегию просто НЕ способны. Это следует принять и с ЭТИМ думать дальше.
Бадя
Для читать медленно: Ну, а я ж за шо! На сьогоднішній день кіло масла, нормальний торт десь на кіло вісімсот і таксі - це вже п’ятихатка, щитай. А ше , як хвате на пару пачок сигарет, то це вже йоу...! Тринадцята зарплата. Я ото тільки не зовсім доганяю, а шо то за чудо, шо творилося 70 літ "кров’ю людей"? Чи, часом, не луччюю в мірє сістєму совєцкого образованія маєте на увазі? Та й незавісімость вас, бачу, парить трохи .... Ой чи ж не традиційним же ж кацапським гімничком потягло..... Не ображайтесь , дєтка, на Бадьові слова - вони від доброї душі......
Бадечка,
часть Вы правильно принял, а вооооот остальное - вопрос. Та, советская СИСТЕМА образования реально лучшая на сегодня. И справилась она с ПОСТАВЛЕННОЙ ЕЙ задачей чудесно. Мало того - на ВЫСШИЙ балл. Если бы НЕ это, то война бы у нас началась моментально. А так... независимости у нас НЕТ(((. И не было пока ещё...(( НИКОГДА. А вот о 70 годах я Вам предлагаю ещё раз обдумать.С разных сторон. Тогда есть шанец, что Вы увидите то, о чём я глаголю;-)... Обижаться?... Нееееет. Воду возить не хочу.
Бадя
Перепрошую дуже. Ви, скоріше за все може гарна , щира і заслужена людина. Не знаю вашого віку, статі, - але такі тут закони жанру. Однак, не боячись образити нічиї почуття, напишу відверто : я не вступаю у серйозні суперечки із старим совдепівським луб’ям. Мені не шкода ані людей, по суті - нещасних, ані тої радянщини, що ніяк не здохне і давить вас і ваших дітей у своїх сатанинських обіймах, продовжує труїти молодь комуністичними брехнями і підживлювати стариків московською отрутою..... "О, роде суєтний, проклятий! Коли ти видохнеш? Коли ми діждемося Вашінгтона з новим і праведним законом? А діждемось-таки колись..." Не кіпішуйте , старпьори. Це - Шева. Здається в районі 1853 року, чи шо. Поема "Юродивий"
Коментувати
Бадя
...ніж грамота від діжурного верховного бариги...
Бадя
Слухайте, люди! Нормальна історія : поїхала дівка в найми - та й хай їде, хай її там Господь береже та мо’ хлопа добрячого їй дасть.... причому тут це все? Я за те починав, шо оці всі рейтинги-шмейтинги, конкурси й гімнонкурси, олімпіади і соцзмагання давно треба вже, як у Котляревського : " в трстя, к чортам, і шоб і дух не пах..." Ви ж дивіться шо : учителька року здиміла за кордон - триста літ їй треба ті діти, та школа і те де. Народні артисти підтанцьовують окупантам, ворогам і убивцям наших дітей. Герої України Україну розкрадають і розкладають. Заслужені судді гребуть мільйонні хабарі. Переможці, дипломанти, власники гран-прі, титуловані спортсмени, знані журналісти, купа писак (особливо отих, шо через мать-перемать пишуть) - усе це премійоване кагало дискредитує нашу державу і нашу з вами , дорогі вчителі, працю. Отр за шо Бадя каже... То вже може пора нахрін ліквідувати цю систему ідіотського соцсорєвнованія, може хоч у своїй , освітній сфері? Вважаю, гарна зарплата - набагато приємніше діло, ніж...
serj
Для Бадя: У вашому стилі відповім. ХРІН що зміниться!
Бадя
Вже приємно, шо "ми на стілє..."
Мирослава
Для Бадя: Всьо вєрно!!!!! на 1000% підтрімую!!! Але хто це буде робити????Оця дисциплінованість ,нікому не потрібна виконавська дисципліна ЗАВАЖАЄ чинити спротив!!!!Тому маємо те,що маємо.
Коментувати
Бадя
Бадя звертається до АДМІНА!!! А шо у тексті не так? Чого ти його баниш? Може стилістично не вписується у загальну риторичну картинку міністерського "благоденствія", чи шо? Тільки напишеш людське просте слово, без викрутасів, отако - в лоба - тут таки починаєсь... Дурню-адміністраторе ! Я такою мовою мислю, живу, викладаю і в ній бачу майбутнє, а не у вашій літературщині, "канонічній" і мертвій, як ті старперські педагогічні типу "понятія", шо тут ними ПЕДАГОГИ (педагог - раб, котрий веде дитину патриція до школи ) захаращують одне одному мозги. Бадя достатньо ексцентрично висловивсь ? ..... Суга, кацапа якогось, шо постійно гонить на реформу та на Вкраїну, ти, бач, не баниш. А Бадю баниш? Ах ти ж посіпако московський ! І тримають же таку падлу на держзарплаті!!!!!!
serj
Для Бадя: Бадя рулить. Хоча, можливо, трохи й перерулює (маю мову за попередній пост)
Коментувати
Бадя
Я так розумію, багатьох колег завидки беруть ? Так чого ви ниєте і ниєте одно ? - Ноги на плечі, чумайдан у зуби - і слідом за вчителькою року на вільні хліби!. Скільки ви вже отут сидітимете розводитимете туск ?....... Ми чудово поділимо ваші години і розберемося, шо далі робить. Без вашого оцього вічного депресивного лементу стане лише світліше й легше у нашій хаті. ..... Тільки ж завважте, плакальщики ! Якшо ви тут, вдома, місця собі не змогли нагріти, то там - і поготів буде таке саме. Якшо ви , працюючи вчителями, так і не догнали, шо за кожною дитиною ходять гроші і вам не вдалося пристроїти коло них свої інтереси, то спробуйте порішати свої шкурні питання у ролі покоївок, кухарок, прибиральниць, тощо. Там теж гроші, тілько за ними рачки прийдеться лазити. А так - все ОК. Усім щасливої дороги і шалом.....
Джек
Цілком адекватний вчинок педагога з мізерною зарплатою. Статус кращого вчителя року до сімейного бюджетуне приліпиш((((((
алекс
молодець що поїхала. її вчинок говорить про те в яких умовах знаходяться вчителі та інші Українці. На чужині більше заробить пряцюючи доглядальницею ніж в школі. і навіщо та вища освіта???????????????????????????????
Павло Степанович
Якщо хтось повірив в те, що згідно закону ,,Про освіту’’ зарплата вчителя буде складати три мінімальні зарплати, то я хочу нагадати, що у попередньому законі теж була стаття 57,згідно якої зарплата вчителя мала складати середній розмір по промисловості. І що??? Ця стаття жодного дня за 25 років не діяла!!!
Sergik
Взагалі, це її справа! Хоче - хай доглядає старого англійського пердуна... Знайшли мені новину! Висмоктану з пальця!
Павло Степанович
Знову хоче влада обдурити громадськість...Три місяці трублять про підвищення зарплат вчителям на 25 відсотків з Нового року. Але, чому вона не скаже,що 20 відсотків, у деяких регіонах, за престижність отримують вчителі.То вони отримають тільки 5%? Я розумію так, що 25% отримають ті, хто не отримує за престижність.Адже підняття на 1 тарифний розряд - це близько 300 гривень для вищої категорії.ОЦЕ І ПІДВИЩЕННЯ БУДЕ!!!
Василь  Шминдрук
За збігом обставин моя інститутська одногрупниця також живе в передмісті Лондона уже два десятиліття. В переписці, через соціальні мережі, вона написала так: «У мене є майбутнє: робота, матеріальний достаток, соціальні гарантії, забезпечена старість, але немає Батьківщини». На що я їй відповів: «У мене є Батьківщина, але немає майбутнього. Бо країну за 26 років так пограбували, що монголо-татари у давнину про таке могли тільки мріяти». Коли міністерша планує «вигризати», у офшорних панамських патріотів, підвищення середньої зарплати педагогам до рівня !!!!!!!! 250-300 доларів на місяць (без податкових та інших утримань), то «Учителю 2016 року» можна лише поспівчувати. І тепер у неї дійсно з’явилось пристойне і цивілізоване майбутнє.
Татьяна
Для Василь Шминдрук: +100! Точно " монголо-татары", прикрывающиеся патриотизмом.
Коментувати
Св. Петро
ну і що? людина заробить нормальні гроші. "Освітня реформа" це добре, але їсти хочеться. Навіть вчителю року, бо вона також людина.
Св. Петро
а може вона просто не знала, що з нового року зарплатню піднімуть на 25% ;)
Коментувати
Валя Тіна
Не думаю, що вона не змогла реалізувати себе в Україні. З чудовим знанням англійської?Цікаво, як проходить її реалізація себе у догляді за дідусем? Абсурд!
Вчитель
Нормально сприймаю її виїзд в пошуках кращої долі. Коробить просто її вишиванкаі слова про любов до України. Сина її учать ті хто не виїхав, не "вчителі року", а звичайні вчителі, які не розповідають про любов до Батьківщини. А просто роблять свою справу, вчать дітей, поважають старших людей, платять податки і намагаються жити на своїй землі. Хтось же повинен думати і про власну країну.
Serg
Для Вчитель: Ви точно вчитель...
Коментувати
ирина
безумовна шкода втрачати таких професіоналів, але вина держава
Владимир
©Олег Пономарь И ничего плохого, если наши люди поедут на Запад работать. Ведь поляки тоже сначала ехали работать во Францию, Германию, Великобританию. А потом, когда уровень жизни в Польше начал повышаться, они вернулись с новыми знаниями и опытом работы, открывали свои бизнесы. Это нормальный процесс глобальной экономики. ЕС нужен Украине, потому что там стандарты, а мы нужны Европе, потому что это большой рынок, квалифицированная рабочая сила и место для инвестиций.
Жертве пропаганды
Для Владимир: вы с какой планеты??????
Коментувати
unforgiven
Цей світ лукавства і облуди я б помінять на край хотів... © Джордж Ноел Гордон Байрон
це біда
Для unforgiven: Щодо ситуації з румуномовними нацменшинами. Слова міністрів Румунії відкривають їх бажання. Мабуть варто тест ЗНО з української мови готувати окремо для нацменшин за спрощеною схемою. Вони на ЗНО не справляються - це факт. Якщо тести будуть спрощеними, тоді можна буде виправдати політику добросусідства. Головне не опускати руки. Там не знаю про реальні плани влади. Але в цій ситуації. Потрібно піти на зустріч. Нехай скільки завгодно говорять, що їм не треба української мови, але сьогодні вони в Україні і повинні її вивчати. Влада у свою чергу має забезпечити спрощенні умови для цього. У Румуномовних школах учителі не знають рідної мови. Якщо починати за це пресувати. З таких задумів точно нічого не вийде.
Коментувати
Павло Степанович
Ображає не зарплата, а ставлення до вчителя у суспільстві...У всьому винен вчитель - думка батьків, методистів, чиновників і т.д. Не вміємо мотивувати учнів, не так вчимо, низькі результати і т.д. А держава мотивує дітей? Хто за ними слідкує, чи потрібні вони державі? Дитина зневірилась, бо закінчивши вуз немає перспектив. Приклад - до школи прийняли дитину чиновника, як учениця в школі була повний нуль, а талановитій дитині відмовили-місць нема сказали їй. Це патріотична Львівщина.
Павло Степанович
Гройсман казав, що поверне в школу тих, хто її залишив у свій час (обіцяючи підняти зарплату). Боюсь, що скоро зі школи підуть ті, що ще залишились, особливо люди середнього віку і молодь, залишаться пенсіонери і передпенсійного віку вчителі.
Бу
Не оценила,видать, 144 успешные реформы... В том числе и " освітні".