Osvita.ua Новини Профспілка передумала виводити освітян на «акції протесту»
Профспілка передумала виводити освітян на «акції протесту»

Анонсована раніше «акція протесту» освітян не відбудеться. Профспілка домовилась з урядом

Профспілка передумала виводити освітян на «акції протесту»

Анонсована раніше акція протесту профспілок, що мала відбутись 14 листопада і до участі в якій мали бути залучені працівники освітньої сфери, не відбудеться. Про це йдеться у повідомленні Федерації профспілок України.

Причиною відмови від «акцій протесту» у профспілці називають готовність уряду вирішувати у співпраці з профспілками порушені ними питання.

У профспілці зазначають, що під час зустрічі з прем’єр-міністром досягнуті домовленості про надання відповідних доручень членам уряду та керівникам обласних державних адміністрацій щодо вимог профспілок.

Ще однією причиною відмови від «протестних акцій» у профспілці назвали загострення суспільно-політичної ситуації в столиці.

«Дату проведення акції залишено відкритою до прийняття окремим рішенням Президії ФПУ, взявши до уваги результати виконання протокольних доручень прем’єр-міністра України за підсумками зустрічі з керівниками всеукраїнських профспілок та профоб’єднань», - повідомили у Федерації профспілок України.

Як відомо, наприкінці жовтня Профспілка працівників освіти і науки заявила про плани взяти участь у Всеукраїнській акції протесту, що була ініційована Федерацією профспілок України. В освітянській профспілці був сформований перелік галузевих вимог до органів державної влади, з якими вона мала намір вивести освітян на вулицю.

Освіта.ua
13.11.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Папереднік
Як це немає коментарів? Бочистили? А чи боїтесь чого? Неже гірше ніж при "папередніках" журналістам стало?
Овод
Невже вчителі так хотіли їхати у Київ на всі ці акції протесту?))) Так, була разнарядка по областям, по районам забезпечити "явку", але явка становила аж 0,7% від загальної кількості членів освітньої профспілки)))... Хто ж під час освітнього процесу, коли потрібно гроші заробляти, кудись поїде?! А в цілому потрібно змінювати систему профспілкових відрахувань.Зараз школи отримуют аж 35 % від загальних щомісячних внесків, а всі інші кошти йдуть на утримання області та району - тобто дармоїдів!!! Вони вже навіть раз на рік не можут за рахунок обласних фондів подарунки всім дітям членів-профспілки шкіл закупити( з фондів шкіл просять), то про який захист інтересів освітян може бути мова.Ганьба таким профспілкам!!!
Ольга
Проблеми вирішено! Ура! Всі , хто працюють у дитячих садочках "дуже задоволені" тим, що вчителям підняли зарплату. Дякуємо профспілкам. Свої проблеми вони точно вирішили. Напевно заробітні плати профспілкових ватажнів збільшуться у 2 рази. А нам, тим хто працює в садочках, можна взагалі відмінити зарплату. Ми працюємо за ідею! Молодці профспілки!!!!
Валентина Марищак
Чи не вперше такою великою шкільною громадою збирались на акцію і от... Хочеться вірити, що домовились на користь освітян.
уганда
Pisdaball, перекладати не треба Pisdaball, перекладати не треба
Местный
Всё очевидно и просто в этой стране. Как говорится:"Мы не рабы, рабы немы" (с)
Юля
Независимые профсоюзы в нашей стране - миф. Они всю жизнь в лакеях у администраций и начальства. Никто уже на их честность не рассчитывает.
Сергій
Вибачьте, але рішення про скасування акции прийняла не профспілка освітян а ФПУ про що і йдеться у повідомленні. Тому претензії саме до освітян взагалі неза адресою
Про Евро
Ну, ось уже ніхто не збирається протестувати! А то я подумав, що якийсь збій в системі виник. А ні, все як завжди, акціі тільки на папері і в намірах. Тепер я розумію, що немає необхідності в існуванні таких профспілок і перебування в них. А вчителів, які тут будуть висловлювати обурення діями МОН - прошу навіть не пробувати тут пікати! Ви раби і життя вам рабське! На більше Ви не заслуговуєте!
Назар
Ну так Голова вже домовився з прем’єр-міністром , так сказати порішав свої питання
Усьо куплено
А шооо? Усьооо? Чи уже нихто не пиде за тою прохспилкою?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!