Профспілка передумала виводити освітян на «акції протесту»

Анонсована раніше «акція протесту» освітян не відбудеться. Профспілка домовилась з урядом

Профспілка передумала виводити освітян на «акції протесту»

Анонсована раніше акція протесту профспілок, що мала відбутись 14 листопада і до участі в якій мали бути залучені працівники освітньої сфери, не відбудеться. Про це йдеться у повідомленні Федерації профспілок України.

Причиною відмови від «акцій протесту» у профспілці називають готовність уряду вирішувати у співпраці з профспілками порушені ними питання.

У профспілці зазначають, що під час зустрічі з прем’єр-міністром досягнуті домовленості про надання відповідних доручень членам уряду та керівникам обласних державних адміністрацій щодо вимог профспілок.

Ще однією причиною відмови від «протестних акцій» у профспілці назвали загострення суспільно-політичної ситуації в столиці.

«Дату проведення акції залишено відкритою до прийняття окремим рішенням Президії ФПУ, взявши до уваги результати виконання протокольних доручень прем’єр-міністра України за підсумками зустрічі з керівниками всеукраїнських профспілок та профоб’єднань», - повідомили у Федерації профспілок України.

Як відомо, наприкінці жовтня Профспілка працівників освіти і науки заявила про плани взяти участь у Всеукраїнській акції протесту, що була ініційована Федерацією профспілок України. В освітянській профспілці був сформований перелік галузевих вимог до органів державної влади, з якими вона мала намір вивести освітян на вулицю.

Освіта.ua
13.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Папереднік
Як це немає коментарів? Бочистили? А чи боїтесь чого? Неже гірше ніж при "папередніках" журналістам стало?
Овод
Невже вчителі так хотіли їхати у Київ на всі ці акції протесту?))) Так, була разнарядка по областям, по районам забезпечити "явку", але явка становила аж 0,7% від загальної кількості членів освітньої профспілки)))... Хто ж під час освітнього процесу, коли потрібно гроші заробляти, кудись поїде?! А в цілому потрібно змінювати систему профспілкових відрахувань.Зараз школи отримуют аж 35 % від загальних щомісячних внесків, а всі інші кошти йдуть на утримання області та району - тобто дармоїдів!!! Вони вже навіть раз на рік не можут за рахунок обласних фондів подарунки всім дітям членів-профспілки шкіл закупити( з фондів шкіл просять), то про який захист інтересів освітян може бути мова.Ганьба таким профспілкам!!!
Ольга
Проблеми вирішено! Ура! Всі , хто працюють у дитячих садочках "дуже задоволені" тим, що вчителям підняли зарплату. Дякуємо профспілкам. Свої проблеми вони точно вирішили. Напевно заробітні плати профспілкових ватажнів збільшуться у 2 рази. А нам, тим хто працює в садочках, можна взагалі відмінити зарплату. Ми працюємо за ідею! Молодці профспілки!!!!
Валентина Марищак
Чи не вперше такою великою шкільною громадою збирались на акцію і от... Хочеться вірити, що домовились на користь освітян.
уганда
Pisdaball, перекладати не треба Pisdaball, перекладати не треба
Местный
Всё очевидно и просто в этой стране. Как говорится:"Мы не рабы, рабы немы" (с)
Юля
Независимые профсоюзы в нашей стране - миф. Они всю жизнь в лакеях у администраций и начальства. Никто уже на их честность не рассчитывает.
Сергій
Вибачьте, але рішення про скасування акции прийняла не профспілка освітян а ФПУ про що і йдеться у повідомленні. Тому претензії саме до освітян взагалі неза адресою
Про Евро
Ну, ось уже ніхто не збирається протестувати! А то я подумав, що якийсь збій в системі виник. А ні, все як завжди, акціі тільки на папері і в намірах. Тепер я розумію, що немає необхідності в існуванні таких профспілок і перебування в них. А вчителів, які тут будуть висловлювати обурення діями МОН - прошу навіть не пробувати тут пікати! Ви раби і життя вам рабське! На більше Ви не заслуговуєте!
Назар
Ну так Голова вже домовився з прем’єр-міністром , так сказати порішав свої питання
Усьо куплено
А шооо? Усьооо? Чи уже нихто не пиде за тою прохспилкою?